Jump to content

Ripper1

Members
 • Content Count

  285
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dzięki, ale bym zrobił babola - nie zwróciłem uwagi na płetwę
 2. Witam, jestem w trakcie budowy modelu samolotu P-51D Mustang z firmy TAMIYA w skali 1:48 i tak patrząć na dostępne schematy malowania wymyśliłem sobie, że zbuduję samolot E2-C LOUIV okazało sie jednak, że, TAMIYA nie dała 2 dość istotnych kalek do tego samolotu - nazwy ATHELENE na prawej burcie i tabliczki przed wiatrochronem. Mam pytanie może u któregoś z kolegów zalegają takie kalki i mógł by mi je przesłać?
 3. Miód malina, podoba się nawet bardzo. Faktycznie nie chce się wierzyć, że to 72-ka
 4. Dziekuję za opinię. Jeżeli chodzi o brązy na spodzie to jest to też wina zdjęcia, w rzeczywistości są znacznie bardziej stonowane tak jak na zbliżeniu wnęk podwozia. Nitowanie - tak chyba mnie trochę ambicja poniosła, faktycznie oglądając zdjęcia czy nawet filmy z tymi samolotami można co prawda dostrzec nity ale w tej skali nie powinny być one widoczne. Rzeczywiście wyglądają na zeszlifowane lub szpachlowane. No cóż zacząłem robić a później trzeba to było ciągnąć - następny na pewno nie będzie nitowany :-))
 5. Witam po długiej nieobecności. Chciałem zaprezentować owoc pracy kilku ostatnich miesięcy ( jak u większości, brak czasu :-(( ) Jest to jak w tytule model samolotu Messerschmit Me 262A-1A wykonany ze starego ( szkoda że już nie produkowanego ) zestawu firmy REVELL. Chociaż budowałem samolot chyba w najpopularniejszym malowaniu - białej "8" mjr-a Waltera Nowotnego to nie znalazłem nigdzie zdjęć tej maszyny a tylko tablice i podobne modele innych modelarzy. A więc jest to zestaw REVELL, blaszka PART i kalki z firmy Peddinghaus-Decals. Efekt poniżej:
 6. Cześć, Wie ktoś może z czego zrobić te żaluzje na wlotach powietrza pod kolektorami???????? W powyższym modelu wyglądaja bardzo profesjonalnie jak gotowce z jakieś blaszki.
 7. Piękna robota, patrzę, podziwiam i podziwiam i patrzę - będę miał na czym sie wzorować jak będę składał swojego. Gratulacje
 8. ważne że wyszedł świetnie i wygląda bardzo zacnie
 9. no i co tu się dużo rozpisywać poprostu PIĘKNY. Deski to olej czy pastele?
 10. Bardzo fajnie wykonany model. Faktycznie coś nowego, wszyscy budują maszyny bojowe a te pokazowe też są piękne. Gratuluję - przyjemnie się go ogląda
 11. Sprawdź w takim razie czy wręgi nie miały otworów
 12. drugi model Waść powiadasz - dobrze że dodałeś samolotu :-) Świetnie idzie podglądam.
 13. jak ma być coś widać przez owiewkę to Tamka daje kalkę pasów i wyglądają całkiem przyzwoicie
 14. Niestety nie, nie natknąłem się na tą książkę ale poszukam i chętnie przeczytam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.