Jump to content

Ripper1

Members
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Personal Information

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świetna robota, z przyjemnością się go ogląda. Gratulacje
 2. fakt, masz rację mea culpa
 3. Wszyscy teraz budują Arma Hobby w 1/72 a ja oportunista postanowiłem zbudować model ze starego zestawu firmy Mirage, może to przez to, że skala 1/72 już jest dla mnie za mała ( nie te oczy i ręce już nie takie sprawne ) a z 48 jeszcze od biedy jakoś sobie radzę. A więc model to Stary Mirage, kalki Techmod ( oryginalne rozpłynęły się w wodzie ), blachy Parta, tablica Yahu i silnik żywiczny zabijcie nie pamiętam z jakiej firmy chyba Toro. Model pierwotnie miał być pudełkowy a skończyło się na 66 czyli jednym z prawdopodobnych samolotów Stanisława Skalskiego. A więc tak to wgląda: Klatka kabiny: I sam model:
 4. Pięka "Rura" fajne wykonanie. Podoba mi się
 5. Ciekawy model i interesująca historia. Nawet nie wiedziałem, że takie samoloty istniały. Brawo za pomysł i wykonanie
 6. nie jest źle - trzy lata leżakowania, jak wino :-))
 7. dzięki, ale bym zrobił babola - nie zwróciłem uwagi na płetwę
 8. Witam, jestem w trakcie budowy modelu samolotu P-51D Mustang z firmy TAMIYA w skali 1:48 i tak patrząć na dostępne schematy malowania wymyśliłem sobie, że zbuduję samolot E2-C LOUIV okazało sie jednak, że, TAMIYA nie dała 2 dość istotnych kalek do tego samolotu - nazwy ATHELENE na prawej burcie i tabliczki przed wiatrochronem. Mam pytanie może u któregoś z kolegów zalegają takie kalki i mógł by mi je przesłać?
 9. Miód malina, podoba się nawet bardzo. Faktycznie nie chce się wierzyć, że to 72-ka
 10. Dziekuję za opinię. Jeżeli chodzi o brązy na spodzie to jest to też wina zdjęcia, w rzeczywistości są znacznie bardziej stonowane tak jak na zbliżeniu wnęk podwozia. Nitowanie - tak chyba mnie trochę ambicja poniosła, faktycznie oglądając zdjęcia czy nawet filmy z tymi samolotami można co prawda dostrzec nity ale w tej skali nie powinny być one widoczne. Rzeczywiście wyglądają na zeszlifowane lub szpachlowane. No cóż zacząłem robić a później trzeba to było ciągnąć - następny na pewno nie będzie nitowany :-))
 11. Witam po długiej nieobecności. Chciałem zaprezentować owoc pracy kilku ostatnich miesięcy ( jak u większości, brak czasu :-(( ) Jest to jak w tytule model samolotu Messerschmit Me 262A-1A wykonany ze starego ( szkoda że już nie produkowanego ) zestawu firmy REVELL. Chociaż budowałem samolot chyba w najpopularniejszym malowaniu - białej "8" mjr-a Waltera Nowotnego to nie znalazłem nigdzie zdjęć tej maszyny a tylko tablice i podobne modele innych modelarzy. A więc jest to zestaw REVELL, blaszka PART i kalki z firmy Peddinghaus-Decals. Efekt poniżej:
 12. Cześć, Wie ktoś może z czego zrobić te żaluzje na wlotach powietrza pod kolektorami???????? W powyższym modelu wyglądaja bardzo profesjonalnie jak gotowce z jakieś blaszki.
 13. Piękna robota, patrzę, podziwiam i podziwiam i patrzę - będę miał na czym sie wzorować jak będę składał swojego. Gratulacje
 14. ważne że wyszedł świetnie i wygląda bardzo zacnie
 15. no i co tu się dużo rozpisywać poprostu PIĘKNY. Deski to olej czy pastele?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.