Jump to content

Ripper1

Members
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pięka "Rura" fajne wykonanie. Podoba mi się
 2. Ciekawy model i interesująca historia. Nawet nie wiedziałem, że takie samoloty istniały. Brawo za pomysł i wykonanie
 3. nie jest źle - trzy lata leżakowania, jak wino :-))
 4. dzięki, ale bym zrobił babola - nie zwróciłem uwagi na płetwę
 5. Witam, jestem w trakcie budowy modelu samolotu P-51D Mustang z firmy TAMIYA w skali 1:48 i tak patrząć na dostępne schematy malowania wymyśliłem sobie, że zbuduję samolot E2-C LOUIV okazało sie jednak, że, TAMIYA nie dała 2 dość istotnych kalek do tego samolotu - nazwy ATHELENE na prawej burcie i tabliczki przed wiatrochronem. Mam pytanie może u któregoś z kolegów zalegają takie kalki i mógł by mi je przesłać?
 6. Miód malina, podoba się nawet bardzo. Faktycznie nie chce się wierzyć, że to 72-ka
 7. Dziekuję za opinię. Jeżeli chodzi o brązy na spodzie to jest to też wina zdjęcia, w rzeczywistości są znacznie bardziej stonowane tak jak na zbliżeniu wnęk podwozia. Nitowanie - tak chyba mnie trochę ambicja poniosła, faktycznie oglądając zdjęcia czy nawet filmy z tymi samolotami można co prawda dostrzec nity ale w tej skali nie powinny być one widoczne. Rzeczywiście wyglądają na zeszlifowane lub szpachlowane. No cóż zacząłem robić a później trzeba to było ciągnąć - następny na pewno nie będzie nitowany :-))
 8. Witam po długiej nieobecności. Chciałem zaprezentować owoc pracy kilku ostatnich miesięcy ( jak u większości, brak czasu :-(( ) Jest to jak w tytule model samolotu Messerschmit Me 262A-1A wykonany ze starego ( szkoda że już nie produkowanego ) zestawu firmy REVELL. Chociaż budowałem samolot chyba w najpopularniejszym malowaniu - białej "8" mjr-a Waltera Nowotnego to nie znalazłem nigdzie zdjęć tej maszyny a tylko tablice i podobne modele innych modelarzy. A więc jest to zestaw REVELL, blaszka PART i kalki z firmy Peddinghaus-Decals. Efekt poniżej:
 9. Cześć, Wie ktoś może z czego zrobić te żaluzje na wlotach powietrza pod kolektorami???????? W powyższym modelu wyglądaja bardzo profesjonalnie jak gotowce z jakieś blaszki.
 10. Piękna robota, patrzę, podziwiam i podziwiam i patrzę - będę miał na czym sie wzorować jak będę składał swojego. Gratulacje
 11. ważne że wyszedł świetnie i wygląda bardzo zacnie
 12. no i co tu się dużo rozpisywać poprostu PIĘKNY. Deski to olej czy pastele?
 13. Bardzo fajnie wykonany model. Faktycznie coś nowego, wszyscy budują maszyny bojowe a te pokazowe też są piękne. Gratuluję - przyjemnie się go ogląda
 14. Sprawdź w takim razie czy wręgi nie miały otworów
 15. drugi model Waść powiadasz - dobrze że dodałeś samolotu :-) Świetnie idzie podglądam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.