Jump to content

Arnoxus

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Militaria, rekonstrukcja historyczna, ASG, gry komputerowe
 • Occupation
  Uczeń
 1. Tego specyfiku Heavy Chipping Effects od Miga.
 2. To twój kolega czy jakieś problemy z oczami masz ? Nie ma to jak agresywna konstruktywna krytyka:( A co ci się nie podoba w tych kolorach?? Co ma się świecić od białego kamo jak żarówka?? Twoje pracę się świecą jak psu jajca, w realu pierwsze by padły na polu walki na kilka km byłoby je widać.
 3. Witam:) Chciałbym zaprezentować Wam mój kolejny model ale pierwszy na forum. Jest to moja część projektu grupowego pod nazwą "Festung Posen", realizowanego w grupie piątkowej na Warsztatach Modelarskich w Poznaniu. Projekt ma na celu wykonanie wszystkich modeli pojazdów, którymi oddziały Niemieckie bronili się przed nacierającymi wojskami Sowieckimi w Poznaniu. Wzorowałem się na jedynym dostępnym zdjęciu z Radzieckiej kroniki filmowej wykonanym na Poznańskiej Cytadeli. Według autorów książki "Pancerna rezerwa uderzeniowa Poznań 1945" jest to PZ IV w wersji H lub J. Reszta to moja interpretacja i wyobraźnia. Zapraszam do oglądania i oceniania:)
 4. Najlepsze plastikowe, na allegro za 500 szt. 20 zł, osobiście używam jednorazowo. Są tak tanie że nie ma sensu myć czy czyścić. Do chemii (do farb) używam szklanych. Ale do farb tylko jednorazowe.
 5. Arnoxus

  Nowy sprzęt

  Decyzja zapadła. INFINITY wjedzie na pokład.
 6. Sposób pozyskany. Proszę o zamknięcie tematu.
 7. Witam. Jak w temacie, model ISU-152 pomalowany farbą Vallejo AIR. Podczas przygotowania farby trochę za mocno ją rozcieńczyłem i podczas malowania farba zaczęła delikatnie spływać i zostawiać jaśniejsze i ciemniejsze miejsca. Jak się teraz jej pozbyć nie uszkadzając modelu jak i połączeń klejonych oraz blaszek. Jako, że model duży nie wchodzą w grę jakieś środki w mini słoiczkach tu potrzebną będzie duża "butla" Poradźcie.
 8. Arnoxus

  Nowy sprzęt

  Generalnie wszystkie sprzętu z górnej półki są dobre i jak zaznaczył cooper69 wszystko się zużywa po czasie i nie ważne czy kosztuje 100 czy 3000 zł, tak jest i tego się nie przeskoczy. A co do sprzętów z TOP, różnią się tylko komfortem pracy i konserwacji. Ja szukam sprzętu przy którym nie będę siedział godzinami podczas czyszczenia i rozkręcał go w drobny mak.
 9. Arnoxus

  Nowy sprzęt

  Witam. Jak w temacie, nosze się z zamiarem inwestycji patrz rezygnacji z dogorywających żywota dwóch ADLERÓW "AD-7790 i "AD-7770" i zakupienia nowego lepszego a zarazem droższego sprzętu natryskowego. Naoglądałem się propagandowych filmów na popularnym serwisie z filmami i wybór padł na Niemieckiego producenta Harder & Steenbeck i dwa modele "Evolution Silverline" lub "Infinity". Jak wspomniałem wyżej w propagandowych filmach zachwalają jeden jak i drugi ale interesuje mnie Wasze zdanie jako prawdopodobnych użytkowników. Co wybrać?
 10. Mam ten kompresor, rzeczywiście minusem to szybkie nagrzewanie. A twój przypadek to brak zbiornika wyrównawczego, osobiście rozwiązałem ten problem zamawiając kompresor ze zbiornikiem.
 11. Wow:) Postępy, postępy. Zgłaszam się dwoma rękami a nawet nogami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.