Jump to content

Ravał

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Tomaszów Mazowiecki
 • Interests
  WW2, Lotnictwo pokładowe, 1:48

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widziałem dziś w Łasku , zdecydowanie wyróżniał się spośród innych modeli. Rewelacyjne wykonanie ,jestem pod ogromnym wrażeniem ?
 2. Paczka dotarła. Polecam zakupy u kolegi - wszystko zgodnie z opisem, błyskawiczna wysyłka.
 3. Ravał

  ZWD-1

  Super praca Cieszę się , że mogę choć trochę pomóc.
 4. Ravał

  ZWD-1

  Super temat, myślę że będę mógł pomóc Sprawdź pocztę. Pozdrawiam Rafał.
 5. Kolejny raz zaliczyłem totalny opad szczęki... PRAWDZIWE mistrzostwo. Szacunek !!!
 6. Zdrówka życzę i podziwiam dalej.
 7. Niesamowita praca. Podziwiam umiejętności i cierpliwość. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pozdrawiam serdecznie.
 8. Popełniam obecnie Dauntles-a i Accurate zaproponował do tego egzemplarza kalki ze znakami bez obwódek czyli granat+biel . W sieci znalazłem za to takie cudo: http://www.hyperscale.com/features/2001/dauntlessrl_1.htm, gdzie autor zastosował jednak znaki z czerwonymi elementami, co dla okresu bitwy o Tarawę wydaję mi się bardzo wątpliwe i do zdjęcia o którym wspomina zastosował bym tak jak greatgonzo napisał czerwień zamalowaną IB. Muszę w takim razie zmienić projekt pod maski bo jednak czerwień trzeba będzie prysnąć.
 9. Witam kolegów. Proszę o pomoc w doborze kolorów do znaków stosowanych na samolotach US Navy z okresy WW II. Nie jestem pewny czy przy trójbarwnych kamo stosowanie farby Insygnia blue jest właściwe dla obwódek gwiazdy z ramionami. Zdjęcia do których dotarłem raczej skłaniają mnie do przekonania, że obwódki są ciemniejsze, nie odcinające się od koloru górnych powierzchni skrzydeł. Wiem, że istniały dokumenty normujące malowanie oznaczeń i jeżeli ktoś ma do nich dostęp i byłby skłonny się nimi podzielić - będę zobowiązany. Pozdrawiam Rafał K.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.