Jump to content

luckyLUKE

Members
 • Posts

  725
 • Joined

 • Last visited

Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Location
  Trójmiasto

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Expert full wypas - nawet farby kupiłem ? A tak serio... na razie siedzę w szoferce - bardzo ładne detale. Coś tam wiercę, poleruję szkło itd. Nie mogę się rozpędzić, bo mam za dużo rozgrzebanych tematów ?
 2. Ja kupiłem i chyba jeszcze ktoś kupił, bo nie nadążali pakować. Powiem nawet więcej - rozpakowałem i zacząłem go dłubać. Wygląda fajnie - w sam raz dla bogaczy ?
 3. Dzięki za źródło - jednak jeden KM trochę wystaje.
 4. Zapadnięcia są jeszcze na częściach 19 i 21, ale nie ma tragedii.
 5. Może to jest "pożyczony" poradnik z internetu i nie wie jakie materiały zostały użyte?
 6. Wnioski są zatem jednoznaczne: AH splajtuje, bo kilku Polaków nie kupi ich nowego produktu. ?
 7. Zawsze można po prostu kupić sobie inny, tańszy model
 8. Dzięki za odpowiedź - myślałem, że to będzie jednak prostsza sprawa. Spróbuję zostawić bez lakieru - te pudry tamki mocno się trzymają powierzchni.
 9. Witajcie. Mam pytanie co do pudrów Tamiya Weathering Master. Czy trzeba je czymś zabezpieczać? Jeśli tak, to czym? Niestety lakier zmienia zupełnie uzyskany efekt lub wręcz go maskuje.
 10. Czy dałoby radę dorobić przycisk "oznacz wszystkie działy jako przeczytane" dla danego subforum? Chodzi mi o to, że wchodząc w subforum np. "Pojazdy wojskowe" można będzie odhaczyć wszystkie jego tematy jako przeczytane. Obecnie można to zrobić dopiero na kolejnym poziomie np. Pojazdy wojskowe -> [M]Warsztat.
 11. Podpisy można wykastrować na stałe - problem znika ;)
 12. W jaki sposób można "skoczyć" do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości w temacie np. z poziomu nieprzeczytanych postów? Na razie da się z widoku kompaktowego przeskoczyć do ostatniej wiadomości co jest zupełnie bez sensu. Da się cokolwiek z tym zrobić? [edit] Ok już znalazłem - te kropki są bardzo intuicyjne...
 13. Kierowałem się niestety instrukcją i nie szukałem informacji na ten temat. Do Łosia zakupiłem tę ciemniejszą - choć instrukcja również wskazuje na jasny. Swoją drogą, to ludzie co do kolorystyki wcale nie są aż tak zgodni, do stopnia połysku również.
 14. Dzięki, ale widziałem jednak sporo lepszych ;) Hmm malowany Light Polish Khaki z Hataki. Szczerze mówiąc to daltonista ze mnie pełną parą i ciężko mi się tutaj wypowiedzieć. Zrobiłem jeszcze dwie fotki - lepiej? Przy okazji pokazałem dół, którego się wstydzę. Do zmatowienia widzę, że są jeszcze koła i muszę zdjąć dwie maski z oszklenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.