Jump to content

WujekAlice

Members
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

WujekAlice last won the day on November 26

WujekAlice had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

Personal Information

 • Location
  Bieszczady
 • Interests
  piłka nożna, muzyka, SF, historia
 • Occupation
  wolny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uuuu, premia świąteczna już wydana... Ja trochę skromniej Nelka ze skorupą żółwia, zawsze chciałem to mieć. bo mam jeszcze bez skorupy - czyli G3M1 (ale z torpedą), fajna łódź latajaca - co fajne - można ja pomalować na czarno! Japończyk w innych barwach jak zielony i szary - rzadkość. No i wreszcie sprawdzę, czy ten Valom wart takich pieniędzy jakie krzyczy za swoje modele. Brigand, czyli następca Beau - ciekawy samolot.
 2. I cena bardzo przyjemna. Taki model w 5 dychach...
 3. Bawił się tym ktoś, ktoś wie jak to się je? https://allegro.pl/oferta/spitfire-mk-ixc-f-toys-1-72-n-o-w-o-s-c-8726735272
 4. I Sci-fi EDIT: Przesadzam, wcale nie takie SF. całkiem się trzyma realu.
 5. na wszystkie trzy była zniżka w moje hobby - i ich juz tam nie ma... nad B52 też się zastanawiałem, dzięki, że to kupiłeś i nie muszę się męczyć i zastanawiać.
 6. U, grubo i nawet wiem gdzie kupowałeś.
 7. I wajcha do steru na głównym pływaku. Poza tym - mogło - bo to robiła Nakajima, a nie Mitsubishi
 8. Nowe modele - kilkanaście nowych pozycji - patrz wyżej.
 9. W MH kupiłem z okazji Black Friday Aichi E11A1 ze 64 zeta z obniżka chyba 25% i faktycznie to była obniżka. A w Martoli to nie wiem - klikam na te co sa dostępne, ale cena ani rusz, nawet przy dosyć dalekim podsumowaniu nie pokazuje się żaden bonus.
 10. Sprawdziłem, że Miniart też robi Granta, nawet w wersji interior kit - ale pewnie trzeba nerkę sprzedać, żeby to kupić. Za to 150 zyli za Takoma wydaje się dość rozsądną opcją. W kazdym razie dzięki za wszystkie namiary.
 11. Akurat w Birmie to tylko Grant i faktycznie Echelon też do Granta kalki robi. Dzięki za namiary.
 12. Czy jakaś firma robi M3 Grant w malowaniu z Dalekiego Wschodu, najlepiej z Birmy? Oczywiście 1/35. Wiem, że Takom robi, ale w afrykańskim malowaniu, poza tym bardzo dostępny to on chyba nie jest...
 13. Brakuje tylko plandek do przykrycia, bo całe to towarzystwo zdaje się jest uziemnione...? A model świetny - szacun dla wykonawcy.
 14. WujekAlice

  Wódka 303

  Wszyscy brali - tylko to się jeszcze nie nazywało narkotykami. Closterman wspominał jak to z amfą było.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.