Jump to content

WujekAlice

Members
 • Content Count

  1,060
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

WujekAlice last won the day on September 26

WujekAlice had the most liked content!

Community Reputation

222 Excellent

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Bieszczady
 • Interests
  piłka nożna, muzyka, SF, historia
 • Occupation
  wolny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajny - a taki bardziej khaki z natury, czy ze zdjęcia?
 2. EE nie, do kosza nie! I mi nie chodzi o ten żółty na mordce, tylko, ze cały jest żółty. Ten piaskowy to też wyszedł żółty. Ale to pewnie światło.
 3. Ładny. Tylko chyba chory. Żółtaczkę ma jak nic. A wszystkie zakaźne to teraz tylko COVIDy przyjmują. Gdzie się bidoka podzieje
 4. Taka ciekawostka, że w Hobby2000 mają się pojawić Arado 234 - zapewne wypraski od Dragona. Keep rockin'
 5. A dwa już znalazły. Dzięki - wszystko doszło.
 6. Trochę off-topowo, ale trochę w temacie - MC sprzedaje niewiele tych kołowych - raptem ze 3 chyba - tak na oko bardzo szrotowato to nie wygląda - warte to zachodu, czy nie? Drogo nie jest... A ta Katiusza na podwoziu T60 wygląda fajnie...?
 7. Chyba Cię właśnie nie lubię...
 8. Ja bym przyjął - jako gościa honorowego
 9. Focus locuta causa finita! I dobrze
 10. Może i bym chciał? jeszcze jak to miały by być modele MC to mam kandydata dla siebie - od razu mogę powiedzieć, że to by była Peszka.
 11. Ale lista powiedzmy 20-25 modeli to wcale nie "jest narzucanie czegoś z góry" to jest dosyć sporo różnych możliwości. Skąd wiesz, czy się nie trafi coś takiego, co Ci przypadnie do gustu. poza tym kto powiedział, ze nie możesz zgłosić swoich propozycji? Nie nerwowo. Be4 RPMu jest to model uproszczony do oporu, ale czy aż taki szrot - dla mnie to będą modele wodnopłatów Aoshimy - jak otworzyłem pudelko to mi wszystkie części ciała opadły - dokładnie WSZYSTKIE. Myslę, że dobrze by było zrobić taką Bazę Modeli Tragicznych i raczej z nich coś lepić.
 12. Wiem, że tak nie działa, ale zawsze masz wybór, czy chcesz kupić czy nie. Płacz i płać, albo płacz, że nie masz. Ostatnio dałem 85 zet za solową płytę Eddie Jobsona "Theme of Secrets" tzw. piłeczki ping-pongowe - coś pewnie komuś to mówi, bo bardzo chciałem ją mieć, a dostępna jest tylko w Korei Pd - no to tyle musiało kosztować... Jeśli będę chciał mieć porządnego Ił2m3, ... wróć , jeśli wreszcie zdecyduję się zakupić porządnego Iła2M3 to Tamka jest pierwszym wyborem. Mam Eastern Express/Rodena, mam Toko - są dosyć dobre, ale bardzo pracochłonne, ale kudy im do Tamki.
 13. Nie tak - odwrotnie - jak coś kosztuje furmankę pieniędzy, to powinno być na odpowiednio wysokim poziomie. Ta Tamka kosztuje ponad stówę - za jednosilnikowy samolot w 1/72 to naprawdę duuuużo kasy, dlatego powinna być warta tych pieniędzy.
 14. Za stówę? Muszą być.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.