Jump to content

Pilut

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Nowy Tomyśl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Generalnie to mój 3 Hunt, i szczerz chyba najgorzej mi wyszedł. Wash był robiony na bieżąco, może kwestia słabego zdjęcia (albo słabego fotografa), w realu lepiej widać. Ogólnie starałem się nie przesadzać. Zawsze można dobrudzić, na czymś w końcu trzeba potrenować praktykę. Co do wody to eksperymentowałem z silikonem i poprzednie 2 próby były dla mnie w miarę zadowalające. Wydaje mi się, że tu trochę to skopałem i nie zdążyłem nadać mu zadowalającej formy zanim nie przysechł. Generalnie bardziej ciągnie mnie do modeli z dopiskiem "full hull", a tu wodę zrobiłem, żeby nie było łyso
 2. W przyszłości muszę popracować nad wodą, bo w moim wykonaniu wygląda jak ubogi krewny. Przy następnym wodowaniu będzie trzeba zmienić technologię Olinowanie muszę dopracować, oprócz tego jeszcze jakaś drobnica, ewentualne dobrudzenie i koniec.
 3. Jest kozak, będzie możliwość obejrzenia na żywo na jakimś konkursie/festiwalu?
 4. Tak nieśmiało z zaciekami bo to pierwszy raz, ale faktycznie górę trochę trzeba będzie dobrudzić. Co do galarety to plan jakiś jest. Jak coś wykombinuję to wrzucę.
 5. Był plan dłubać w weekend, ale stanęło na planowaniu... Aktualnie Krakowiak tak się prezentuje.
 6. Gała, proszę przybliż mi technologię wykonania tej obręczy na kominie, fajnie to wyszło.
 7. Też coś działam w temacie, dodałem linie wodną oraz podłubałem z nadbudówkami i uzbrojeniem. Myślę, że w majówkę stocznia ruszy z malowaniem.
 8. Witam kolegów. Zalegało w szafie to stwierdziłem, że też podłubię. Zgłaszam Krakowiaka. Nie planuję wielkiego rzeźbienia, dodam kilka blaszek, nowy maszt oraz z racji, że ma być to szybki i przyjemny model to wykonam go w poniższym kamuflażu.
 9. Może tu coś znajdziesz: https://www.rbmodel.pl/index.php?action=products&cat=c_ep
 10. https://www.whiteensignmodels.com/p/WEM+1700+WWII+German+Light+AA+Weapons+PE+733/5461/#.XJsjxDrdjIV
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.