Jump to content

kret69

Members
 • Posts

  878
 • Joined

 • Last visited

Reputation

7 Neutral

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Trójmiasto
 • Interests
  MEDEVAC i sprzęt medyczny - od starożytności po przyszłość, 1:72.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cudo. A maszyna piękna, zwłaszcza jak się powoli wychładzasz w wodzie. ?
 2. kret69

  Kora buku

  Vallejo Mica Flake Gel nada się na taką teksturę?
 3. Technika którą możesz chcieć wygooglować nazywa się "object source lighting", robiona zarówno aerografem jak i pędzlem. Nie znam się na tym zupełnie więc nie podam sprawdzonego linka do tutoriala ale po prostu wpisz to i zacznij szukać. Jest tego bardzo dużo.
 4. GPM ma spory wybór, ja od nich brałem. https://sklep.gpm.pl/akcesoria/fototrawione/bulaje
 5. Od zawsze niedostępny na magazynie.
 6. "Gonna tell Aunt Mary 'bout Uncle John He claims he has the music But he has a lot of fun Oh baby Yes baby Wooh baby Havin' me some fun tonight, yeah" "Redbird 22" to kryptonim fikcyjnej maszyny CIA w "pewnej republice południowoamerykańskiej" która dostarczyła zespół majora "Dutch'a" Schaeffaera najpierw do bazy wypadowej a potem do dżungli na "niewłaściwą stronę granicy". Kto oglądał "Predatora" ten wie jak to się skończyło. ? Model to Aeroplast/MisterCraft. Kolory takie a nie inne bo po pierwsze - w samej scenie otwierającej film były dwie maszyny w dwóch kolorach, po drugie w scenie lotu nad dżunglą światło było tak dziwne, że kolor filmowego UH-1 jest dla mnie do tej pory zagadką - raz czarny, raz zielony/oliwkowy. Dlatego wybrałem ciemnozielony i zero oznaczeń, bo wiadomo, tajna misja, CIA, te sprawy. Bardzo przepraszam za drobinki - nie mam zielonego pojęcia jak je wykurzyć (nomen omen).
 7. Jak na "saute" i na pierwszy raz wyszło całkiem znośnie. Co do malowania to się nie wypowiadam ale kabina do podszpachlowania w miejscu łączenia. Ja tam jestem wiernym fanem MisterCrafta. Tylko trochę mnie zawiedli ostatnimi zapowiedziami - nie ma UH-1 z kalkami MEDEVAC. A swoją drogą ciekawi mnie, dlaczego w tym komplecie Lynxa nie ma tych nowych łopat (wygiętych na końcu). Plastyk ma je w ofercie na osobnej ramce do tego modelu malowanego na biało z UN. Te łopaty powinny być chyba standardem np. dla maszyn w Afganistanie w Helmand, ale Mistercraft dając malowanie do tych maszyn dodaje stare łopaty.
 8. Jeśli "pora odpocząć od Spitfire'ów" to co teraz? coś sci-fi? Bardzo ładne modele.
 9. Nawet kratownicowy ogon do Bell'a 47 jest od nich nie do zdobycia. A mieli gotowy drukowany 3D.
 10. Przepiękny. Miał dodane blaszki, czy to tylko plastik?
 11. Dzień dobry, Daleki strzał, ale może ktoś chciałby zrobić wersję inną niż ta której ja poszukuję? Mam na wymianę kalkomanie od Revella AH-1G, dokładnie te : Zaś poszukuję kalkomanii Special Hobby do tej dokładnie wersji: Z tego zestawu: https://www.mojehobby.pl/products/AH-1G-Cobra-Marines-1-72.html Ktoś poratuje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.