Jump to content

Pilut

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pilut

 1. Generalnie to mój 3 Hunt, i szczerz chyba najgorzej mi wyszedł. Wash był robiony na bieżąco, może kwestia słabego zdjęcia (albo słabego fotografa), w realu lepiej widać. Ogólnie starałem się nie przesadzać. Zawsze można dobrudzić, na czymś w końcu trzeba potrenować praktykę. Co do wody to eksperymentowałem z silikonem i poprzednie 2 próby były dla mnie w miarę zadowalające. Wydaje mi się, że tu trochę to skopałem i nie zdążyłem nadać mu zadowalającej formy zanim nie przysechł. Generalnie bardziej ciągnie mnie do modeli z dopiskiem "full hull", a tu wodę zrobiłem, żeby nie było łyso
 2. W przyszłości muszę popracować nad wodą, bo w moim wykonaniu wygląda jak ubogi krewny. Przy następnym wodowaniu będzie trzeba zmienić technologię Olinowanie muszę dopracować, oprócz tego jeszcze jakaś drobnica, ewentualne dobrudzenie i koniec.
 3. Jest kozak, będzie możliwość obejrzenia na żywo na jakimś konkursie/festiwalu?
 4. Tak nieśmiało z zaciekami bo to pierwszy raz, ale faktycznie górę trochę trzeba będzie dobrudzić. Co do galarety to plan jakiś jest. Jak coś wykombinuję to wrzucę.
 5. Był plan dłubać w weekend, ale stanęło na planowaniu... Aktualnie Krakowiak tak się prezentuje.
 6. Gała, proszę przybliż mi technologię wykonania tej obręczy na kominie, fajnie to wyszło.
 7. Też coś działam w temacie, dodałem linie wodną oraz podłubałem z nadbudówkami i uzbrojeniem. Myślę, że w majówkę stocznia ruszy z malowaniem.
 8. Witam kolegów. Zalegało w szafie to stwierdziłem, że też podłubię. Zgłaszam Krakowiaka. Nie planuję wielkiego rzeźbienia, dodam kilka blaszek, nowy maszt oraz z racji, że ma być to szybki i przyjemny model to wykonam go w poniższym kamuflażu.
 9. Może tu coś znajdziesz: https://www.rbmodel.pl/index.php?action=products&cat=c_ep
 10. https://www.whiteensignmodels.com/p/WEM+1700+WWII+German+Light+AA+Weapons+PE+733/5461/#.XJsjxDrdjIV
 11. W temacie anten: http://www.tomsmodelworks.com/catalog/product_info.php?cPath=23_26&products_id=298
 12. Model nie jest jakiś tragiczny ,ale jest to przepak starego modelu Hellera i trochę odbiega od dzisiejszych standardów. Poza tym kształt nadbudówek jest skopany, lepiej trochę dołożyć i zainwestować w coś nowszego.
 13. Rozumiem, moje niedopatrzenie.... to już nie mam pytań, kawał dobrej roboty, gratuluję modelu
 14. Flaga USA na ostatnim zdjęciu nie jest czasami odwrotnie tj. gwiazdy na niebieskim tle powinny być z lewej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.