Jump to content

ucina

Members
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ucina last won the day on March 24 2020

ucina had the most liked content!

Reputation

32 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Elegancka robota, jak zawsze z reszta! Niby czysty a jednak brudny, to mi się podoba 5+!
 2. Co do farb, to tak jak smialus pisał, hataka w zestawie Su-34 to totalna klapa, kupiłem ten zestaw, a mimo to musiałem kupić MRP dedykowane i wyszli milion razy lepiej. Teraz mam na warsztacie spita ix c, zestaw Hataki z Afryki i oczywiście klapa z kolorem spodu. Nigdy więcej nie kupię hataki, za to z czystym sumieniem polecę MRP.
 3. Kolory główne to dedykowany zestaw MRP pod Su-34 (202,203,204). Mam zestaw Hataki też dedykowanej pod Su-34, ale nie zgadzają się więc leżą i czekają na mixownie. MRP siadają idealnie ?
 4. dzyndzelki owszem służą do podwieszania pod belkę, ale nie wiem czy dokładnie wiesz jak wygląda ofab-250 ? poniżej zdjęcie poglądowe. do belki podczepiana jest za dwa "dzyndzelki" a nie za ten mały na dole
 5. Sytren, trochę pręcików i chusteczki formowane ?
 6. Witam, po długiej nie obecności w postowaniu wrzucam swoja drugą suczkę z kolekcji. Model zaczęty w 2019, skończony na samym początku 2020. Galerie miałem zrobić dużo wcześniej, ale niestety brak czasu lekko to opóźnił. Co do samego modelu, przyjemny w składaniu, detal bardzo przyjemny, kilka błędów, niedoróbek w wypraskach, nie dolane elementy, generalnie standard KH. Malowany dedykowanymi MRP, gunze, tamki, Alclady. Z użytych dodatków to oczywiście pitot od Mastera, ResKitowe belki i koła, eduardowe Ofaby250, dorobione kurtyny w kokpicie, osłona HUD'a, przenitowana cala, kalki ModelMakera. Zapraszam do galerii poniżej ?
 7. Piękny model, szkoda tylko że nie amk ???
 8. Jak dla mnie jeden plus na pewno za to, że to suka :D Drugi za samo malowanie. domyślam się ze łatwo nie było. fajny model naprawdę mi się podoba ;)
 9. Jak dla mnie bajka i wcale nie za brudny. wg mnie na modelach z IIWŚ nie ma za ostrego washa i "dojechania".
 10. Właśnie coś może pod skrzydła dorzucę, ale walczę sam ze sobą póki co wiec dopóki na 100% się nie zdecyduje to zostaje na sucho ?
 11. Dzięki Panowie za komentarze, budujące słowo zawsze się przyda przed kolejnymi projekcikami ?
 12. Witam wszystkich, Moja pierwsza galeria na tym forum. Swoja zabawę z modelarstwem rozpocząłem około roku temu. Model doskonale znany każdemu, zestawowo bogaty w detale i naprawde godny polecenia, momentami wymagajacy, ale nie jakis ekstremalnych umiejętności. Malowany zestawem Hataki dedykowanym pod Su-33, Tamkami, Gunziakami i Alcladami. Rozważam jeszcze dołożenie biżuterii, ale póki co jest to kwestia do przemyślenia. Model czysto pudełkowy dolozone tylko ocp od modelmastera. Hamulec nie wklejony, idealnie się domyka, jak widać to na zdjęciach możliwość odtworzenia na siłowniku lub zamknięty. Podziękowania dla smialusa i moraleza za wsparcie i ostrą krytykę jak i pomoc merytoryczną podczas budowy ? Galeria poniżej, zapraszam do ogladania i komentowania ?
 13. Różnic pomiędzy 30stka a 27ką UB jest dużo więcej, chociażby wysokość i kształt stateczników, podwójne i wzmocnione przednie podwozie, gdzie 27kaUB ma pojedyncze, sama stacja optoelektroniczna została przesunięta na prawą stronę wiatrochronu ze środka. Co do samego modelu czysto, schludnie bez przesadyzmu natomiast silniki, niby trochę zbyt intensywny ten przepalony niebieski, chociaż moim zdaniem zdarzają się rożne wariacje z nimi i nigdy nie zrobisz identycznego odwzorowania ze zdjęcia. no i plusik za skale ? jakie ten flanker ma wymiary ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.