Jump to content

ucina

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak dla mnie jeden plus na pewno za to, że to suka :D Drugi za samo malowanie. domyślam się ze łatwo nie było. fajny model naprawdę mi się podoba ;)
 2. ucina

  P-47D Kinetic 1:24

  Jak dla mnie bajka i wcale nie za brudny. wg mnie na modelach z IIWŚ nie ma za ostrego washa i "dojechania".
 3. Właśnie coś może pod skrzydła dorzucę, ale walczę sam ze sobą póki co wiec dopóki na 100% się nie zdecyduje to zostaje na sucho 😉
 4. Dzięki Panowie za komentarze, budujące słowo zawsze się przyda przed kolejnymi projekcikami 😊
 5. Witam wszystkich, Moja pierwsza galeria na tym forum. Swoja zabawę z modelarstwem rozpocząłem około roku temu. Model doskonale znany każdemu, zestawowo bogaty w detale i naprawde godny polecenia, momentami wymagajacy, ale nie jakis ekstremalnych umiejętności. Malowany zestawem Hataki dedykowanym pod Su-33, Tamkami, Gunziakami i Alcladami. Rozważam jeszcze dołożenie biżuterii, ale póki co jest to kwestia do przemyślenia. Model czysto pudełkowy dolozone tylko ocp od modelmastera. Hamulec nie wklejony, idealnie się domyka, jak widać to na zdjęciach możliwość odtworzenia na siłowniku lub zamknięty. Podziękowania dla smialusa i moraleza za wsparcie i ostrą krytykę jak i pomoc merytoryczną podczas budowy 💪 Galeria poniżej, zapraszam do ogladania i komentowania 😉
 6. ucina

  Su-30 Trumpeter 1:32

  Różnic pomiędzy 30stka a 27ką UB jest dużo więcej, chociażby wysokość i kształt stateczników, podwójne i wzmocnione przednie podwozie, gdzie 27kaUB ma pojedyncze, sama stacja optoelektroniczna została przesunięta na prawą stronę wiatrochronu ze środka. Co do samego modelu czysto, schludnie bez przesadyzmu natomiast silniki, niby trochę zbyt intensywny ten przepalony niebieski, chociaż moim zdaniem zdarzają się rożne wariacje z nimi i nigdy nie zrobisz identycznego odwzorowania ze zdjęcia. no i plusik za skale 😉 jakie ten flanker ma wymiary ?
 7. Dla mnie bajka, do tego płyta robi swoje. dla mnie 10/10 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.