Jump to content

cichy88

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, piękna praca. Krzaczek kupny czy własna produkcja?
 2. Jakim specyfikiem robiłeś wodę? Dziękuję za odpowiedź.
 3. Witam, figurki były w zestawie czy odkupione osobno?
 4. Czy da się reaktywować ten tutorial? Niestety zdjęć żadnych już nie widać.
 5. Nieźle, widziałem ten samolot wielokrotnie jako dziecko bo mój tato służył w 11PLM, może sam kiedyś spróbuje go złożyć w takim malowaniu. Pozdrawiam!
 6. cichy88

  TKS FtF 1:72

  Używam aerografu jednak nie umiem nim tak precyzyjnie operować, żeby pomalować tylko ząbki gąsienic albo gumowe bandaże na kołach jezdnych. Jest to mój największy problem i szukam u doświadczonych kolegów różnych podpowiedzi . Staram się to robić pędzlem ale efekt jest różny niestety, rozcieńczona farba się rozlewa, nierozcieńczona za grubo kryje, ciągle się uczę. Tam gdzie koła są osobno problemu nie ma, gdyż używam linijki z kółkami i psikam aerografem jednak w sytuacji takiej jak ma miejsce w tym TKS gdzie gąsienica i elementy systemu zawieszenia/jezdnego to jeden element plastikowy zaczynają się schodki.
 7. cichy88

  TKS FtF 1:72

  Jestem dosyć początkującym w tym hobby, jak malowałeś element z gąsienicami? Możesz opisać krok po kroku? Mam ten zestaw i zastanawiam się czy to jakoś spróbować zamaskować czy delikatnie pomalować gąsienice pędzelkiem próbując nie pomalować jakiegoś elementu zawieszenia. Byłbym wdzięczny za jakąś sugestię.
 8. Bardzo podobają mi się twoje pracę i czekam na więcej. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.