Jump to content

Piotras

Members
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

1 Follower

About Piotras

Personal Information

 • Location
  Navan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Normalnie jak z programu „wybacz mi”, już sam nie wiem co ciekawsze, model czy story 🤪🤪🤪🤪🤪🤪.
 2. Napięcie rośnie, ciekawe czy pęknie 30 stron 🥳🥳🥳.
 3. Szybki raport z frontu robót, dno się robi się. Żeby nie było 😃.
 4. Super, jak dla mnie to ten drukowany jest lepszy, no może ta konstrukcja wsporników byłaby delikatniejsza ale to co jest i tak jest super. Czy ty to drukujesz na drukarce profesjonalnej za miliony czy tez coś bardziej domowego? Kiedy pierwsze przymiarki do modeli wtryskowych, ja będę kupował, obiecuje 🤣🤣🤣🤣.
 5. Dzięki raz jeszcze za opinie.
 6. Wilkie dzięki, a wiesz może który szary powinien być użyty to malowania. Gdzieś podawali, że sasebo, prawda li ci to?😀
 7. Generalnie to zależy co chcesz, bo jak zależy Ci na odwzorowaniu to emalie, jak na komforcie to gunze, te Lifecolory są z czapy, mam to wiem, czerwona hataka powodzenia z aero, mam . AK nie widziałem kolorów ale nie spodziewam się cudów. Najlepiej to jakby zrobili Real Colors Navy🤪.
 8. Wg flyhawka, 507c - 338, 507b -335, 507a -331, ale moim zdaniem to to jest mocno umowne, nie polecam. RN tylko Sovereign Hobby ale to emalie i trochę zachodu żeby je dostać.
 9. Dzięki za komentarze, to prawda śruby trochę trzeba przygasić bo lekka „cyganerka” wyszła 🧐. Warsztat........Mutsuki będzie jedynym jaki mam w planach na teraz. Jak zacznę robić Conrada albo Groma to może, bo będą od podstaw ale to jeszcze chwila i nie na pewno 😎.
 10. Czolem, Kolejny model, oczywiscie FH. Model moim zdaniem dosyc trudny, blaszki, linki i do tego w ilosci odpowiedniej 😎. Malowany farbami Tamiya plus pedzlowanie valejo. Zdjecia, no coz kon jaki jest kazdy widzi. Zamowilem sobie zaroweczki z parasolkami wiec Mutsuki i Schanhorst juz beda pro 🤪🤪. No i to by bylo na tyle.
 11. Nie no stary, kanały buduj publika radzi a wie co mówi bo z nie jednego pieca chleb jadła 😜😜😜. Proponuje raz jeszcze pomyśleć, że jest to 1/700. Czyli 700 razy mniejsze, to tak jakby ktoś chciał jeszcze doradzić.
 12. No wlasnie, oczywiście nie znam odpowiedzi co do powiązania firm. Spekulując, raczej stawiam na współpracę. PR ma renomę w Japonii i pakuje Trumpeterowe klamoty, ma niższą marżę ale nie inwestuje w projekty, przynajmniej nie wszystkie. Bo jednak Yamato nie jest trumpkowe. Myśle, że nie będą nic tuningować, i bardzo dobrze. Tylko zapakują FH, zrobią swoje blachy, albo i wezmą z FH i pogonią towar drożej. Nie sądzę żeby z Bismarckiem było inaczej. Jeżeli pójdą w japońskie okręty z ta jakością to jestem za.
 13. Fiu, fiu jest skill, nie ma co się wysmetniac.
 14. No tak ale to nie ten....... no to chyba nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.