Jump to content

mbrnnr

Members
 • Content Count

  920
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

mbrnnr last won the day on April 24

mbrnnr had the most liked content!

Community Reputation

133 Excellent

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Facebook
  Atlis

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. Ta, na pewno. Bo koszt zakupu samolotu to wszystko.
 2. Wypowiedź wiceministra Skurkiewicza rzuca sporo nowego światła na program Harpia, w którym od ubiegłego tygodnia było więcej pytań niż odpowiedzi (choć i tak resort przekazał tu o wiele więcej danych niż w przypadku innych programów modernizacyjnych). Trzeba jednak zastrzec dwie rzeczy. Po pierwsze, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to PMT na lata 2021-35 będzie przygotowywany w 2020 r. (nie jest to przesądzone, co pokazuje przykład PMT na lata 2017-2026, podpisanego z ponad dwuletnim opóźnieniem). Będzie to już po wyborach parlamentarnych planowanych na październik lub listopad 2019 r. Oznacza to, że w 2020 r. szefem MON może być ktoś inny niż Mariusz Błaszczak, więc priorytety mogą się zmienić.
 3. Ja pod weathering używam Testorsa Dullcote. Nie matuje mocno, ale jest wystarczająco szrostki, by się na nim utrzymały olejne. No i nie jest mleczny. Dopiero ostatni idzie emalia Marabu. Na nią już tylko akwarele.
 4. Tak więc olejnymi bym się w niego nie pakował. Chyba, że po kilku tygodniach, kiedy będzie utwardzony i nie do ruszenia.
 5. Klear Kote nie jest przypadkiem emalią?
 6. Mam to dwie godzinki autem, lubię macać. 😜
 7. No to chyba będę musiał sobie zaplanować też wycieczkę do Kilonii i C/41 obejrzeć.
 8. Bunny jest F-4S, tak na marginesie. Ja mam Academy w kolorze.
 9. @chudyhunter - o, to wygląda dobrze. 1/144 brałbym najchętniej. @Super_Hans - no właśnie tyle. Bo chcę zrobić U-1060.
 10. No właśnie dziób ma wystawać, nie rufa. Z VIID to w sumie nie jest zły pomysł, w 1/350 zestawy są, szkoda, że z 1/144 trudniej.
 11. Nie planujesz jakiś wash albo coś? Trochę płasko i jakby nie w tej skali to wygląda.
 12. mbrnnr

  Zakupy... Cz.4

  W przypadku masterów drukowanych w 3D nie ma to raczej głębszego sensu.
 13. Panowie, nie znam się kompletnie na okrętach i tym bardziej na ich modelach, stąd moje pytanie - robi może ktoś VII w wersji F, idealnie w skali 1/350 lub 1/144? Chciałbym ją mieć w dioramie i niczego nie mogę znaleźć. Ewentualnie, jeśli bym użył VIIC zatopioną jak poniżej widoczną U-1060, czy bardzo mocno zostanę wyklęty?
 14. Jeszcze go nie robiłem, mam w 1/48. Oidp zamawiałem w Japonii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.