Jump to content

syjek

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam do sprzedania nowy żywiczny zestaw firmy Black Cat Model okrętu desantowego Landing Craft Tank LCT (5) w skali 1:350. Cena 99 zł W zestawie żywiczny model, blaszka fototrawiona, detale drukowane 3D. Pełna recenzja tego zestawu znajduje się w nowym 88 nr. MODELARSTWA OKRĘTOWEGO. Wysyłka paczkomatem InPostu za 12 zł.
 2. Witajcie Osiemdziesiąty siódmy numer czasopisma "MODELARSTWO OKRĘTOWE" ukaże się w sprzedaży wysyłkowej 1 kwietnia. Z uwagi na pandemię koronawirusa i zamknięciem galerii handlowych, w których znajduje się 90% salonów EMPiK, nowy 87 (2/2020) numer dostępny będzie na razie (do momentu otwarcia EMPiK-ów) JEDYNIE drogą wysyłkową. Jego wysyłka będzie realizowana na nasz koszt. Cena tego numeru będzie obniżona w naszym sklepie on-line tak, aby po doliczeniu 4 zł za przesyłkę kosztował on tyle, ile w zwykłej sprzedaży detalicznej, czyli 27,90 zł. Numer można też będzie kupić w
 3. Witam Mam do sprzedania najnowszy model (jeszcze niedostępny w polskich sklepach) Flyhawka w skali 1/72 czołgu Renault TF 75 BS (nr kat. FH 3009). Cena 80 zł plus wysyłka.
 4. Malowanie z Profili jest błędne jeśli chodzi o kolory. Właściwe jest to zawarte w instrukcji do modelu. Więc tu za bardzo nie ma co wybierać, chyba że chcesz mieć model pomalowany w kolory sci-fi w Royal Navy.
 5. Witajcie Chciałbym gorąco zaprosić wszystkich na Mistrzostwa Świata klas NS NAVIGA, które zostaną rozegrane w terminie 3 - 11 lipca 2017 w Ornecie (Warmia). To najwyższa rangą i największa impreza modelarska w Polsce od lat i dlatego zapraszam do jej odwiedzenia wszystkich polskich modelarzy okrętowych, nie tylko tych RC. Zawody będą trwały aż 10 dni więc można jakoś dopasować się i choć na jeden dzień zobaczyć najlepsze modele pływające na świecie, a przede wszystkim poznać (dla niewtajemniczonych) wszelkie reguły, zasady i kulisy sportowego modelarstwa pływającego RC. Wszelkie inform
 6. Marcin, w kolejnych dwóch numerach MO będą plany (w sumie aż 4 arkusze A1) USS "OSCAR AUSTIN: DDG-79, a więc właśnie wersji Flight IIA. Może warto poczekać...
 7. W tym roku 2014 SHIPREPLICA powinna być Tak więc buduj Grzesiu, buduj...
 8. W najnowszym 40 numerze MODELARSTWA OKRĘTOWEGO będą kompletne plany HMS SUSSEXA. Myślę, że bardzo ci pomogą w budowie Londona.
 9. To może zrób jakiś "otwierany" pokład, aby można było zobaczyć w pełni wnętrze. Szkoda takiej roboty.
 10. Sleepwalker: w MO opisywany był model 17 metrowej PAROWEJ pinasy. To zupełnie inny model. Ma zupełnie inną blachę.
 11. Pewna firma z Trójmiasta kilka lat temu w rozmowie ze mną, zapowiadała wypuszczenie zestawów plastikowych naszych minowców/trałowców właśnie w skali 1:72. Rok temu ukazały sie nawet figurki polskich marynarze w tej skali, ale o modelach cisza...
 12. Plany dopiero sie rysują, ale moge dodać, że na podstawie oryginalnej dokumentacji stoczniowej.
 13. W październikowym numerze "MO" ukażą sie na wkładce plany modelarskie ORP "Władysławowa", naszej ostatniej OSY, autorstwa J. Krzewińskiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.