Jump to content

Adamsky

Members
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Adamsky last won the day on November 22 2019

Adamsky had the most liked content!

Community Reputation

111 Excellent

1 Follower

Personal Information

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. @Mitrandir takie pekaski są w zestawie Mi-2 HB
 2. Ok @Mitrandir zrobię w formie kalki tablice
 3. @Mitrandir w 72 to mało co będzie widać
 4. helix podesłał fotki z Garmina i zrobimy test, wybrałem 1 wariant, wcześniejszy druk z ciemnym monitorem i projekt z wersja kolorowa, co sądzicie???
 5. na tej podstawie bywały butle GN
 6. Jak na załączonym obrazku brak butli ppoz i brak samej instalacji i jej wyprowadzenia , Po raz koleny napisze - na śmigłowcu Mi-24 butle ppoz występują tylko po prawej stronie, nie wiem jak cię przekonać, skoro 20 letnie doświadczenie na śmigłowcach w naszym wojsku jest za małe napis z do ZVEZDY.
 7. tak jest to SF, ZVEZDA chyba zrobiła to z rozpędu
 8. na żadnym Mi-24 po lewej stronie nie było butli ppoz - bład ZVEZDY i potem każdy powielał blad twoj ze patrzyłeś na oryginał tylko bach dlatego napisałem o wrotkach
 9. nikt sie nie denerwuje, jak widzisz na żadnym ze zdjęć nie ma po lewej butli ppoz, stad moje pytanie gdzie je widziałeś, co do innych butli to kwestia instalacji w tym przypadku gaz neutralny na dłuższe tłumaczenia zapraszam na priv bo nie co tu śmiecić galerii Jesli chodzi o zestaw waloryzacyjny jak by zawieral wrotki tez bys je tam zamontował????
 10. a tu jeszcze inne foto Qalimara i ktos butle sie nie bał i zaj.....
 11. Mi-24 posiada tylko 2 butle ppoz po prawej stronie - i tylko po prawej stronie, nie wiem skąd wziąłeś te butle i czym podpierasz info ze to element konstrukcyjny silnika??? informacyjnie - jestem technikiem lotniczym - śmigłowce wiec moze ty mnie oswiecisz Ja znam tylko takie MI-24
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.