Jump to content

viaroos

Members
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Lublin/Bychawa
 • Interests
  Polskie Lotnictwo 1933r-2009r
 • Occupation
  :)
 1. Fajna diorama. Szoda że nie widziałem warsztatu, a może przegapiłem . Jeżeli jest taka możliwość prosiłbym o więcej zbliżeń silnika i kabiny.
 2. dodaj papier ścierny i będzie ok
 3. nie to nie ten. krzys to krzys a APM Sklep modelarski "APM MODEL" ul. Kołłątaja 4 20-006 Lublin tel/fax (48) (81) 44 59 460 e-mail sklep.apmmodel@gmail.com
 4. viaroos

  JSF X-32

  Na przykład tu http://hobby-model.pl/boeing-jsf-x-32.html
 5. To się nie nadaję do niczego poza pompowaniem balonów na studniówkę
 6. Mówili że hitler miał manie wielkości ale widać że zaczęło się znacznie wcześniej. Zastanawiam się ile musieli myśleć nad takim śmiesznym kamuflażem i czy rzeczywiście był skuteczny. Poprostu fajne maleństwo.
 7. Dobra robota. Wspomnienia wróciły chyba tzreba będzie sie prZejeach do Duxford raz jeszcze.
 8. lub soczek za kawal dobrej roboty. Osobiście bardzo mi się podobały pojazdy z AVATARA więc ucieszył mnie twój warsztat no i galeria. Oglądając ten filmik na YT wydaje mi się że kolor pojazdu trochę nie trafiony. Może to kwestia oświetlenia. Poza drobnym mankamentem kolorystycznym chylę czoła za odwagę i pracowitość Może jak odpoczniesz i ochłoniesz zrobisz tego transportowca(prom kosmiczny) z Avatara.
 9. ok rozumiem rozrzut pomiecy 1/72 a 1/48 ale między 1/76 a 1/72 różnice są naprawdę niewielkie. To tak jak bym ja założył manufakture produkującą modele w 1/68 albo 1/80. Troszkę mnie to irytuje bo np airfix robi fajnego Female tanka ale to jest w dzikiej jak dla mnie skali 1/76. Wiem że są 1/72 te mastodonty z I WŚ. No ale..
 10. Po co wogóle robić modele w 1/76 i 1/72 tzn po co odnosi się do 1/76 nie lepiej się trzymać 1/72. Kto to wymyślił
 11. Jarekk-u ślij plany i zdjęcia modelu do Dragona Tamiyi i Italeri niech zaczną produkcje masowa a tobie niech skapnie procencik za trud Świeta robota pozdrawiam
 12. przejrzystość poprawia się specjalnymi pastami polerskim np Tamiya 87069 Polishing Compound Fine lub podobnymi. Do dostania w sklepach modelarski i na www
 13. Świetna robota - zwłaszcza zdjęcia kabiny
 14. To chyba te. Na ich pudełka już MASTER jest a nie MISTER * zdjęcia pożyczone/ własność masterhobby.pl
 15. wow nie zwróciłem uwagi. rzeczywiście pomyłka. Ciekawe czy to tylko literówki. Może drukują pudełka w jakimś egzotycznym kraju :P może polska A tak na poważnie nakręciłem się na te modele no może bardziej na kaleczki i będzie zakup bo indyjska iskra ma świetne malowanie. Trzeba będzie tylko schować pudełka przed drugą połówka bo znowu będzie krzywo patrzeć na kolejne "zabawki". Jak myślicie firma Mastercraft istnieje czy zmieniła nazwe na Mistercraft a może to już te słynne chińskie firmy podrabiaja naszą :P UPDATE: na pudełku "starego" Mastercrafta jest adres :Sarbinowska 27/19 54-318 Wrocław no i oczywiście nie działająca www.mastecraft.com.pl na "nowym" Mistercrafcie jest taki sam adres z tym że pisze Made in Europe for Olymp Aircraft i numery telefonów jak na starym Mastercrafcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.