Skocz do zawartości

M-923 A1 BIG FOOT 1:35


reperator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.przedstawiam wam mój pierwszy model.Nie mam jeszcze doświadczenia w modelarstwie jak reszta forumowiczów ( niesamowite modele robicie !!! ) ale staram się jak mogę i uczę się od was.Przed tym modelem skleiłem jeszcze kilka ale traktowałem je jako naukę modelarstwa ( szczerze pisząc zepsułem je strasznie ).Z góry przepraszam za małą liczbę zdjęć i ich jakość ale fotografik ze mnie kiepski,ale postaram się dodać jeszcze kilka.

Bardzo proszę o uwagi ,każdą krytyczną przyjmę z pokorą i postaram się ją wykorzystać aby poprawić swój warsztat.

 

62609621.jpg

34725434.jpg

73286771.jpg

46481830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mi się chce w to wierzyć że to twój pierwszy model i jak sam mówisz po kilku innych, które ci nie bardzo wyszły. A tu teraz taki z przybrudzeniem takim jak lubię i ładnie zrobiony. Ja bym jeszcze kilka gadżetów na pakę wrzucił. Lepiej przyznaj się kto ci pomagał go robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mi się chce w to wierzyć że to twój pierwszy model i jak sam mówisz po kilku innych, które ci nie bardzo wyszły. A tu teraz taki z przybrudzeniem takim jak lubię i ładnie zrobiony. Ja bym jeszcze kilka gadżetów na pakę wrzucił. Lepiej przyznaj się kto ci pomagał go robić.

 

Hmmm..........mówię poważnie,dlatego zdecydowałem się ten wam pokazać.Reszta moich modeli teraz przechodzi totalny lifting.maja mnóstwo błędów.To forum to kopalnia wiedzy,czytam uważnie i patrzę .Szczerze to jest pierwszy model który mogę pokazać reszta ............................ech..

He he........robiłem go sam

Nie spodziewałem się takich opinii , dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Właśnie kleje swój pierwszy modelik (Humvee M1046) i, szczerze mówiąc, zabiłeś mi klina... Staram się jak mogę korzystać ze wszystkich rad na stronce (przepastnie tu jest z poradami + różności na youtube) ale chyba mogę tylko pomarzyć o takim efekcie końcowym. W każdym razie świetny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu! Szczerze gratuluję. Naprawdę udany forumowy debiut. Swoją drogą jak tenjest pierwszy to co będzie dalej?

Zapowiada się jak u Alfreda Hitchcock-a: "Najpierw pokarzemy trzęsienie Ziemi a potem napięcie będzie stopniowo rosło..."

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Bardzo dziękuję za miłe słowa .

Teraz mam na warsztacie M1130 STRYKER ,mam nadzieję że się wyrobię z nim do końca roku ,niestety jak ktoś ma wiele pasji trudno je razem łączyć.(motocyklista,kolarz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mnie również Twoja ciężarówa przypadła do gustu

Zważywszy na to, że to pierwszy model, to niedociągnięć wynikających z braku doświadczenia się raczej nie uniknie. W każdym razie talent w Tobie siedzi.

 

To co ja bym nieco zmienił w Twoim Big Foot'cie to:

 

1. Przemalował jeszcze raz Browninga i zdarł z niego oksydę nieco delikatniej, bo teraz wygląda jakby ktoś tarł po nim papierem ściernym;

2. Dodałbym nieco cieniowania na plandece nad kabiną;

3. Nałożyłbym nieco więcej odbić lakieru w miejscach szczególnie wzmożonej eksploatacji.

 

To czego niestety nie da się już zmienić bez ingerencji w powierzchnię, to świecąca kalkomania na masce. Tak naprawdę to to jest jedyny problem, który przy odpowiednio nabłyszczonej powierzchni i zastosowanych płynach w następnym modelu, raczej się nie pojawi.

 

Powodzenia przy następnych projektach

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przemalował jeszcze raz Browninga i zdarł z niego oksydę nieco delikatniej, bo teraz wygląda jakby ktoś tarł po nim papierem ściernym;

2. Dodałbym nieco cieniowania na plandece nad kabiną;

3. Nałożyłbym nieco więcej odbić lakieru w miejscach szczególnie wzmożonej eksploatacji.

 

To czego niestety nie da się już zmienić bez ingerencji w powierzchnię, to świecąca kalkomania na masce. Tak naprawdę to to jest jedyny problem, który przy odpowiednio nabłyszczonej powierzchni i zastosowanych płynach w następnym modelu, raczej się nie pojawi.

 

1. Na żywo nie wygląda tak źle

2. Masz zdecydowanie rację ,ale umiejętności jeszcze nie pozwalają (brak pewnej ręki)

3. Z tym nie chciałem przesadzić,ale jak teraz na niego patrzę to tak zrobię.

Ech te kalki................... :((( w następnym modelu będzie lepiej.....nauka,nauka,nauka.

 

czym śmigasz?

Honda CBR 1100 XX Bardzo dużo podróżuję.

 

Ja też w sezonie wiosenno letnim jestem mniej modelarsko aktywny, ze wzgledu na inne pasje na powietrzu - kolarstwo MTB Smile

 

Też uprawiam kolarstwo MTB jeżdżę na maratony rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.