Skocz do zawartości

"Heinrich...to coś zaraz nas kopnie"-~1:76


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

"Konstrukcja ciała świni uniemożliwia jej spojrzenie w niebo...podobnie jest z moim mechem tyle że jego konstrukcja uniemożliwia mu kopanie Niestety nie da się sensownie ustawić go do kopnięcia. Gdyby nogi zginały się inaczej to ok ale gdy "kolano" jest z tyłu to niestety się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nooo, teraz to już się artoor_k nie wywiniesz!!! Przy takich gabarytach to nawet inna konstrukcja kolana w nodze?/człapaku? pozwoliła by mu wziąć na pazur Heinricha i lekko nim majtnąć co by sobie fiknął orzełka lądując podwoziem do góry A potem to już tylko: "Jaśko coś nam się do podeszwy chyba przykleiło..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzkpfw I w porównianiu z mech'em to tylko... mały, złośliwy kawałek psiej kupy, który prosi się o zdepnięcie . Ciekaw jestem malowania mech'a :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzkpfw I w porównianiu z mech'em to tylko... mały, złośliwy kawałek psiej kupy, który prosi się o zdepnięcie . Ciekaw jestem malowania mech'a :}

Ja psie kupy wolę omijać niż deptać

Niemniej jednak nastąpnięcie i wdeptanie panzera byłoby jak najbardziej wskazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę...Za nic nie mogę znaleźć tematu na forum w którym była dyskusja na temat polskiego kamuflażu w roku 1939 roku. Czy zna ktoś może nr kolorów Humbrola których należy użyć? Nie chodzi mi o przepis na dokładnego miksa ale o najbardziej zbliżone kolory standardowe.Będę wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Cześć!

 

Trochę czasu minęło ale prace kol. Maletaka napędziły mnie w końcu do kontynuacji mojego wymysła zakupiłem ulicę z vacu:

 

http://www.jadarhobby.pl/images/murawka/7219.jpg

 

Poza tym znalazłem nr.farb do malowania wrześniowego.Mech dostał już brąz...Obecnie schnie w piwnicy a jutro może się uda nanieść zieleń i piaskowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Wziąłem się za malowanie podstawki bo już przyszła:

P6190002.jpg

P6190003.jpg

 

Właśnie zacząłem wycierać wash. Dziś planuję pomalować mecha na dwa pozostałe kolory.Mam nadzieję że wreszcie się to uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Ten odcinek nosi tytuł: "Nie testuj Vallejo.Po tym nic już nie będzie takie samo" Zniechęcony ciągłym krzywieniem się rodziny i sąsiadów na zapach rozpuszczalnika (maluję w piwnicy ale niesie się na klatkę niestety) zakupiłem dwie farby vallejo:zieloną (wersja AIR,odpowiednik Hu117) i piaskową (zwykła,odpowiednik Hu94). Zniesmaczony i wściekły na zapas że zaraz mi się ten AB-1001 zapcha i polecą "krzywe" zanim wyczyszczę i naleję Humbrola nalałem na próbę zielonej, odpaliłem sprężarkę i jazda...

 

Cóż...potem właściwie nic nie mówiłem bo szczena mi opadła...nie dość że się nie zapchał to pomalował jak marzenie a powłoka farby była obłędna. Zachęcony sukcesem zacząłem czyścić aerka i kolejne zdziwienie...woda starczyła w zupełności. Zadowolony jak nie wiem co nalałem piaskowej (bez retardera) i z pewną nieśmiałością pociągnąłem za spust Zdębiałem po raz wtóry...mimo braku opóźniacza aerek się znów nie zapchał i dał z siebie wszystko. Wniosek? Zmieniam farby...kij z tym że będę musiał kłaść podkład Nie śmierdzi , maluje jak złoto więc nie ma co kombinować A teraz fotki mecha i ulicy (po washu). Zostało jeszcze kilka poprawek, sidol i wash na mecha oraz mat na ulicę i kurczaka

 

P6190004.jpg

P6190005.jpg

P6190007.jpg

P6190009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Zajęło to około rok.Zbliża się do końca...Rudy zwashowany i wyeksploatowany...Jeszcze podeszwy,błotko, ramka wokół ulicy i koniec. Tym niemniej kilka poprawek washa jest niezbędne...

P6210005.jpg

P6210007.jpg

P6210010.jpg

P6210012.jpg

P6210009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.