Skocz do zawartości

"Heinrich...to coś zaraz nas kopnie"-~1:76


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

No całkiem całkiem ale uda wyglądają tak cienko i mizernie, może by je poszerzyć ??

 

Uda to że tak powiem...tylko szkielet...Maszynka troszkę przypakuje i nabierze muskulatury,spokojna głowa

 

Mech już teraz wygląda nieźle. W kamuflażu będzie super!

Mam wrażenie, że przy jego rozmiarach strzelanie do Pz I byłoby marnowaniem amunicji... Prościej rozdeptać

 

A wiesz że był taki pomysł? I do dziś nie wiem czy nie lepszy niż kopniak...Ale uznałem że gdy "Rudy" będzie miał pozycję a la Zidane to będzie wyglądać...bardziej...no... po prostu bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak by Ci brakło weny to tu masz kilka podpowiedzi:

http://www.dustgame.com/gallery_d.php?pageNo=1&id=6

http://www.dustgame.com/gallery_d.php?id=5

http://www.dustgame.com/gallery_d.php?id=2

http://www.phpshopxml.com/blamod.shop/CID/226343fc483844486526b341ca6fb1e3/function/itemPageDisplay/shopItemCode/DUST35002

 

kiedyś chciałem to nawet kupić...ale w porę ochłonąłem. Skończyło się na figurkach. W kazdy, razie powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Na szczęście znalazłem w Krakowie Panzera Italeri więc już niebawem zakupię (opóźniam to strasznie ale nie cierpię niemieckiej pancerki i gdyby nie konieczność umieszczenia tego paskudztwa to wogóle bym się za to nie brał).Tak czy inaczej w późnych godzinach nocnych wysypałem złom plastikowy i zaczęła się moja ulubiona część budowy...

P2020034.jpg

 

A to jeszcze nie koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęła się moja ulubiona część budowy...

Moja tyż Od razu charakteru konstrukt nabrał. Jeszcze jakieś elementy na kurze łapki i będzie git

 

Pracuję nad tym Właśnie usiłuję dodać mu trochę "muskulatury" na uda ...Góra już skończona.Dojdzie jeszcze opancerzenie i kable ale działa już są Za kilkanaście (kilkadziesiąt ? ) minut wsadzę jakieś foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec na dziś,tak to wygląda z całym oprzyrządowaniem.Pancerz oraz detalowanie kablowe i przewodowe ( ) jutro...Polecam włączyć od 0:52 :

http://www.youtube.com/watch?v=ixkdd75tPSo

 

...a oto obecna postać maszyny,ta turbina z tyłu zostanie częściowo zasłonięta (to pierwotna postać radiatora ) :

 

P2020036.jpg

P2020037.jpg

P2020038.jpg

P2020039.jpg

P2020041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszynka się zapowiada. A i smaka na małe SF mi narobiliście np: PZL TS-11 Iskra ewentualnie Spitfire Mk.I w barwach z września '39 atakujący jakąś kolumnę niemieckich pojazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszynka się zapowiada. A i smaka na małe SF mi narobiliście np: PZL TS-11 Iskra ewentualnie Spitfire Mk.I w barwach z września '39 atakujący jakąś kolumnę niemieckich pojazdów

 

Dzięki Eeee Iskra...X-wing z Wojen Gwiezdnych...albo F-16 walczący z BF-109,Do-17 lub Stukasem ...(powiedzmy w klimatach filmu JESZCZE RAZ PEARL HARBOR ) Albo jeszcze lepiej...zrób własny polski myśliwiec lub śmigłowiec przyszłości...i wtedy niech atakuje kolumnę czołgów To dopiero jest zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było by za bardzo hardkorowo. Chciałbym zrobić takie małe SF ale nie aż tak za bardzo odsunięte od realiów. Będzie TS-11 Iskra we wrześniowych barwach ze znakami 121 lub 123 Eskadry lotniczej z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie TS-11 Iskra we wrześniowych barwach ze znakami 121 lub 123 Eskadry lotniczej z Krakowa.

 

Popieram i czekam na relację Ale mam jedno "ale"...Sądzę że do ataku na pojazdy niemieckie przydałby się szturmowiec...Sądzę też że do Iskry bardzo pasowałyby silniki i podwojone usterzenie tylne w stylu A-10 Ale to tylko moja propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Elo!

 

Doszło dopancerzenie,trochę szczegółów,kable itp...Poza tym poprawiłem mocowanie "ud" do "miednicy" oraz "ud" i "goleni" bo strasznie to latało...Te nakrętki to fajna sprawa ,dobrze wg mnie wyglądają i na pewno gdzieś jeszcze je użyję

 

P2270057-2.jpg

P2270058-2.jpg

P2270059-2.jpg

P2270060-2.jpg

P2270063-1.jpg

P2270064-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła robota od podstaw. Pogratulowac.

 

Dziękuję

 

Super maszyna. Jeszcze od podstaw to normalnie cudeńko.

 

Dzięki

 

Imienniku mój, wygląda zaje...fajnie

Tylko tak dalej.

 

Nie tylko imiennik ale i ziom z tego samego miasta Dziękuję Mam nadzieję że nie zepsuję go dalszymi działaniami. A i nazwę dioramki muszę zmienić...ale to dopiero jak wybiorę odpowiednią...Niestety anatomia mecha nie pozwala na przymierzenie się do kopniaka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO SZKOPA...ilość przekleństw na minutę przekroczyła wszelkie normy przyzwoitości

 

To wina firmy, nie, że szkop.

Ta lina na przedzie jest dość... gruba, ale nie będę Cię już irytować bo domyślam się, że masz go dość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO SZKOPA...ilość przekleństw na minutę przekroczyła wszelkie normy przyzwoitości

 

To wina firmy, nie, że szkop.

Ta lina na przedzie jest dość... gruba, ale nie będę Cię już irytować bo domyślam się, że masz go dość :P

 

Mam go powyżej uszu i nigdy nie skleję czołgu który będzie miał gąsienice sklejane z ogniw.Niech będą niedokładne ale winylowe...innych się nie tknę.Mogłem kupić matchboxa lub revella ,straciłbym mniej nerwów. Już nic nie ruszam,nakładam sidola gdzie trzeba,kalkuję,was:bip:ę, kurzę i nie chcę go znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.