Skocz do zawartości

Volvo F12


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

Model elegancki ,choć nieco razi mnie ta czysta rama(widocznie kierowca kocha tę ciężarówkę,że taka czysta ).Barwy mniej więcej podobne do tych ,które zastosowałem w swoim chinolu więc bardzo mi się podobają, przyczepię się jednak do tylnych lamp jak dla mnie to trochę je skopałeś a czym je malowałeś?.Ogólnie model w porządku.

 

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części na silniku nie są wyszlifowane i niektóre linie malowane na kabinie krzywo. Zawsze w twoich modelach najbardziej podobają mi się chlapacze, sam drukujesz? Btw. czemu wykładasz tunel folią aluminiowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się podoba model

Kuba115 - model jest czysty ponieważ ja nie bawię się w brudzenie O które lampy ci chodzi, o przednie reflektory? Od wewnątrz pomalowane są Humbrolem 11.

marcin7018 - dzięki wielkie

Meksyk89 - folia w tunelu to imitacja izolacji termicznej. Co do chlapaczy to drukuję je sam przy pomocy Painta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek tak jak wspominałem w relacji, model mi się podoba.

Zderzak przedni mógłby być ciut niższy.

Wspomniałeś że chlapacze sam drukowałeś. Na papierze? I czy jeśli to jest papier to czymś go jesczze pokryłeś? Czym przykleiłeś papier do błotników?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bombowa sprawa

Bardzo mi się podoba ten samochodzik i przyjemnie się na niego patrzy

Myślałeś może o dokupieniu jakiejś naczpki z tego samego okresu co Volvik ?? Wyglądało by to nieźle

Pozdrawiam i czekam na kolejne relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

maciek_muzzy - chlapacze drukowałem na zwykłym papierze do drukarki drukarką laserową, niczym ich potem nie pokrywałem ale myślę że nic by się nie stało jakby je psiknąć bezbarwnym. Przyklejone są na super gluta

Łukasz_G - fajnie że się podoba Chyba wkręciły mnie starsze pojazdy Co do naczepki, hmm... szybko Efka nie będzie podczepiona, brak kasy no i ciężko zdobyć naczepkę "z epoki" a jeśli już to trochę kosztuje...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się kolorystyka Glob do poprawy, ale o tym już pisał w warsztacie (jak dobrze pamiętam) maciek_muzzy. Tylne lampy mogłeś pomalować na czarno, był by kontrast i nie zlewały by się z resztą pojazdu.

Do konika pasowała by naczepa z hellera, no ale teraz to już rarytas i raczej ciężko będzie ją zdobyć.

 

84c5afca1082b75f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model bardzo mi się podoba, ładnie go wykonałeś, tak jak Tornado mówi,

ta naczepa ładnie by się zgrywała z nim, ja miałem to szczęście i jakieś pół roku wstecz ją wyhaczyłem na allegro i leży i czeka na swój dzień i podpięcie pod Turbostara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Mam małą propozycję, może wysmarujesz siodło, bo takie czyste jest. Jeszcze jedno, mogłeś skrócić piasty tylnych kół.

Model ma kilka niedociągnięć, ale to już koledzy Ci wypisali. Ładnie się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzięki jawkers że się podoba Na skrócenie piast jest już za późno ale zastanowię się co do siodła, chociaż wydaje mi się że jeśli cały model jest czysty to siodło też powinno... No zobaczymy

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.