Skocz do zawartości

[HUMVEE] M1025 based GMV-S (Dumvee) - konwersja Tamiya 1:35


kubisz

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam Koła oczywiście pobrudzisz potem

Dzięki, chociaż zdjęcia sporo psują - nie umiem ich robić i już

 

Brudzenie na samym końcu - raczej tylko kurzenie, i to z umiarem, chociaż takie zdjęcia bardzo mi się podobają:

th_dumvee88.jpg th_dumvee74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

IMHO tylko kurz. Dużo pracy wkładasz w ten model, osobiście byłoby mi szkoda zasłaniać cokolwiek błotem, a poza tym, nie lubię jak model jest ubłocony. Stawiam na kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłoby mi szkoda zasłaniać cokolwiek błotem, a poza tym, nie lubię jak model jest ubłocony. Stawiam na kurz.

Przemyślałem - i będzie raczej tylko kurz. Oczywiście z zakamarkach dam trochę zaschniętego brudu, ale jednak nie będę ze świeżym błotem wyjeżdżał na nadkola i paprał podwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś mały kroczek - pasy bezpieczeństwa. To co widać na zdjęciach będzie odpowiednio skrócone i przyklejone do nadwozia w fazie montażu dachu. Jeden koniec pasa do bębna na słupku, drugi do ścianki obok podstawy fotela. Również plątające się na zdjęciach kable z głośników będą przycinane i wklejane z tyłu radia.

 

DSCF4381.jpg

DSCF4383.jpg

 

Po zrobieniu zdjęć pasy zostały jeszcze "wygładzone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie skończony sam pojazd (brakuje drobiazgów takich jak np. antena). Muszę też jeszcze przykleić nadwozie do ramy wciskając "pomiędzy" przewód paliwowy i amortyzację rury wydechowej.

 

Po drodze do tego etapu udało mi się skasować parasolową antenę radia satelitarnego. Jakoś specjalnie nie żałowałem, była za duża i miała za grube pręty. Zrobiłem inną, prostszą, bardziej mi jednak taka pasuje.

 

DSCF4471.jpg

DSCF4470.jpg

DSCF4469.jpg

DSCF4468.jpg

DSCF4467.jpg

DSCF4466.jpg

DSCF4465.jpg

 

Teraz pora na ładunek... A potem brudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfekt Pisałem Ci co mi się wydawało nie tak, no a teraz zobaczyłem też, że na pierwszej fotce uchwyt na magazynek wygląda jakby miał inny kolor. Przekłamanie zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Koledzy, za dobre słowo, choć perfekt to na pewno nie jest.

 

zobaczyłem też, że na pierwszej fotce uchwyt na magazynek wygląda jakby miał inny kolor. Przekłamanie zdjęcia

Tak - jakoś tak śmiesznie światło padło. Kolor uchwytu jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba pójdzie do pierwszego rzędu, ustawiony przodem. Zaraz obok M1026A2. Ładnie.

Najtrudniejsze mam już za sobą, więc mam nadzieję, że już go nie schrzanię na ostatniej prostej... Dlatego raczej pójdzie do pierwszego rzędu, ale na inną półkę niż M1026A2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładunek wychodzi Ci bardzo dobrze pod względem malarskim, może spróbuj kierowcę z Tamiki pomalować i wsadzić? A jak nie tu to do innego modelu. Generalnie jestem pod dużym wrażeniem. Doczekać się nie mogę efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.