Skocz do zawartości

"Protezer" Kfz 69 Tamiya 1/35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Model to Tamiya 35259 oraz kilka dodatków PE.

 

Składalność..hm, no powiem tak bez dodatków poszłoby o wiele prościej, niestety plastik dość uciążliwy, podczas obróbki części powstają...."farfocelki"

Walczyłem z nimi klejem, wodą i benzynami...walka trwa ;|

 

 

 

 

W zestawie mam jeszcze działko, które właśnie się lepi - jak dobrze pójdzie to za czas jakiś updetuję relację.

 

Koła niedoklejone, a graty wrzucone dla "lansu" <:F

ResizeofDSCF6013.jpg

ResizeofDSCF6014.jpg

ResizeofDSCF6018.jpg

ResizeofDSCF6020.jpg

ResizeofDSCF6021.jpg

ResizeofDSCF6022.jpg

ResizeofDSCF6023.jpg

ResizeofDSCF6024.jpg

 

Malowanie, są fotki (z epoki)nawet w trójbarwnym kammo, także i tu mam mnogość i dowolność, coś dobiorę ;)

 

 

p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, patrząc na Twoje małe dzieła i zastanawiając się skąd Ty bierzesz czas na sklejanie tego wszystkiego w tak krótkim czasie, zastanawiam się, czy nie zmienić aby hobby - na przykład na łupanie kamieni.

 

Intryguje mnie jednak tytuł postu - "Protezer", a nie powinno być aby "Protze"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Hej Sławek.

Zawieszenie - z tyłu na wahaczach rozwierciłem na ich końcówkach otworki i wpasowałem druciki.

 

Nigdy nie szukałem walorki do innej wersji, więc Ci nie pomogę.

 

Spróbuj zerknąć na stronkach Eduard czy Aber, masz katalogi i tam powinieneś coś wynajść, bądź w wyszukiwarce któregoś ze sklepów internetowych wpisać Protze - w wynikach będzie wszytko(koła, blaszki, wnętrze)

 

Statysta będzie jeden, może dwóch - ostatnia praca zabrała za dużo miejsca, na kolejne "szaleństwa" miejsca brak.

 

Rok 42-43, nie będzie żadnej budowli...więc każdy może przypiąć łatkę, jaka mu tam pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisać.

 

Jaśniejszy ton, to farba akrylowa zwykła art.

Ciemniejszy i grubsze to szpachla Vallejo , farba ciemny brąz WMC , starta glinka

Nakładane i dziabane pędzlem.

 

Sławek, pobieżnie wczoraj zerkałem i Krupnika tylko w 48 widziałem w tej wersji , co wspominałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, już pisałem.

"Jaśniejszy ton, to farba akrylowa zwykła art.

Ciemniejszy i grubsze to szpachla Vallejo , farba ciemny brąz WMC , starta glinka

Nakładane i dziabane pędzlem. "

Nic się nie zmieniło, poza tym, że dziś rozjaśniłem z aerografu poprzednie warstwy - finalnie dodam pigmentu z pędzla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.