Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja ZX-14 2009 Special Edition - Tamiya 1:12


koniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odważyłem się na pierwszego posta oraz pierwszą publiczną prezentację swoich dokonań. Forum przeglądam od dawna, ostatnio nawet dość regularnie koresponduję z jednym z szanownych kolegów z forum .

Ponieważ niedawno skończyłem model który jest również przedmiotem tego posta postanowiłem go zaprezentować. Przepraszam, że nie wstawiam zdjęć bezpośrednio w poście ale jeszcze nie bardzo wiem jak. Fotki wrzuciłem do Fotosika -

 

http://darkwing.fotosik.pl/albumy/817876.html

 

Jest to mój pierwszy motocykl więc proszę o łagodne potraktowanie. Dodam tylko, że całość malowana jest sprayami Tamiya. Ponieważ taki kolor mi się "wymarzył" a nie miałem odpowiedniej farby do aero postanowiłe poeksperymentować sprayami i.... ja jestem zadowolony. Efekt końcowy uzyskałem poprzez położenie złotego a następnie czerwień perła. Całość może nie oddaje wiernie malowania oryginału ale głównie kładłem nacisk na wrażenia wizualne - dla mnie

Pozdrawiam i dziękuję za przychylne komentarze oraz wszelką krytykę która napewno przyczyni się do poprawienia wszelkich błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa innych zajęć, ...

, dalej będę tu zaglądać

 

A na forum pięknych motorków przybywa, ...

Styliści z kawy do mnie trafiają

 

:piwo:

 

... taki kolor mi się "wymarzył" ...

burgund

 

Rabbit666 ma racje do galerii z zygzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... jak tylko opanuję "sztukę" wstawiania zdjęć bezpośrednio na forum... to napewno "pochwalę" się swoimi dokonaniami w galerii. Troszkę różnych modeli się w życiu nazbierało i porobiło. Może i nie ma się czym za bardzo chwalić ale... każdy z nas kocha swoje hobby i stara się jak może... a wychodzi ... tak jak umiemy . Najważniejsze, że nas to bawi !

Swoją kawę wstawiłem póki co , bo chciałem nawiązać do tematu....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak tylko opanuję "sztukę" wstawiania zdjęć bezpośrednio na forum...

 

To aż taka sztuka?!

Nie odczytuj proszę tego jako złośliwość ale w profilu wpisałeś zawód informatyk. To zobowiązuje

Dawaj galerię żebyśmy mogli popodziwiać skoro

Troszkę różnych modeli się w życiu nazbierało i porobiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik - masz rację to nie "sztuka" (dlatego użyłem " " ) bardziej trafne byłoby tu słowo lenistwo . Ale już się poprawiam i galeria Kawy gotowa. Jak tylko znajdę troszkę czasu powrzucam więcej modeli.

A za informatyka absolutnie nie obrażam się ale tak naprawdę nie każdy informatyk musi odrazu byc "programistą", ja akurat specjalizuję się w naprawach i instalacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pisałem kiedyś, że sporo różnych modeli się porobiło ....

Słowo się rzekło.... więc te najnowsze już powoli trafiają do galerii.

Te sprzed lat zaprezentowałem w dziale <> w galerii zbiorowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.