Skocz do zawartości

Mig- 3 Early TRUMPETER 1/48


METYS

Rekomendowane odpowiedzi

Skończony, miało być pięknie a nie jest, na sam koniec zawaliłem kompletnie okopceniami z układu wydechowego. Najgorsze jest to że nie mam już jak tego poprawić bez powtórnego malowania, a na to już siły nie mam. Trzeba będzie ten element jeszcze poćwiczyć.

Fotki robione z samego rana przed pracą więc i czasu było niewiele

 

HPIM7251.jpg

HPIM7252.jpg

HPIM7253.jpg

HPIM7260.jpg

HPIM7261.jpg

HPIM7259.jpg

HPIM7255.jpg

HPIM7256.jpg

HPIM7257.jpg

HPIM7262.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki długonosemu zwróciłem uwagę na radzieckie konstrukcje i cały czas widzę w nim tylko piękno i harmonię linii, tak więc z Twoim modelem nie jest wcale inaczej, ma w sobie wszystkie cechy tej konstrukcji.

Co do śladów eksploatacyjnych, czy okopceń, to uważam, że jeden samolot w trakcie swojej służby mógł wyglądać bardzo różnie, wizja modelarza czasem poparta jest tylko jednym zdjęciem konkretnego egzemplarza.

Twój jest w tej chwili po misji i czeka na tankowanie i uzupełnienie uzbrojenia.

Jedyne co bym zrobił inaczej, to cieńsze ścianki klap podwozia, wylotów kaemów.

Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Twój Mig jakkolwiek ekspresowo wykonany, prezentuje się całkiem do rzeczy. Widać, że w dobrze wybrałeś zestaw na modelarskie wczasy po Pfeilu

 

Jedyne rzeczy,do których się doczepię, to:

1. Nieco zbyt ciemne okopcenia. Na takim czarnym nosie mile widziane byłoby zastosowanie mocniejszych, jasnych przepaleń blachy, a potem dopiero elementów dymu. Tutaj nie są one zbyt widoczne.

 

2. Jakość niektórych obić. Część z nich jest wykonana świetnie (owiewka i krawędzie natarcia), natomiast te umieszczone na osłonie silnika i na samym czubku kołpaka są nieco sztuczne.

 

Ogólnie model sprawia przyjemne wrażenie, a gładka powierzchnia wygląd kółek i zacieki są dowodem na to słuchasz rad kolegów

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za dobre słowa

Kurcze kornik_69 masz rzeczywiście rację, przyjrzałem się zdjęciom i fakt na czubku kołpaka wyszła mi stokrotka, ale to przez zapatrzenie na Twoje kołpaki Jak wrócę do domu to poprawię to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani się obejrzałem i bum bęc model już gotowy

Będę miał się na czym wzorować jak kiedyś wyciągnę swojego z przepastnych czeluści szafy

Ogólnie prawie cały mi się bardzo. To co jakoś mi nie do końca pasuje to otarcia na łączeniach skrzydła z kadłubem. Jak na mój gust są zbyt mocne.

Nie mniej nie pogardziłbym taką maszyną na swojej półce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.