Skocz do zawartości

WZ 34


kamil83

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentuję ostatni swój modelik. Jakośc zdjęc nienajlepsza, więc musicie wybaczyc.

 

Warzstat jest tutaj:

 

viewtopic.php?t=21170&highlight=

 

Zdjęcia. Na początek bez lampy:

 

 

dsc00421o.jpg

 

dsc00424ja.jpg

 

dsc00425w.jpg

 

dsc00426h.jpg

 

dsc00427d.jpg

 

dsc00428h.jpg

 

dsc00429o.jpg

 

dsc00430tc.jpg

 

dsc00431d.jpg

 

dsc00432l.jpg

 

dsc00433h.jpg

 

dsc00434r.jpg

 

dsc00435sm.jpg

 

 

 

A tutaj z lampą:

 

dsc00337x.jpg

 

dsc00338qk.jpg

 

dsc00339cx.jpg

 

dsc00340fk.jpg

 

dsc00341xs.jpg

 

dsc00345xm.jpg

 

dsc00347d.jpg

 

dsc00350kx.jpg

 

dsc00352dk.jpg

 

Zapraszam do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z washem kolega raczej nie przesadził, bo linie podziału i detale wypukłe są podkreślone wyglądają ładnie, ale za to weathering zrobił z niego pojazd zbliżony do popowodziowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie będę się wypowiadał co do symetrii pojazdu, bo sam nie miałem styczności z tym modelem aczkolwiek wiem że średnio jest z jego spasowaniem. Natomiast mam pytanie- czy ten model Kolega kupił na Alledrogo czy to jakaś nowa edycja, bo ptaszki śpiewają że podobno Mirage wznowił ten wóz? Pytam bo pasuje mi do kolekcji moich wrześniowców

Ale wash faktycznie potężny.

Pozdrawiam brabazon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuję ostatni swój modelik. Jakośc zdjęc nienajlepsza, więc musicie wybaczyc.

 

Nie wybaczymy. Co Ty z tym pojazdem zrobiłeś ? Poprzedni model BTR-70 który pokazałeś wyszedł bardzo ładnie. Tym bardziej, że podjąłeś się zrobić go w białym, trudnym do brudzenia kamuflażu. Ale wyszedł fajnie.

Natomiast ten model powinien wylądować w krecie. On jest tak uczerniony jak by pracował w wędzarni. Już kombajny węglowe nie są tak uświnione. Czy ten pojazd był wyciągnięty z bagna ? Nie odbieraj tego jako złośliwość. Po prostu po tym co pokazałeś przy BTR-70 ten model całkiem mi do Ciebie nie pasuje. Mam nadzieję ze się nie obrazisz ale to jest moja opinia którą nijak nie chcę Ci dopiec czy być złośliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się, niby o co. Model nie jest najlepszy, fakt. Nawet wiem w którym momencie przesadziłem. Następnym razem będzie lepiej. Ten model w sumie był robiony na siłę. Lepiej biorę się za ruski, idą mi lepiej. Ruski robię z pasją, a tego robiłem na siłę, kolega mnie namówił na wrzesień 39 i tak to wyszło. Ale zgadzam się z wami, lipa i tyle. Ale widzę chociaż jeden plus. Model do niczego ale dużo postów w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.