Skocz do zawartości

sd.kfz.234/2, kubelwagen i bmw r75 - 1:35


lulu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pierwszy raz przykleiłem modele do podstawy. Wykorzystałem dwa wcześniej zrobione ( viewtopic.php?t=18538) i dodałem sd.kfz 234/2 - dwie blachy abera, żywiczne kanistry, metalowa lufa i skrajniki. Figurki żywiczne verlinden oraz bezimienne

zapraszam do zwiedzania

 

DSCF7561.JPG

DSCF7576.JPG

DSCF7582.JPG

DSCF7591.JPG

DSCF7599.JPG

DSCF7603.JPG

DSCF7607.JPG

DSCF7622.JPG

DSCF7623.JPG

DSCF7632.JPG

DSCF7648.JPG

DSCF7649.JPG

DSCF7677.JPG

DSCF7678.JPG

DSCF7733.JPG

DSCF7743.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Fajna dioramka wszystko co ważne przemyślane, dopracował bym jedynie tą trawkę, patrz pomalował po swojemu bo wygląda tylko ona sztucznie ;) I wydaje mi się też że samą podstawę na przyszłość zrób troszkę mniejszą bo ten pusty teren trawki po prostu jest zbędny. Uwag chyba tyle, figurki bardzo fajne, kapitan rzeczywiście widzi pierwszy raz klucz, pojazdy w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lulu bardzo ładnie malujesz figurki, same pojazdy również ładnie wykonane Jeżeli chodzi o trawkę to jestem tego samego zdania co Tapiry, mogłeś chociaż użyć miejscami elektrostatycznej. Mam 2 pytania, brezentowy dach na Kubelwagennie to chusteczka? I z czego robiłeś drogę, chodzi mi o ten drobny piasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitanowi bardziej w ręku pasowałaby jakaś komórka, wyglądałoby jakby dzwonił po serwis .

Diorama bardzo mi się podoba. Jedyne zastrzeżenie, tak jak poprzednicy, mam do trawki - za jaskrawa.

Pozdrawiam, Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się tłumaczę pierwszą trawkę zrobiłem ze szczotki do zamiatania a teraz chciałem przetestować gotowy wyrób, podobała mi się taka żywa, ale może faktycznie: malne ją trochę aero i wstawię fotki. Elektrostatycznej nie miałem, wypróbuje w następnym projekcie. Podstawka trochę i za duża a to dlatego, że nie miałem czym obciąć kawałka płyty(brzeszczot mnie wkurza ) Oficer wyciągał klucz i zwrócił uwagę na napis "made in poland" Jeśli chodzi o dach samochodu to nie wiem dokładnie, był to materiał dedykowany do modeli, który kupiłem wraz z oplem blitz.(link w opisie) Droga to piach z plarzy nadmorskiej wraz z piachem dla kanarków. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe ale. Nie dojrzałem na fotkach, żeby boczna podpórka motocykla była wysunięta. Skoro tak, to żeby nie wiem jakie silne nogi miał motocyklista, to przy takim pochyleniu motorka i takim ustawieniu lewej nogi motocyklisty, motorek nie byłby w stanie utrzymać pionu.

 

A sama dioramka fajna. Nie wiem dlaczego, ale pierwsze moje skojarzenie było, że oficerek manipuluje przy swoim BlackBerry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.