Skocz do zawartości

Dodge Charger 68' Revel 2 in 1


skwarciu21

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój najnowszy nabytek jest nim Dodge Charger 68'

Pudełko:

PIC02197.JPG

PIC02196.JPG

A teraz zaPIC02165.JPG

PIC02163.JPG

PIC02167.JPG

PIC02168.JPG

PIC02171.JPG

PIC02172.JPG

PIC02173.JPG

PIC02174.JPG

Chromy:

PIC02175.JPG

PIC02177.JPG

PIC02179.JPG

Koła:

PIC02176.JPG

PIC02183.JPG

Szyby:

PIC02181.JPG

PIC02182.JPG

PIC02184.JPG

PIC02185.JPG

PIC02186.JPG

PIC02187.JPG

i Kalki

PIC02180.JPG

 

Model bardzo fajny i dobrze wykonany, niema nadlewek, spasowanie jest dobre, posiada 3 rodzaje felg, 2 sliiki, 2 maski, ladne kalki. Polecam ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Kolejny Charger tym razem z '68

 

Extra rodzina Muscle na forum się rozrasta

Jutro wstawię inbox swojego nowego nabytku: Plymouth GTX '71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda smakowicie! Jak na muscle cara z revella to naprawdę warte uwagi. Nie rażą "wbudowane" wycieraczki szyb i nawet koła są skrętne!

Czekam na warsztat

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Ten model to totalny rarytas. Radzę Ci go skleić w wresji wyścigowej żeby odrazy było widac że to rarytas, bo nie dawno zaczęła się produkcja identycznych, które nie są rarytasami, ale sąw innych pudełkach i niema w nich opcji zbudowania w wersji wyścigowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... jasne. to poszukaj ten model na polskiej stronie (np allegro) bo go napewno nie znajdziesz.

Ps. Ten Plymouth Superbird jest stary i to go czyni żadkim, a Charger jest tylko na rynku amerykańskim i ostatecznie da się go w Angli kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thombike, czy jest ich na tony tego raczej bym nie powiedział, znajdź mi te modele na niemieckim ebay'u z firmy Jo-Han'a w tych wersjach. Akurat tą Cude w tej wersji robił tylko Jo-Han, tak samo z Superbird'em. Sam fakt że te modele mają po 30 lat i są jak nowe robi z nich niezły rarytas nie dostępny w polsce a tym bardziej w europie, rzadko kiedy pojawiają się na aukcjach.

 

miauryc To że czegoś niema na allegro czy w sklepach internetowych nie znaczy że model jest rarytasem.... Niestety żyjemy w takim kraju, gdzie modelarstwo cywilne jest o wiele mniej popularne od Lotniczego czy wojskowego. Wystarczy sprawdzić oferty np czeskiego sklepu http://www.car-model-kit.com/ chociasz powoli sytuacja w Polsce polepsza się na lepsze jeśli chodzi o modele.

 

Superbird nie tylko jest rzadki, bo jest stary, ale żadna inna firma nie produkowała nigdy tej wersji ;), a Charger nie jest dostępny tylko i wyłącznie na rynku amerykańskim, sam przywiozłem go i kupiłem z Holandii, w normalnym sklepie z modelami.

 

Pokaż mi te modele Jo-Han'a na allegro po 70 zł rozbawiłeś mnie tym nieźle tych modeli nigdy w Polsce nie widziałem poza kilkoma modelami Funny car, które wystawiał znajomy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie jak ktos ustosunkowuje sie do wypowiedzi kompletnie jej nie czytając albo nie rozumiejac...to zacytuję sam siebie "chycba ze chodzi konkretnie o modele zaprezentowanej firmy", bo od esci czy monogramu to tych modeli Plymoutha trochę jest. I nie odnoszę sie do rynku PL bo to pod wzgledem dostepnosci wielu modeli jest zwyczajne ...sorry...zadupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........

 

Pokaż mi te modele Jo-Han'a na allegro po 70 zł rozbawiłeś mnie tym nieźle tych modeli nigdy w Polsce nie widziałem poza kilkoma modelami Funny car, które wystawiał znajomy ;)

 

Mnie się udało kupić kilka rodzynków firmy Jo-Han na naszym ww. portalu. Nie szukałem zbyt długo.

Kupiłem od użytkownika Marpi308. Cena niewiele odbiegała od 70 zł, chociaż były egzemplarze powyżej 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało kupić kilka rodzynków firmy Jo-Han na naszym ww. portalu. Nie szukałem zbyt długo.

Kupiłem od użytkownika Marpi308. Cena niewiele odbiegała od 70 zł, chociaż były egzemplarze powyżej 100 zł.

 

 

 

 

Sam widzisz, ten kolo chyba kupił właśnie te co ja widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym rynkiem amerykańskim to chodzi mi o yo że są produkowane z myślą o Ameryce, a w Europie znalazły się przez przypadek.

Ps. Jak znajdziesz tego Chargera na POLSKEJ stronie od POLSKIEGO sprzedawcy to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu sami amatorzy modeli amerykańskich, szczególnie tych starszych Johana, sam miałem tego trochę, aktualnie już większość sprzedałem - oczywiście nie w Polsce bo dostałbym za nie złamanego grosza, ale ceny ich oscylowały dokładnie od 50 do 120$

 

taka fotka co miałem

 

P1050541.JPG

 

Dodam, że wszystkie z nich były zakupione w Polsce, a razem z nimi prawie 300 innych modeli promo tej samej firmy Johan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, widocznie niedawno przybyły do Polski ale ja go zdobyłem jak było można je dostć tylko w Ameryce.

Challenger, te modele nie są chyba zbyt popularne bo ja tylko Javelina poznałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze " tu gdzie mieszkam" powinno zwrócić swoją uwage na pozycję LOKALIZACJA pod moim nickiem.

Po drugie, akurat tutaj serie fast&furious nie ciesza sie jakimś szalonym powodzeniem i osiagają raczej standardowe pułapy cenowe. Foose Design jest dorgi, ale nie umiem na razie wyjaśnić dlaczego (o ile 30 Euro to drogi). Dla mnie jest drogi bo model w cenie, która potem ciezko bedzie odbić mnie nie interesuje, chyba zem iałbym go robić dla siebie...ale akurat amerykańce mnie nie kręcą. Przynajmniej nie te Foose'a.

po terzecie..to jest akurat jedna chwała czy to sa modele filmowe, kaskaderskie czy jakie by tam nie były. W normalnym swiecie cenę danego modelu ustala dostepność, popularność i wielkość serii. Modele niedostepne od 10-15 lub wicej lat potrafia kosztować w Niemczech nawet powyzej 200 Euro! Ale nie wszystkie, bo ostatnio omal nie nabyłem za jedyne 17 Euro model z 1975r. Packarda z lat 30-tych, bo akurat tak klasyczne pojazdy jakoś modelarzy niemieckich nie kręcą (przegrałem o 28 Eurocentów). Są w stanie dac za to dziwnie szalone ceny za modele Porsche, rajdowe i wyścigowe modele "narodowe" (merc,audi,bmw) i co totalnie dla mnie nie jest zrozumiałe...przecietny model VW Golfa osiąga tu zwykle ceny w okolicach 30-40 euro, choć u nas niektóre z nich można nabyć za jakieś 60-80zł.

 

po czwarte - edytuj posty, bo w koncu za pisania jednego pod drugim dostaniesz cos w nagrode od moderacji i na pewno nie bedzie to zestaw elemntów dodatkowych do Twojego modelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie jak ktos ustosunkowuje sie do wypowiedzi kompletnie jej nie czytając albo nie rozumiejac...to zacytuję sam siebie "chycba ze chodzi konkretnie o modele zaprezentowanej firmy", bo od esci czy monogramu to tych modeli Plymoutha trochę jest. I nie odnoszę sie do rynku PL bo to pod wzgledem dostepnosci wielu modeli jest zwyczajne ...sorry...zadupie.

 

Twoją wypowiedź przeczytałem, jeśli zrozumiałeś inaczej z mojej wypowiedzi no to mój błąd. Z dostępnością u nas to masz racje ale co poradzić. W de nawet w zwykłym hipermarkecie można kupić podstawową chemie modelarską czy modele aut. Modele z serii foosa są drogie pewnie dlatego w europie, że wyszły tylko na rynek Amerykański głównie, i sam fakt że jest to seria Foosa, choć te dodatkowe części są średnie np: takie felgi, na pudełku wyglądają spoko i bardzo ciekawie ale cały czar pryska po otworzeniu pudełka, a szkoda Revell mógł się bardziej postarać.

.........

 

Pokaż mi te modele Jo-Han'a na allegro po 70 zł rozbawiłeś mnie tym nieźle tych modeli nigdy w Polsce nie widziałem poza kilkoma modelami Funny car, które wystawiał znajomy ;)

 

Mnie się udało kupić kilka rodzynków firmy Jo-Han na naszym ww. portalu. Nie szukałem zbyt długo.

Kupiłem od użytkownika Marpi308. Cena niewiele odbiegała od 70 zł, chociaż były egzemplarze powyżej 100 zł.

Możesz się pochwalić co kupiłeś?

 

challenger ale tych najlepszych modeli to nie pokazałeś hah, tylko nie chwal się za ile je kupiłeś, bo spać po nocach nie będą mogli z wrażenia

 

Bo Chargera z zagranicy NIE KUPIĘ bo mam 11lat a rodzice nie bardzo chcą z zagranicy coś sprowadzać.
To że masz 11 lat nie ogranicza cię w kupowaniu modeli przecież nikt nie każe ci kupować na ebayu, wystarczy być wytrwałym i czekać na okazje na allegro ;) Modele z serii fossa widziałem, fajnie to wygląda na pudełku, ale niestety cześć np felgi już nie prezentują się tak ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku wygląda fajnie bo jest to reprodukcja rysunku oryginalnego wykonanego przez Foosa Mi sie jednak nie podoba w większości przypadków to co on robi z amerykańskimi klasykami i odbieram to jako niszczenie tych samochodów. Prawdziwe auto to nie model, że sobie go można pochlastac bo jak coś to kupisz kolejny i zrobisz inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.