Skocz do zawartości

MAN F2000 ITALERI 1/24


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

Model skończony, zwyczajnie mi nie wyszedł jest wiele rzeczy które nie zadowalają mnie, nie wiem z jakiego powodu po wklejeniu przedniego zderzaka nie można uchylić kabiny, już z samego początku jakoś tak wisiał opadnięty. Ten projekt malowania to też nie był trafiony, mam naukę że elementy malowane Alcladem trzeba od razu lakierować clearem. No nic , wypada powiedzieć tak: MAN jaki jest -- każdy widzi

 

cad5b43279bed98dmed.jpg 5fa2216b151c0e4cmed.jpg 48641195d99572f4med.jpg 619fa9930fcb416fmed.jpg e2eafcf3411e940fmed.jpg a4aa54cc9fc8e7fdmed.jpg 625238d78bf2c90amed.jpg 2a61fad41be6c7d0med.jpg 262c207412d5b1f9med.jpg 94172bebfcb8e43bmed.jpg 8e139933f14011e6med.jpg 6fcdf18e8fed86b2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny tylko te kabe są jakieś za długie albo mi się wydaje.

 

Pozdrawiam

 

Wiesz , być może ale musi upłynąć trochę czasu aby wszystko doprowadzić do ładu. Nie przymierzałem go dobrze do tej rynny podczas robienia zdjęć. Wszystko było tak spontaniczne .

 

Mimo wszystko dzięki Wam za miłe opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-A-N fajny,osobiście nie pasi mi tylny zderzak,malowanie fajne.Model generalnie przyjemny dla oka

 

Dziękuję , to siódmy " europejczyk" z jakich mam i najgorzej mi się go robiło. Ale dzięki że mimo wszystko się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie rzecz gustu, lecz gdyby ten chrom był czym innym zastąpiony - to kto wie jak by to wyglądało

Czemu tylko przednie lampy, nie są czarne ?

A z wanną fajnie się komponuje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo fajny.

"MARK666", chromu nie mozesz malowac clearem, bo ci wyjdzie szaro bury, no i nie wolno dotykac palcami czesci juz pomalowanej bo od tego robia sie brzydkie, szare slady, ktorych juz nie usuniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo fajny.

"MARK666", chromu nie mozesz malowac clearem, bo ci wyjdzie szaro bury, no i nie wolno dotykac palcami czesci juz pomalowanej bo od tego robia sie brzydkie, szare slady, ktorych juz nie usuniesz.

 

No właśnie --- wrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zdjęć z innych Twoich tematów też poznikały.

Z tego co widzę fotki masz na fotosiku i chyba przekroczyłeś miesięczny transfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widać fotki

Kilka uwag napisali koledzy, mi natomiast trochę nie pasują (do reszty) kapsle na przednich piastach, tylne też mogłeś pomalować. No i ten alclad, jestem sceptycznie do niego nastawiony. A tak to zestaw całkiem milusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widać fotki

Kilka uwag napisali koledzy, mi natomiast trochę nie pasują (do reszty) kapsle na przednich piastach, tylne też mogłeś pomalować. No i ten alclad, jestem sceptycznie do niego nastawiony. A tak to zestaw całkiem milusi

 

Dzięki. Tak teraz wiem że alclad chyba najlepiej spisuje się jako środek " naprawczy" tzn. jakieś rury, przewody, felgi, kominy-- elementy których po zamontowaniu już się nie dotyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.