Skocz do zawartości

Winter 1944 (Diorama relacja z budowy)


RysiuMajster

Rekomendowane odpowiedzi

Masz czas, nikt Cię nie goni, popraw może granicę między piętrem a strychem. Zostawiłeś belki, nie ma jakiegokolwiek śladu po podłodze strzychu, poddasza czy jak tam wolisz. Zostały piękne, czerwone cegiełki. Postaw coś na tych belkach, kartkę kawałek polistyrenu i wg niego zrób granicę ciemniejszą powyżej plus zakurzenia, obdarcia ściany, zacieki. Troszeczkę za czysto urwało sufit i kawałki ściany.

Detale, wiem, ale to takie detale dodają realizmu. Pobaw się tą dioramką, to jej nie zaszkodzi. pooglądaj fotki zniszczonych domów w necie.

Bez pośpiechu zrób świetną dioramkę bo zapowiada się rewelacyjnie.

Przedmówcy mieli rację, daj coś po czym strzelec mógł wejść na górę. Może drabinka, belka oparta o podłogę czy sterta mebli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziękuje koledzy rzeczywiście trochę się wnętrzem pobawię

Drabinkę znalazłem muszę ją tylko pomalować i dostawie

myślę że do końca tygodnia pomajstruję nad dioramą na razie

sklejam samochód opancerzony muszę się trochę od budynku odstresować

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybaczcie za Brak tych wszystkich fot ale fotosik.pl....po prostu brak mi słów ten abonament co każą wykupywać to niech sobie go....

Mam nadzieje że na tym hostingu nie znikną po tygodniu ;p Koniec marudzenia przejdźmy do rzeczy

Wnętrze trochę przerobione doszła drabina i fragment wyższego piętra jeszcze trochę brudzenia i trochę śniegu i będzie ok ;)

 

DSCF9476.JPG

DSCF9475.JPG

DSCF9474.JPG

DSCF9473.JPG

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybaczcie za odpowiedź pod odpowiedzią

Prace idą na przód wczoraj wziąłem się za "samochodzik" niestety mój dość wysłużony kompresor uległ awarii a z braku wystarczającej ilości gazu w butli "na czarną godzinę" byłem zmuszony do malowania pędzlem czego nie robiłem już od bardzo dawna ;-) zostało jeszcze brudzenie i detale jak łopata siekiera itp. Aha białe kamo malowałem aero na szczęście na nie starczyło ;-) kilka fotek wraz z kilkoma detalami na zewnątrz

 

DSCF9487.JPG

DSCF9485.JPG

DSCF9491.JPG

DSCF9493.JPG

DSCF9494.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Długi zastój w relacji ale wszystko z braku czasu wybaczcie ogromne foty które do tej pory wrzucałem (pomniejszyłem je myślę że teraz będzie ok)

 

 

Prace dobiegają końca jeszcze kilka poprawek i dodatków :-)

 

Zapraszam do oglądania fotek

 

DSCF9544.JPG

DSCF9528.JPG

DSCF9537.JPG

DSCF9536.JPG

DSCF9532.JPG

DSCF9535.JPG

DSCF9540.JPG

DSCF9541.JPG

DSCF9534.JPG

DSCF9533.JPG

DSCF9542.JPG

DSCF9530.JPG

DSCF9543.JPG

DSCF9531.JPG

DSCF9529.JPG

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak dla mnie ok, ale potrzeba tam większego kalibru. Jakiegoś prawdziwego "czołga", co by przed tym budynkiem nie wyglądał tak skromniutko. Jestem ciekaw końcowego efektu.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Też uważam że powinieneś dać coś większego, budynek przytłacza bardzo ten samochodzik

 

w 100% sie zgadzam

(pasowałby jakiś transporter półgonsięnicowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny klimacik , świetne wykonanie - tak tylko strzelcowi na pięterku przydałoby się jakiś szaliczek na szyje każdy opatulony a on ''rozgrzany jak cegła'' a szyja gola:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.