Skocz do zawartości

Utahraptor (1:35) -WUNDERWAFFE-


Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Obiecałem to i warsztat zakładam. Nazwa warsztatu jest grubo robocza. Galeria będzie nazwana już prawidłowo.

 

Figurka to Utahraptor wykonany z żywicy w skali 1:35. Firma? Hm... Archelaos

 

W skład projektu wejdzie także część elementów Dragona z zestawu 6588. oraz inwencja własna.

 

 

Oto i zawartość pudełka:

 

08c4e4efec529c7dmed.jpg

 

Oto i raptor tuż po złożeniu, bez "makijażu" i zabiegów pielęgnujących.

 

941b2889ad39d8f4med.jpg

 

Oto i zestaw bonusowy który posłuży jako dawca części:

 

Header.jpg

 

+ złom i to co znajdę i się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj na to wpadłem i muszę przyznać że świetnie to wygląda

Cieniowanie tego dinozaura wyśmienite po prostu. Myśle że dobrze by wyglądał gdyby oczy pomalować na żółto nie wiem ale mam jakieś takie skojarzenie co do dinozaurów, zwłaszcza tych mięsożernych.

Teraz czekam na figurkę, myślę że poprzerabiasz tego kozaka, wunderwaffe to raczej po 45, a wtedy za wielu ich się chyba już nie ostało.

Na pewno wymyślisz coś ciekawego

 

Ps. Mógłbyś wstawiać trochę większe fotki? Bo na tych naprawdę ciężko dokładniej przyjrzeć się pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, następne zdjęcia dam także z możliwością "klikniecia", nie ma problemu.

 

Raptor jest ledwo zaczęty, trochę przy nim jeszcze jest do zrobienia.

Oczywiście że czuprynka będzie barwna. Coś w lila lub fioletach. Jeszcze nie wiem.

Pracuję też nad siodłem, bo musi dobrze przylegać oraz mieć możliwość zamontowania "czegoś cięższego". Figurant także nie będzie przypominał Dońskiego Kozaka.

 

Dziś z racji dyżuru, ciężko bedzie więcej podłubać przy figurkach, ale postaram się jutro dać aktualizację.

 

 

P.S.

Właśnie ukształtowała się część nazwy...

 

NACHTSCHLACHTGRUPPE "FENRIS"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po dyżurze popracowałem troszkę przy twarzy raptora. Efekt jeszcze nie osiągnięty, ale prezentujęgo w trakcie malowania.

 

Widok ogólny:

 

22f0982c2671cd01med.jpg

 

klik:

22f0982c2671cd01m.jpg

 

 

Buźka:

be0d6f970184844bmed.jpg

 

klik:

be0d6f970184844bm.jpg

 

 

Po tych zdjęciach popracowałem jescze troszkę nad zębami i językiem gada. Pomalowałem też szpony i dokończyłem łapki.

 

Teraz poznęcam się nad "twarzą" Jegra co to ma dosiadać tego rumaka.

 

 

P.S.

Proszę o wybaczenie z racji użycia brutalnego flesha, ale jestem za bardzo zmęczony by rozkładać cały sprzęt.

Jutro zrobię fotki bez błysku do aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie wykonania oka poszło PW.

 

Dziś poprawiłem szpony, język i cieniowanie łap i nóg raptora. Pozostało poprawić lekko uzębienie. Podmalowałem także boczki i grzbiet gada. Poprawiłem też lekko irokeza.

Oto widok ogólny:

 

b6adb465d941e54bmed.jpg

 

klik:

b6adb465d941e54bm.jpg

 

A to ujęcie poprawionej paszczy i kończyny górnej:

d24ec4df7259ea77med.jpg

 

klik:

d24ec4df7259ea77m.jpg

 

To tyle z malowania.

Dzis także zaczęła się krystalizować postać jeźdźca. Będzie to NACHTJAGERRAUBITER

 

Zrobiłem "buzię", oraz zarys siodła. Siodło będzie jeszcze modyfikowane tak samo jak i "twarz".

Także gotowa jest broń jeźdźca. Gotowa, znaczy posklejana, nie pomalowana.

 

Jutro składam całe ciało jegra.

 

73b55cee70e30871med.jpg

 

klik:

73b55cee70e30871m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe!

 

Tak się zastanawiam, czy nie lepiej byłoby wydłużyć paski strzemion i wyprostować nogi jeźdźca, tak, żeby siedział w bardziej "średniowieczny" sposób. Wtedy nie byłoby ryzyka, że będzie zawadzać piętami o uda dinozaura w biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że będzie winietka Jakaś taka ... hm... klimatyczna? Coś mi się tłucze po głowie ale nie jest jeszcze sprecyzowane.

 

Na Raptorze nie jeździłem co prawda i nie mam zielonego pojęcia czy jeździec będzie zawadzał nogami o uda gada Powiedzmy że w czasie biegu, siedzący zmienia swą pozycję tak by było wygodnie i jemu i rumakowi

 

Poniżej stan pracy na teraz. Za chwilkę zaczynam dalszą zabawę z figurantem, jego bronią oraz siodłem.

 

c653a2f0ebcbc362med.jpg

 

klik:

c653a2f0ebcbc362m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostały już tylko korekty, lekkie poprawki, dodanie kilku elementów i zrobienie winietki.

Jutro zabieram się za winietkę. Pomysł i plan już jest. Elementy także.

A oto i stan na dziś:

 

7a9ef77fe2521fcfmed.jpg

 

Klik:

7a9ef77fe2521fcfm.jpg

 

3ce8f0f55151a78bmed.jpg

 

klik:

3ce8f0f55151a78bm.jpg

 

Kolejne zdjęcia, mam nadzieję że już będą w galerii.

Jeśli nie, To dam tu coś co jeszcze ciekawego wymyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.