Skocz do zawartości

[IN-BOX]YF-23 Black Widow II -Italeri-1:72


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Przedstawiam in-box modelu samolotu YF-23 firmy Italeri w skali 1:72. Jak na swój wiek całkiem niezły oraz duży jak na 1:72.

 

PB170042.jpg

PB170043.jpg

PB170044.jpg

PB170045.jpg

PB170046.jpg

 

I trochę szczegółów:

PB170047.jpg

PB170048.jpg

PB170049.jpg

PB170050.jpg

PB170051.jpg

PB170052.jpg

PB170053.jpg

PB170054.jpg

PB170055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model stary ale jary, dla mnie ta maszyna była o niebo ciekawsza niż YF-22, który zresztą Italeri wypuściło razem z tym modelem, oba były b. porządnie wykonane i nie ukrywam ciągle chodzą mi gdzieś tam po głowie...

thx za inbox ! może mnie zmotywuje w końcu...

 

pozdrawiam!

 

p.s. artur jak byś chciał ciekawy film dokumentalny o YF-23 to wal na PW. pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał

 

Widzę że nie jestem odosobniony w poglądzie że YF-23 miał ciekawszą sylwetkę niż YF-22

 

Kiedy warstat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy widzicie w tych strzałkach

 

wehh jak by to ująć... potęga technologii i nowoczesności! technika wspomagająca i zwiększająca możliwości człowieka, przesuwanie granicy możliwości coraz dalej, rozwiązania które za 50 lat gdy się rozwiną będą uważane za pionierskie, tak jak my dziś uważamy metalowe konstrukcje z lat 20-30tych (wtedy zapewne też się tym nie zachwycano bo industrialnie obdarto lotnictwo z magii szmatopłatów), i mimo szczęśliwego braku konfliktów na skalę światową, których mało chwalebną zasługą było olbrzymie przyspieszenie technologiczne, jednak postęp odbywający się na naszych oczach, urzeczywistnienie kiedyś jedynie fantastycznych koncepcji, znak czasów i krok w przyszłość... takie tam pitu pitu oki już przestają na mnie działać opary zmywacza tamyi więc kończe mój wywód i spadam bo późno się zrobiło

 

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taka jest wola kolektywu to może założę jakiś warsztat Mi na początku bardziej podobał się F-22 ale naoglądałem się filmów na YT i zdjęć z YF-23 i mnie wzięło. Szkoda że (niestety potwornie drogi) model Collect Aire w 1:48 jest już niedostępny. Chyba bym się poświęcił Szykuje się YF-23 w 1:32 ale to już będzie "masakra portfela :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli jest wola kolektywu, to pozwolę sobie jeszcze dorzucić sugestie jednostki

 

JASDF%20F-23-2.jpg

 

A to już wariant hardcore:

 

foas2-two-seat_001.jpg

 

Widziałem gdzieś na www.whatifmodelers.com takiego właśnie gotowca - przód od Su-34, kadłub i tył YF-23 i do kompletu powiększone skrzydła. Wyglądał naprawdę seksownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Su-34 w 1:72 jest chyba nieco za duży żeby go ożenić z YF-23...Może się mylę ale takie mam wrażenie...Co do jednostki to myślałem raczej o:

 

http://pics.livejournal.com/flinkie/pic/000d5qx1.png

 

Wiem jestem monotematyczny

 

Ciekawie wyglądałby też np trójkolorowy izraelski z jakimś kolorowym malunkiem na statecznikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ehh.... sprawiłem sobie takiego jak miałem jakieś 12 lat i chętnie sprawiłbym sobie ponownie.

 

Gdyby któryś z kolegów wiedział coś o ewentualnym wznowieniu tego modelu, lub innym w 1:72, to proszę głośno krzyczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.