Skocz do zawartości

[B] T-28 [Alanger, Eduard, Friulmodel][1:35]


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

Obserwuję, kibicuję :] Bardzo fajny temat, jakaś odmiana od panter i tygrysów, które są już zwyczajnie nudne. Jedyne co zauważyłem nie tak, to kiepsko obrobione elementy kół, są niekiedy za mocno ścięte z ramek i brakuje im papieru ściernego, ale nie wiem czy uda się to w tej chwili poprawić. Może warto nawiercić wizjernik w przedniej klapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto nawiercić wizjernik w przedniej klapie?

 

A spróbuje zobaczymy co z tego wyjdzie

 

 

 

Bardzo ładnie, idziesz jak burza! Czy masz zamiar dodać jakies figurki

 

Tetetke robie opuszczoną, możliwe że na winietce znajdzie się jeden przyglądający niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz miał jednak rację blaszki Edka mało co się przydały tylko parę szczegółów wykorzystałem.

 

Powoli myślę nad malowaniem z racji że robie trójbarwne modulacja będzie bardzo trudna do wykonania.

 

Mam pytanie jak się sprawują maskole w płynie armoscale, bo humbrol to badziewie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Bardzo ładnie, idziesz jak burza! Czy masz zamiar dodać jakies figurki

Tetetke robie opuszczoną, możliwe że na winietce znajdzie się jeden przyglądający niemiec.

A szkoda, myślałem, że jakaś "Hirołsowa" winietką. Krasnyi armisty w uszkodzonym T28 atakują dywizję pancerną i wygrywa wojnę, a tak, nudy Panie, nudy, jakiś jeden Niemiec, eee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Bardzo ładnie, idziesz jak burza! Czy masz zamiar dodać jakies figurki

Tetetke robie opuszczoną, możliwe że na winietce znajdzie się jeden przyglądający niemiec.

A szkoda, myślałem, że jakaś "Hirołsowa" winietką. Krasnyi armisty w uszkodzonym T28 atakują dywizję pancerną i wygrywa wojnę, a tak, nudy Panie, nudy, jakiś jeden Niemiec, eee.

 

Większość zdjęć przedstawia zniszczone albo opuszczone T-28 i staram się na nich wzorować.

 

A co do jednego Niemca.... jak zwykle u mnie musi być aryjsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zdjęć przedstawia zniszczone albo opuszczone T-28 i staram się na nich wzorować.

Bo to niemiecka propaganda! No ale za nim go trachneli, to on też kilku trachnął. Nie ma co robić takich smętnych dioramek, niech ona "żyje". Zestaw ICM "Blitzkrieg '41" jest moim zdanie fajny, chociaż można znaleźć pewnie i w drugą stronę. Wiesz, w czerwcu, Rosjanie wycofywali się na z góry upatrzone pozycje, jak wjechali Faszisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

no narzucasz tępo widzę ze szykuje CI się ładne parę godzin malowania

fajnie Ci to wychodzi ale... Czasem osłona rury wydechowej nie powinna mieć uszu które były przyczepione do osłony wywiewów silnika które jak dla mnie są za krótkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie mam pojecia robilem tak jak kazala instrukcja eduarda, zauwazylem ze na kazdym modelu t-28 jest to inaczej wykonane przez autorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model modelem często niestety to czysta fantazja autora mnie tez czasem ponosi

ale tu masz rysunek który to pokazuje

http://rkkaww2.armchairgeneral.com/galleries/T-28/bp/T_28bp01.jpg

 

mam nadzieje ze jeszcze mu dorobisz antenkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stojaki pod antenkę właśnie dopieszczam i jestem na etapie szukanie odpowiedniego druta do obręczy antenowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz bo się zaparłem ze moja będzie z drutu:D muszę jakoś siebie i swojego batleshipa dowartościować przy Twoim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.