Skocz do zawartości

schnellboot 1:35 italeti S-38 klonowanie


pawlik

Rekomendowane odpowiedzi

Zakup był z pierwszej dostawy(to był rok2008 czy 2009 ?), no i po paru dniach pomysł zrób chłopie rc i przekonstrółuj na S-38. ale wiadomo praca zona itp.Powoli coś dłubałem,zbierałem materiały i tak czas płynął.Jak juz cosik miałem z materiałów to się okazało że taki jeden gosciu z sopotu robi to co miałem zamiar zrobić trochę wczesniej.No to co mi przyszło obserwować i klonować.Teraz jako bezrobotny mam sporo czasu i powoli jadę z robotą załogę mam boforsa też.jedynie brak kasy trochę chamuje prace. no i kolega Barlog namówił mnie starego nieobeznanego w sprawach komputerowych na założenie relacji.Zatem czynię to. Od razu zaznaczam ze jestem aborygenem komputerowym i te fotki to" ten diabeł" mi pomaga czyli Barlog ,bo ja to z epoki aparatów druch ,smiena i zenit.

img0613dz.jpg

 

img0614y.jpg

 

img0615z.jpg

 

img0616yr.jpg

 

img0617s.jpg

 

img0618xe.jpg

 

img0619tl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to będzie "polewka" . Zaczną sie porównania.Ale co tam,modelików na ryku sporo,a juści w kraju zapewne wiele schnellbootów jest i buduje się poza forum.Robię dla własnej radochy.Zatem jak komu "po drodze" to niech zaglada i pochwali lub skrytykuje.Wsiem matrosom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

No i do przodu jak to u podstarzałego piernika.Co nieco zrobione i jadę dalej do przodu.Wiem lud forumowy zmęczony nadmiarem relacji schnellbootowej,ale trudno jak zacząłem to i skończę .No wiem jest ciekawsza i ładniejsza relacja. Pozdrowionka dla Balroga. : img0643.jpg

 

img0644j.jpg

 

img0645b.jpg

 

img0646e.jpg

 

img0647f.jpg

 

img0648f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No i trochę zrobione . maszt niedługo montowany będzie jeden nawiewnik sie trochę niefotogeniczny stał ,bo sie przesunął.Gonię tego Balroga i narazie nie doganiam. img0687t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlik daj foto Pana Mierniczego

Jak będzie po jesiennej wystawie modelarskiej to zaczynam swojego Schnella

natomiast mój będzie setką z WGr 23 cm na rufie jak zwykle wunderwafel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalaruch a skąd ci ja to wezmę? toć to szpiegujący Balrog mnie opstrykał ze swojego pstrykadła.Pewno ponabijać się chcieliście znowu ze starszego pana ,czekaj ja ci też linijkę..... ale półmetrową ... No kto wie jak będą wygladały te manewry,pewno Balrog mnie zatopi,bo ja statecznie powoli jak to juz w moim wieku wypada ,a ten młodzianek szalał będzie . Może jakie sieci przeciwtorpedowe jak na dawnych drednotach zamątuję ?... to jest myśl Dzięki abir24 za zaglądnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już widzę te flotyllę mknącą w stronę jakiegoś KGV

Ja za Chiny nie mogę sobie tego wyobrazić... Nie znam wariata, który by budował pancerniki w tej skali, w 1:200 to są już potwory

Chyba, że miałeś widzenie przeszłości, tak mniej więcej z przed 60 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skala mało ważna - liczy się FUN

 

Choć zaraz BALROG zapewne skarci mnie twierdząc, że skala jest najważniejsza i to w dodatku "35"

 

Tak liczy sie zabawa

A co do skali 1:35 myśle że nie problem zbudować taki pancernik

A to byłby widok 5-6 schnelli pędzących na 90 armat w tym 10 kalibru 356mm

Chyba z taktycznego punktu widzenia wole poczekać na U-booty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak to ludek forumowy się rozpisał.Balrog mnie ochrzania ze mu literki przestawiam w( ksywce za moich czasów)nicku (tak to się teraz chyba zowie),A SAM TO KARACZAN WALI A NIE KALARUCH! Michał ja bym się obraził na niego albo też go ochrzanił no i co Barlog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ten diabeł" mi pomaga czyli Barlog

Coś w tym jest Nie wiem jak on to robi ale ja też mam powieszoną skarpetke/skarbonka/ i zbieram, zbieram. Ale można Ci pozazdrościć, że masz go blisko. Pozazdrościć, hmm Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt abir24, Balrog czyli" chudziutki" jak go zwę ma niby wygląd cos jakby chrystusikowaty,włos długi, bródka mała,ale to pozory a jak wiadomo te mylą! Ma predzej cosik z diabełka,tu cos podrzuci ,tu zagada,fotka ,planik,rysuneczek,i nagle człowiek tego co ma od niego i swojego nie ogarnia,panika w oczach tony zdjęć, papierów,książek przywalaja człowieka.Ja w każdym bądź razie nie lubie nadmiaru materiału ,bo się w tym gubię.Czy ja wiem pozazdrościc? czasem dobrze ze blisko a czasem źle bo czyms" poszczuje" i wtedy człowiek myśli dobrze to będzie czy źle?,lepiej czy gożej? po swojemu to zrobić czy po Balrogowemu.pozdrowionka abir 24 no i flota rosnie,powodzenia w budowie, podgladam twoje budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do skali 1:35 myśle że nie problem zbudować taki pancernik

bez stodoły nie da rady, prawie sześć i pół metra choć wizja kusząca

A to byłby widok 5-6 schnelli pędzących na 90 armat w tym 10 kalibru 356mm

kondolencje dla pancernika, chciałbym go zobaczyć jak wymanewrowuje pełną salwę torpedową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to byłby widok 5-6 schnelli pędzących na 90 armat w tym 10 kalibru 356mm

kondolencje dla pancernika, chciałbym go zobaczyć jak wymanewrowuje pełną salwę torpedową

 

Kondolencje dla schnella jakby dostał z 356mm, choć w tak ruchomy i manewrowy cel trudno trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpuszczajcie "chudziutkiego" a zrobi bismarcka albo scharnhorsta w 1:35 .chyba ostatnio się nudzi. Proponuję trochę na ambicję wjechać ,no i zacznie budowę a w środku bedzie trochę miejsca zeby zamontować ze dwa siedziska moze trzy i po zatoce gdańskiej popływać rejsem wycieczkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.