Skocz do zawartości

Scania r580 Juha Ristimaa "TIGER" - Fiński Tygrys


daf xf 105

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega Juha Ristimaa z finlandii ostanio na zlocie Nordic trophy 2010 pokazał przeróbkę używanego ciągnika na Scanii R500 v8 pomalował go na żółto i położył aurografem fajne obrazki tygrysa , krajobrazy z chin i pazury tygrysa na bokach i w kabinie. Na ostanim Nordic trophy zajoł III miejsce. Jak chcesz zobaczyć jego ciężarówkę wpisz w google lastbilsfoton

scania r 500 juha ristimaa firma Kuljetus Ristimaa Erkki.

 

to jest ta strona:

lastbilsfoton.se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega Juha Ristimaa

Z całego twojego miażdżącego postu, to rozwaliło mnie najbardziej. Ale moge potwierdzić Juha faktycznie pokazał klase, faktycznie zbudował tigera. Ja także zapraszam do oglądniećia.

 

P.S Nie będę reagował na ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki sens ma pisanie coś i jeszcze z tekstem "jak chcecie zobaczyć" to jest po prostu śmieszne. To ty powinieneś wstawić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki sens ma pisanie coś i jeszcze z tekstem "jak chcecie zobaczyć" to jest po prostu śmieszne. To ty powinieneś wstawić fotki.

 

 

Dokładnie, tym bardziej, że to Twój kolega, więc powinieneś go promować, a nie wysyłać ludzi do odnośników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo chłopak nie umie cytować albo ma bujną wyobraźnie

A tak poza tym to większość ludzi już widziało jego ciężarówkę

Jak byś był jego kolegą to byś pokazał szczegółowe fotki a nie odsyłasz do strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze gdyby był to raz by pokazał coś od siebie a dwa ja bym nie chodzi i nie rozpowiadał bo bym myślał ze nikt mi nie uwierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie że juha ristimaa pozwolił mi zrobić kopie modelu 1:24-25.

Krzychu126 Po tym co napisał sam wyciągnij wniosek. Kwiat z bujną wyobraźnia i tyle.

 

Może by zamknąć temat bo zaraz zaczną się kłótnie i wyzywania a koledze dać ostrzeżenie za sianie na forum bałaganu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz mnie rozbawiła - "aurograf" - no koleś z tym to pojechałeś. Do twojej informacji - maluje się aerografem.

 

Popieram - temat zamknąć, a gościowi ostrzeżenie/bana i będzie spokój.

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.