Jump to content
ksiadz

[in-box] F/A-18F Super Hornet |1:144|Dragon

Recommended Posts

Witam

Prezentuję zawartość bardzo fajnego modelu.

Ilość części jest porównywalna z modelami w skali 1:48, a jakość przewyższa wiele pozycji w skali 1:72.

W pudełku znajdują się elementy do wykonania 2 modeli.

Ilość i z różnicowanie uzbrojenia naprawdę imponuje.

Przednie goleń podwozia można wykonać w 2 wersjach, skrzydła mogą być złożone lub nie. Jest też możliwość wykonania wersji latającej cysterny.

Czas zaprezentować kilka fotek:

IB01FA-18F.jpg

Instrukcja dość skromna z kredowego papieru.

IB02FA-18F.jpg

IB03FA-18F.jpg

16 ramek z szarego plastyku 2 przeźroczyste.

IB04FA-18F.jpg

IB05FA-18F.jpg

Kilka zbliżeń kadłuba.

IB06FA-18F.jpg

IB07FA-18F.jpg

IB08FA-18F.jpg

Aparatura do podawania paliwa w locie.

IB09FA-18F.jpg

Rakiety Harpoon i bomby kierowane laserowo.

IB10FA-18F.jpg

IB11FA-18F.jpg

Na koniec skromny arkusz kalkomanii.

IB12FA-18F.jpg

Pozdrawiam

Witam

Prezentuję zawartość bardzo fajnego modelu.

(...)

Wielkie podziękowania za tę prezentację. I pomyśleć, że właśnie kupiłem zestaw RetroWings'a aby mieć m.in. złożone skrzydła w Revellowskim wydaniu starszego brata

A może ktoś kabinki vacu do niego ma?

Chyba największy kłopot jest właśnie z oszkleniem. Owiewka jest niedorobiona i bardzo krucha.

U mnie właśnie jeden taki leży, bo jedna owiewka już mi się połamała i się zastanawiam co zrobić z drugą

IMG_2702.jpg

I pomyśleć, że właśnie kupiłem zestaw RetroWings'a aby mieć m.in. złożone skrzydła w Revellowskim wydaniu starszego brata
i nima co plakac. F/A-18C/D i F/A-18E/F to zupelnie inne samoloty. Smiem twierdzic ze przeszczep elementow plata moze byc cokolwiek klopotliwy...

4af274aa6da03f72.gif

Revell zapowiada wydanie swojej wersji Rhino w skali 1/144.

Vacu limuzynki do F/A-18C sa w zestawie firmy Artillery - wiecej jest tu viewtopic.php?t=9200&postdays=0&postorder=asc&start=90 - a kupic mozna tu http://www.144shop.com/product/fa-18-c-327/

Pozdr.

Pawel

i nima co plakac. F/A-18C/D i F/A-18E/F to zupelnie inne samoloty. Smiem twierdzic ze przeszczep elementow plata moze byc cokolwiek klopotliwy...

(...)

Pawle, chyba niezbyt jasno się wyraziłem, zbieram się pomału do "ambitnego" F/A-18D. Nie chciałem skrzydeł od C/D doczepiać do E/F

a jedynie poruszyło mnie to, iż to co do C/D trzeba/można dokupić (w zależności od chęci i umiejętności) to w E/F jest w standardzie.

Vacu limuzynki do F/A-18C sa w zestawie firmy Artillery - wiecej jest tu viewtopic.php?t=9200&postdays=0&postorder=asc&start=90 - a kupic mozna tu http://www.144shop.com/product/fa-18-c-327/

A ja potrzebuję do D - ale może jednak szkło z zestawu wcale nie jest takie najgorsze?

Chyba najwiêkszy k³opot jest w³a¶nie z oszkleniem. Owiewka jest niedorobiona i bardzo krucha.

U mnie w³a¶nie jeden taki le¿y, bo jedna owiewka ju¿ mi siê po³ama³a i siê zastanawiam co zrobiæ z drug±

IMG_2702.jpg

My way to make a canopy.