Skocz do zawartości

[In Box] M-Model- Sergeant 95th "Green Jackets" -


Wojtek B.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
Osobiście jestem wielkim fanem figurek M-Model, nie mówiąc już o serii WWI.

A możesz powiedzieć cóż w nich takiego wspaniałego, że aż fanem zostałeś?

A podobają mi się i tyle. Nie widziałem, aby ktoś inny np. robił figurynki WWI. A krzywa lufa?? Dajcie spokój, to dziecku nie sprawi problemu, ja nawet bym nie śmiał o tym pisać. Moim i nie tylko zdaniem, jest to jedna z najlepszych polskich firm produkująca figurki (poza serią WWII).

Jakość odlewów jest doskonała, sam materiał z jakiego jest odlana jest rewelacyjny, doskonale się obrabia (kolor również, wszystko jest widoczne), części są spasowane, nie trzeba praktycznie nic piłować np. połowy ręki aby dopasować do tułowia, mundury są zgodne z oryginałami itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, aby ktoś inny np. robił figurynki WWI.

to mało widziałeś..

a na resztę lepiej spuścić zasłonę milczenia..

A tego to ty nie wiesz, tyle ile trzeba, aby się podobały lub nie.

Nie ma sensu pisać tu pracy magisterskiej. To jest jak z kobietami, jeden lubi blondynki, drugi śniade szatynki i tyle.

Napisz może coś więcej, że chcesz spuszczać zasłonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jak panowie z Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Źle, do bani i koniec, nasza prawda jest najpawdziwsza i nie będziemy gadać. Qrde, człowieku, daj przykład, ręce opadają. Albo i kończyć trzeba, bo ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem wielkim fanem figurek M-Model, nie mówiąc już o serii WWI.

A możesz powiedzieć cóż w nich takiego wspaniałego, że aż fanem zostałeś?

A podobają mi się i tyle. Nie widziałem, aby ktoś inny np. robił figurynki WWI. A krzywa lufa?? Dajcie spokój, to dziecku nie sprawi problemu, ja nawet bym nie śmiał o tym pisać. Moim i nie tylko zdaniem, jest to jedna z najlepszych polskich firm produkująca figurki (poza serią WWII).

Jakość odlewów jest doskonała, sam materiał z jakiego jest odlana jest rewelacyjny, doskonale się obrabia (kolor również, wszystko jest widoczne), części są spasowane, nie trzeba praktycznie nic piłować np. połowy ręki aby dopasować do tułowia, mundury są zgodne z oryginałami itd...

 

No.. to chyba nie na te same zestawy trafialiśmy.. :]

Odlewy przesunięte.. np. przekoszone sanki od mg08

Gdzie ten rewelacyjny materiał? Żywica bardziej się kruszy pod ostrzem skalpela niż daje się ciąć - jest strasznie "ziarnista"

Spasowanie części? W którym miejscu? Brak nawet jakichkolwiek kołeczków stabilizujących.. Nie mówiąc już o braku jakichkolwiek instrukcji.

A w kwestii zgodności z oryginałami.. nosz kurde.. ale z ciebie zgrywus.. :]

I jak już KFS zauważył.. Chyba nie bardzo orientujesz się w dostępności na rynku figurek z okresu WW1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1444.jpg

 

5631.jpg

 

5630.jpg

 

Elementy drugiej figurki zostały potraktowane delikatnie pilniczkiem i papierem ściernym, wsio pasuje, to samo wyżej. Bez przesady panowie. To są tylko figurynki, a jak miałbym pisać o innych figurkach polskich firm, to "papieru by zabrakło. Te chociaż mają ludzkie twarze, a nie alkoholików, dewiantów itd.. Ręce również są proporcjonalne, a nie jakieś bochny chleba jak w figurkach z PRL - większe od twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.