Skocz do zawartości

Komatsu G40 Tamiya 1/48


Konrad C

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne maleństwo powstaje, ale na masce to faktycznie przesadziłeś z tymi obdrapaniami.

 

Fotki oddają idealny kolor pojazdu jaki jest w rzeczywistości.
Na Twoim monitorze he, he. Bo na naszych to już niekoniecznie - w końcu każdy monitor trochę inaczej kolory wyświetla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne maleństwo powstaje, ale na masce to faktycznie przesadziłeś z tymi obdrapaniami.

 

Fotki oddają idealny kolor pojazdu jaki jest w rzeczywistości.
Na Twoim monitorze he, he. Bo na naszych to już niekoniecznie - w końcu każdy monitor trochę inaczej kolory wyświetla.

 

To nie są odrapania tylko złuszczenia (patrz wyżej). :P

Zresztą dziś właśnie mi wpadł do koszyka drugi Komatsu i został finalnie schowany w odmętach mojego pokoju. ;D Kurogane tez będzie miał brata. To piękne modele. Co do monitorów to fakt ale różnica duża nie jest. Właśnie zabrałem się z Kurogane. Może mi wyjdzie tak jak Tobie.

 

 

 

dsc07322t.jpg

dsc07305x.jpg

dsc07309r.jpg

dsc07313h.jpg

dsc07316z.jpg

dsc07317l.jpg

dsc07318b.jpg

dsc07319fs.jpg

dsc07320e.jpg

dsc07321h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są odrapania tylko złuszczenia (patrz wyżej).
Jak zwał, tak zwał, ale trochę za dużo tego.

Ale powiedz jak zrobiłeś taką fajną siateczkę spękanej farby na masce właśnie.

 

Też myślałem, czy by sobie Komatsu nie kupić, ale uznałem, że moje umiejętności są daleko za niskie, by realistycznie buldożer pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są odrapania tylko złuszczenia (patrz wyżej).
Jak zwał, tak zwał, ale trochę za dużo tego.

Ale powiedz jak zrobiłeś taką fajną siateczkę spękanej farby na masce właśnie.

 

Też myślałem, czy by sobie Komatsu nie kupić, ale uznałem, że moje umiejętności są daleko za niskie, by realistycznie buldożer pomalować.

 

 

Chyba żartujesz. Ja mam umiejętności za niskie na Kurogane ... wylądował w koszu. :P Ale kupiłem drugi!

Z tą siateczką to dużo kombinacji było. Próbowałem na złomach i przez to, że lakier nie wysechł dobrze zamaskowałem taśmą tam, gdzie miały być te spękania (tylko maska) i nałożyłem dosyć grubą warstwę lakieru matowego pactry. Farba akrylowa wyparła ten lakier spod niebieskiej i się tam zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż się jednemu podoba... :P

 

Nie tylko jednemu. Pięknie Ci to wychodzi. Robisz niesamowite postępy. Model mały, niepozorny, ale wspaniały

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż się jednemu podoba... :P

 

Nie tylko jednemu. Pięknie Ci to wychodzi. Robisz niesamowite postępy. Model mały, niepozorny, ale wspaniały

 

Pozdrawiam

Kornik

 

Dziękuję

Już myślałem, że przeoczyłeś temat.

 

Co do nazwy to już to było wałkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.