Skocz do zawartości

MISSOURI 1/350


abir24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Koledzy totalny brak czasu, a jak już jest chwila to chęci nie te. Sami wiecie jaka jest zabawa z modelem na siłe, skutki są opłakane. Coś się dłubie i poprawia ale nic fotogenicznego. Już wkrótce uporam się z pracą zawodową więc będę troszke lużniejszy. Wallace ciekaw jestem twojej podstawki. Pozdrowionka dla wszystkich sklejających i tych odpoczywających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy totalny brak czasu, a jak już jest chwila to chęci nie te. Sami wiecie jaka jest zabawa z modelem na siłe, skutki są opłakane. Coś się dłubie i poprawia ale nic fotogenicznego. Już wkrótce uporam się z pracą zawodową więc będę troszke lużniejszy. Wallace ciekaw jestem twojej podstawki. Pozdrowionka dla wszystkich sklejających i tych odpoczywających
Rozumiem Cię doskonale A podstawka będzie jutro wieczorem (w tej chwili jestem przed malowaniem drugiej warstwy )...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podstawka będzie jutro wieczorem (w tej chwili jestem przed malowaniem drugiej warstwy )...

No i jest już pojutrze rano a podstawki brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest - coś czułem: "uderz w stół..." Podstawka schnie, zaraz uaktualniam temat

...

... A Forest się odezwie No, najwyższy czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abir24, to ile Ty tych podstawek strugasz ?

...

Jeszcze dwie poprzednie będę przerabiał. Chcę się pochwalić blaszkami,tak mają być i koniec obraz004wx.th.jpg obraz007yf.th.jpg

ta podstawka do przemalowania będzie gładka i czarna. Jak tylko obrobie się z podstawkami, do Missouri mocowana na stałe to wracamy do stoczni. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troszke cierpliwości, muszę pomoc żonie w przeprowadzce gabinetu itp. a i jeszcze praca
Rozumiem. A jak byś podpadł, to byś miał Pearl Harbour z Missouri w tle

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. A jak byś podpadł, to byś miał Pearl Harbour z Missouri w tle
tak będzie jak BALROG rozpocznie nową relacje i tu dojdzie jeszcze Czarnobyl. Trudno jest powstrzymać się zeby nie popatrzeć na jego poczynania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. A jak byś podpadł, to byś miał Pearl Harbour z Missouri w tle
tak będzie jak BALROG rozpocznie nową relacje i tu dojdzie jeszcze Czarnobyl. Trudno jest powstrzymać się zeby nie popatrzeć na jego poczynania.
Coś w tym jest - jak mnie SchnellBooty w ogóle nie pociągają, to te Jego relacje śledzę z zapartym tchem. I nawet nie przeszkadza, że modele nie są brudzone

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Robo, faktycznie. Powinno być IJN i USS

...

 

- jakos tak mi własnie wpadło w oko ,ze cos jest nie tak.Samo US odnosi sie do floty amerykanskiej [uS NAVY],a prefix USS do pływadeł owego kraju...

Błedny prefix za bardzo w oczy sie rzuca niz gdy by go nie było wcale,a szkoda bo całkiem ładne tabliczki sa.

Ludzie zwracaja uwage na takowe błedy wiem,bo byłem na wystawie gdzie przy kilku modelach sie takowe błedy pojawily .

Na szczescie to nie koniec swiata, wiec mozna sie udac do grawera niech pomysli [szlif] jak to naprawic albo na drugiej stronie walnac nowy napis.Tylko troszke złotowek trzeba bedzie wydac...

 

pozdrowienia i powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.