Skocz do zawartości

* SCANIA 143R POD PRZYCZEPĘ DO ZŁOMU CIĄGNIK !!!!!


Wojtek Tul

Rekomendowane odpowiedzi

A oto i rama, którą zacząłem sklejać od wczoraj, dodaję fotki i czekam na komentarze od was

 

TO narazie tyle

 

EDIT:

Pozwoliłem sobie edytować tego posta.

elefantes

 

24ly5.jpg

27bk2.jpg

28tp8.jpg

29rx0.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No właśnie... trochę to męczące, jak trzeba na linki klikać.

 

Chodzi o to, że wielu po prostu się nie chce klikać na każdy link po kolei.

 

Życzę powodzenia w budowie, ale niestety niewiele widać na razie.

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia w budowie, ale niestety niewiele widać na razie.

Pretorian bo dopiero co zaczołem w poniedziałek prace nad Scanią idą bardzo powolutku nie codzień mam czas posiedzieć przy modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulus przepraszam Cię ,ale nie potrafie tak zrobić jak ty wstawiasz ten link uczę się dopiero. Chyba ,że ktoś z Moderatorów mi pootwiera tak link bo ja nie bardzo jeszcze to potrafię sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulus przepraszam Cię ,ale nie potrafie tak zrobić jak ty wstawiasz ten link uczę się dopiero. Chyba ,że ktoś z Moderatorów mi pootwiera tak link bo ja nie bardzo jeszcze to potrafię sorki.

 

 

Wojtek nie rób sobie jaj masz ponad 320 postów i ty sie jeszcze uczysz To jest Normalna paranoja. Weż się nie ośmieszaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek tym razem poprawiłem, ale proszę Cię poczytaj sobie dział FAQ, do którego odnośnik znajdziesz w menu forum. Następnym razem po prostu usunę posta!

 

Zaznaczasz, naciskasz przycisk drugi z lewej u góry posta, a następnie piszesz treść wiadomości. Proszę Cię popróbuj kwestie techniczne forum w dziale TEST, ponieważ do tego właśnie on służy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pretorian poczytam napewno.

P.s Pszczółka na naukę jak to mówią nigdy nie jest zapóżno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, nie masz za co przepraszać. Wystarczy przyjrzeć się stronie, z której wysyłasz fotki.

Na dole, pod fotką masz napis: Pobierz pozostałe kody. Klikasz na to i otwiera Ci się okno dodatkowe a w nim, między innymi coś takiego: Kody na forum dyskusyjne. Z tego wybierasz: Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze). Wklejasz podanego linka i po problemie.

 

f261e4cebf192143m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

A oto i kolejne fotki ramy przy, której posiedziałem dzisiaj w warsztacie i tyle jak narazie ukończyłem. Prace nad modelem idą bardzo powolótku zwłaszcza ,że cały model trzeba przerabiać, głównie ramę podwozia Scani a o to i fotki ciąg dalszy:

cd024d88b520c9b7m.jpg7c31c554f2528ad4m.jpg0a78f1ca5a51e50bm.jpg73a98b6d5f55827cm.jpg

 

3982a42054f7d2dcm.jpg39e88f41aa31c87am.jpg5bb73b209fa96b5fm.jpg

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek dobrze, że udało Ci się wkleić poprawnie fotki, ale następnym razem zrób to w jednym poście a nie w pięciu

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej Pretorian dzięki za usunięcie postów zbędnych, Gulus mnie naprowadził więc też mu dziękuję pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale następnym razem upewnij się 10- razy zanim wyślesz posta!

 

Pamiętaj, że obok przycisku WYŚLIJ jest przycisk PODGLĄD którego używaj zanim wyślesz post!

 

Dobranoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie idzie ci dobrze, powoli ale do przodu, a to najważniejsze

 

Ps.

Następnym razem postaraj sie wstawiać miniaturki po kilka w poziomie a nie w pionie. Tym razem ja je uszeregowałem, co nie znaczy że będę to robił zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poparcie i uznanie Torni. Czy Scania Ci się podoba mam nadzieję, że tak pozdrawiam Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za foto ,ale juz mam fotki planu rozstawu kontenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i kolejna porcja fotek, poklejony silnik i przygotowanie do pomalowania części podkladem:

b38c8496a07b0a72m.jpg

 

d3c402c3a2987ee4m.jpg

 

73a6f9448c65d457m.jpg

 

7ec8f241db44889cm.jpg

To narazię było by tylę. Więcej fotek wrzucę ,jak już wszystkie części pomaluję podkładem i porobię fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto już tak jak mówiłem, pomalowane części na podkład (szary) budowa calego silnika, pomalowana podkładem i części do silnika:

bb20143357bbaec7m.jpg bb370fbfcacae704m.jpg 27e4a398150c9c78m.jpg 1f57d6c77227bca4m.jpg

2af1d9faba697d9em.jpg fc94fd24c96d97efm.jpg a199f6a2dd89bcd4m.jpg dc8e8c6169deca82m.jpg

07575e6e96699862m.jpg 5aaba7aefcf7c1a2m.jpg

I to narazie tyle : fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. modelik jak na razie ok .. ale ZRÓB COŚ Z TYMI ZDJĘCIAMI .. Bo jak tak się wchodzi i jakieś napisy między nimi to aż się odechciewa oglądać .. popraw zdjęcia i będzie gites ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto c.d :

0aa47397505580f6m.jpg8c36bb7cc81898f7m.jpg3267f8b68452be88m.jpg78b2c80fc23a65bam.jpg

 

17c492b43a393f2am.jpg0061cf3a46108e4bm.jpg49631a732b3f26b4m.jpg4ef9a254090a946fm.jpg

 

1873401d4b925f6dm.jpg3892cef5ea6a3029m.jpg

 

I to narazie wszystko miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie i pięknie wszystko jak na razie, ale jak dla mnie to zdecydowanie za dużo fotek dajesz Wojtek. Nic konkretnego w modelu się jeszcze nie dzieje a fotografujesz prawie każdy element... No ale nie czepiam się już Powodzonka w dalszych pracach

 

PS

Czy Wam się też te fotki nie otwierają jako duże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.