Skocz do zawartości

* SCANIA 143R POD PRZYCZEPĘ DO ZŁOMU CIĄGNIK !!!!!


Wojtek Tul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

PS

Czy Wam się też te fotki nie otwierają jako duże?

 

mi otwierają się

 

Hej,

 

u mnie na fotosiku otwiera się "miniatura" dopiero po kliknięciu fotki rozmiar oryginalny.

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto już co dzisiaj porobiłem, przy ramie pomalowałem ją podkładem.

Mam nadzieję, że jak pogoda jutro pozwoli, podwozie spryskam na kolor czarny. A teraz już fotki milego oglądania:

10cdef76dc6eb60am.jpg

c30c40668a4e2fdam.jpg

aaa150dfda09beaam.jpg

26a64d7a3c324085m.jpg

48590db0ea991056m.jpg

11340569658c6379m.jpg

1157542879934943m.jpg

fa4eaf02b2190e0bm.jpg

I to tyle na dzisiaj pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, juz Ci Elefentes raz zwrocil uwage, a Ty znowu nie czytasz tego, co sie do Ciebie pisze. Po co pokazujesz 100 zdjec tego samego elementu? Wystarczylyby dwa - z dwoch stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dobrze Majek, już będę następnym razem wiedział.

Zawsze jak mi coś ktoś coś powie to 2 raz, już staram się nie popełniać tych samych błędów.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrzej, napewno się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki drodzy modelarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

A oto co dzisiaj zrobiłem rama Scani pomalowana, już na lakier czarny(połysk) Motipem sprejem fotki:

cbe9a363c54adbefm.jpg 73280320e38b329dm.jpg 7c4fc2eaa02dbcc6m.jpg

No i oczywiście silnik pomalowany, też sprejem z Motipa na zółty kolorek (połysk fiat 258) i fotki:

2c48b37231991009m.jpg 334184dcef0879b1m.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek chwała Ci za to, że nauczyłeś się wstawiać miniaturki, ale poprzestawiaj fotki tak, aby były obok siebie, a nie nad sobą.

 

Rama wygląda ładnie. Bardzo fajnie, że zrobiłeś część okablowania. Plusik także za czarny gloss na ramie- zdaje się wyglądać atrakcyjnie.

 

Jedna rzecz która mnie zastanawia. Wał łączący dwa mosty jest nie przyklejony, czy po prostu go nie będzie?

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

 

Edit: OT usunięte na życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha Wojtek jeszcze jedna rada... Rób fotki na jednolitym tle (np. brystol) i kiedy jest ciemniej to staraj się doświetlać model.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Paffko silnik, też malowałem sprejem z firmy Motip zółty ( fiat 258)

P.s Okej Przemku staram się żeby, zdjęcia wychodziły jak najlepiej i jak najładniej, ale dzięki za radę skożystam z niej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto ciąg dalszy i prac nad modelem, natym jak narazię stoję już nie długo przejdę do kabiny, ale jeszcze trochę prac przy ramię narazie foty:

54a758e88d2e21eam.jpg d79b3b03803e667bm.jpg bfe6733597caaf0bm.jpg 49fa479623fcfecdm.jpg 6b058c56844c0ecbm.jpg URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d66cdd24e32a2a99.html][http://images21.fotosik.pl/333/d66cdd24e32a2a99m.jpg[/img][/url] f7bb4fcc4b0dae74m.jpg

I to narazie tylę pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

nabiera fajnego kształtu Twój zestaw. Podoba mi się pomysł na fartuchy.

 

Jedno pytanie, czy aby błotniki w przyczepie nie są "za bardzo" na zewnątrz (lub koła za blisko ramy)* Wg. mnie błotnik powinien przykrywać koła i tylko delikatnie wystawać poza oponę.

Powodzenia !!

 

*-niepotrzebne skreślić

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po długiej przerwie model ,znowu wrócił na warsztat a tu kilka fotek nowych do ciągnika z tyłu zamontowałem odblaski 2szt. , i do przyczepy jeden podłużny odblask. Oraz pomalowałem paski, na kabinie na zielony i pomarańczowy kolorek:

4cab7f99333bbc92m.jpg 30e82737175170f3m.jpg 527cad25b20f98f5m.jpg 2b41125e20d62419m.jpg 61a23f1a9f361457m.jpg

Oczywiście kokpit w kabinie jest na sucho, narazie przymiarka reszta fotek jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, modelik bardzo fajny. Natomiast do czego bym się przyczepił to:

 

1. Przewody elektryczne i instalacji pneumatycznej pomiędzy ciągnikiem a przyczepą chyba nie powinny tak swobodnie zwisać. Zdaje mi się że w rzeczywistości one są jakoś przeplecione przez dyszel od przyczepy

 

2. W środku dopatrzyłem się telewizorka (komputera??) i zdaje mi się, że jest troche za wielki. Zasłania praktycznie cała prawą część szyby od wewnątrz.

 

3. Zdecydowanie za głęboko osadzone koła w przyczepie, albo za szerokie błotniki.

 

Ale ogólnie wrażenia jak najbardziej pozytywne

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ciągnika z tyłu zamontowałem odblaski 2szt.

Odblaski przykleiłeś nie takie jak trzeba, tablce te montuje się tylko w przyczepach i naczepach. Do ciągnika montuje się tablice w skośne żółto czerwone paski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Andrzeju widziałem to na żywo w ciągnikach, ale postanowiłem że zrobie takie, bo będą też pasować do przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.