Skocz do zawartości

* SCANIA 143R POD PRZYCZEPĘ DO ZŁOMU CIĄGNIK !!!!!


Wojtek Tul

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem Andrzeju widziałem to na żywo w ciągnikach, ale postanowiłem że zrobie takie, bo będą też pasować do przyczepy.

Tablice wyróżniające (fachowo tak się nazywają) spełniają dwie zasadnicze role:

1. dzięki nim ma być lepiej widoczny pojazd dla kierowców jadących za nim

2. informują o tym czy jest to solówka czy zespół pojazdów

 

Odblaski te nie są elementami stroju i nie można montować ich gdzie się chce i jak sie chce W Twoim wypadku popełniłeś rażący błąd ponieważ tablice te montuje się wyłącznie na przyczepach/naczepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Okej dzięki za radę Andrzeju, ale już tak zostania, bo nie chce już zmieniać wiesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto kolejność fotek, co dzisiaj porobiłem nad modelem:

844b372d9e274cb8m.jpg 7ef4d2d9082456d8m.jpg 7fb7c53520c1191cm.jpg 0948475234286254m.jpg 7ad69c515929267am.jpg 8c224cc95ee6e8bcm.jpg 88112b5edd0e06d9m.jpg 8ad07108544dd395m.jpg 4f52080350156191m.jpg

Łączyna w ciągniku, która jest pomalowana na czerwono jest na sucho przymierzona, natomiast belki w przyczepie tak samo ,ale są jeszcze nie do końca pomalowane, dopiero z grópsza zato wezmę się dopiero jutro a teraz fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paffku single wziołem z starej naczepy rozebranej, już bardzo dawno mam ich jeszcze kilka.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będę je potrzebował to zgłoszę się

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no opona 1szt. 3zł raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo iście rakietowe!

 

 

Bardzo fajna skakanka!

 

Wojtek uprzedzam, nie naklejaj wielu kalkomanii, bo model straci na wartośći! Tak jak teraz jest super

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretorian więcej nie zamierzam bo raz, że to europejczyk a po drugie to ciągniki do złomu, nie mają tylę kolorowych oznaczej sam widziałeś.

A jakbyś miał zdjęcia jakiś, zestawów europejskich do przewozu złomu ,podeślij mi na meila Co ???

P.s będę jeszcze robil bruzing czyli go troszkę przybrudzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No efekt brudzenia może być całkiem ciekawy. A zastanawiałeś się czy jak zrobisz te pojemniki (wanny) do przewożenia złomu żeby przy okazji brudzenia nie włożyć tam troche złomu ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek 500m od mojego domu jest baza ZŁOMREXU.

 

Jeśli chcesz, to mogę się przejść w wolnej chwili i popstrykać trochę fotek zestawu. Powiedz tylko czego potrzebujesz?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Wojtku, nie uważasz, że błotniki na przyczepie za bardzo wystają lub koła są za bardzo wpuszczone? Wygląda to troche komicznie. Zwracam honor jeśli to tylko przymiarka i pozowanie do zdjęć.

Druga sprawa to fartuchy/chlapacze - w mojej opinii trochę za wąskie, na single OK, ale na bliźniaki zdecydowanie za wąskie (nawet jeśli tylko ozdobne)

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretorian glownie potrzebuję, jak najszybciej zdjęć zestawu przyczepy, ciągnika pstrykaj co Ci wpadnie w aparat okej. Fotki, już możesz robić i wysyłać mi na meila już od poniedziałku zaczynam wanny ,więc pośpiesz się jak możesz ???? Okej

 

p.s Regis wszystko jest dobrze i na swoim miejscu, więc nie martw się błotniki są dobrze zamontowane.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No efekt brudzenia może być całkiem ciekawy. A zastanawiałeś się czy jak zrobisz te pojemniki (wanny) do przewożenia złomu żeby przy okazji brudzenia nie włożyć tam troche złomu ??

 

Pozdrawiam

 

Paffku złomu nie będę wkladać do środka, ponieważ postaram się wykonać czysto środek. Mam nadzieję, że się uda w środku będę oklejać folią samoprzylepną (srebną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zrobiłem, już bruzing tak jak mówiłem przybrudziłem go troszkę no i podorabiałem ,conieco elementów takich jak dzwignie hakową ,anteny wysównicze,światła ztyłu ciągnika na kabinie oraz nie wiem ,jak to nazwać przy zdeżaku rurki czy ciągnik się zmieści w ciasnych miejscach a teraz fotki: 76e6f23c0d9e0e1em.jpg 003ee74639ab4f90m.jpg 90d764b1e3baa67am.jpg c47216f23bbae1eam.jpg 6d15e84c40c5a93fm.jpg 3cd88b0e277c7076m.jpg 8dabff7f63c2fe0em.jpg 450835bd0bd7a8eam.jpg f7dcfa3f84cdb6bbm.jpg c004b215aa02b2ebm.jpg

I to narazie, by bylo tylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczółka przecież to stoi, u mnie na warsztacie i dopiero się robi, chyba nie sądzisz, że pojadę z takim czymś na wystawę to tylko po to, aby sprawdzić jak koła leżą i czy są równo na podstawce. A potem model zjeżdża z taśmy produkcyjnej i idzie na podstawkę lustrzaną oraz pod gablotę.

P.s zapraszam Cię do galerii Cywilnych, tam możesz zobaczyć jak moje modele się prezentują. No i na czystych, ładnych podstawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to model bombowy tylko ze nie podoba mi sie jedno nadkola w przyczepia za bardzo wystaja jakby nie byly dopasowane to nieby porzesza przyczepa ale zato Scania robi sie strasznie waska juz jest pomalowane i zrobione tak wiec widzie ze nie poprawisz no ale model :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik całkiem całkiem..... Tylko mam prośbę jak robisz zdjęcia to odwróć je tak żeby można było je normalnie oglądać.. (chodzi mi o obrócenie ich w kompie..) bo jeszcze trochę i skrętu szyi dostane .. ok Dasz rade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dam, dzięki za opinię.

Ale wystaeczy skopiować zdjęcie na pulpit a potem je odwrócić na literkę R i wszystko gro

TiroManiak fajnie się odnawiało tą przyczepę, którą od ciebie kupiłem ,ale nie malowałeś ją podkładem a mówileś, że tak całą wydrapałem lakierek schodzil jak po maśle i nałożyłem podkład i spryskałem na kolorek czarny, nie ładnie że nie było podkładu, ale jakoś wybrnołem z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.