Skocz do zawartości

Fw 190 f8 oraz 80% Ju 87 G


Seba77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chciałbym zaprezentować moją fokę którą ukończyłem miesiąc temu. Fw 190 f8 z zestawu REVELLA w skali 1:72. Model uzupełniony o parę drobiazgów szczególnie w kabinie pilota( których i tak nie widać ) Model malowany emaliami Humbrola za pomocą gąbki ( taka moja ulubiona technika którą podpowiedział mi znajomy) . Zapraszam do galerii i czekam na wszelkie uwagi .

Ps. właśnie kończę Ju 87 g ACADEMY parę fotek też proszę o uwagi.

 

FW 190 f 8

64dc3cdefe2c8729gen.jpg

2bbbdeed82c9ad44gen.jpg

9f8004ec485e5d2bgen.jpg

7f631327ed729935gen.jpg

c06c9c6d45779098gen.jpg

420d832616e4a43bgen.jpg

Ju 87 G

21534d9279e09db3gen.jpg

5a7c17b1354fdda2gen.jpg

1e35ff2dc6bc2a41gen.jpg

bcc46b3eda79f584gen.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - po kliknięciu w każdy kink kliknij prawym klawiszem na każdym zdjęciu, z menu wybierz "kopiuj adres obrazka" (lub podobny tekst, w zalezności od przeglądarki) a nastepnie w oknie edycji swojego postu kliknij na przycisk "img" (powyżej okna edycji tekstu) i następnie pomiędzy dodane pod tekstem "" wklej link bezpośredni do pliku graficznego (ten, który pobrałeś klikając prawym klawiszem). W ten sposób pokażesz w swoim poście bezpośrednio abrazki i nie trzeba bedzie klikać w kilka linków jeden po drugim.

 

 

Co do modeli. Podoba mi się staranność malowania. Co do malowania gąbką - wygląda dobrze, ale sielone plamki nie powinne być (raczej) nanoszone na krzyże, a wykonane wcześniej. Czarne pasy za wydechami w Fw190 mogły by być wykonane staranniej, bo mają postrzępione krawędzie, ale poza tym jest OK. Natomiast Stuka zapowiada się naprawdę nieźle i powinien wyjść Ci całkiem udany model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem nad tymi krzyżami czy aby tak powinno być ale ostatecznie znalazłem parę fotek w necie na których krzyże jak i tylni biały pas były częściowo zamalowane zielonymi cętkami.

Czarny pas za wydechami faktycznie powinienem trochę poprawić ( te drżenie rąk ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junkersa pokaż jak go skończysz. Tylko postaraj się robic lepsze zdjęcia!!! Te są strasznie zaciemnione. Sugeruję rezygnację z flesza i robienie fotek w świetle dziennym.

 

Foka całkiem przyjemna i mi się podoba. Czarny prostokąt przy wydechach faktycznie ciężko równo pomalować pędzlem. Gdzieś na forum jest galeria mojego FW-190, w którym sobie z tym też nie poradziłem. Teraz bym po prostu odpowiednio zamaskował miejsce i trysnął aerografem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.