Skocz do zawartości

Schlingmann TLF 16/25 Mercedes Benz Atego1529 AF


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

ten marker "Staedtler Lumocolor" to jest jakiś specjalistyczny modelarski czy w kiosku idzie go dostać?

fajnie wygląda..

pzdr.

Kupiłem go w sklepie papierniczym ok. 10 zeta

 

Dziękuję za komentarze, dziś pojadę z przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Perfekcyjna robota. Ten dach taki jakiś dziwny, ale to oryginalny revella? Trochę wygląda jak klocki lego. Może wina fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z duszą na ramieniu, z wielkimi obawami przed uszkodzeniem powłoki lakierniczej ( taśma) wreszcie mam to za sobą. Jedyny mankament to delikatne poderwanie przez strumień powietrza omaskowania na krawędzi dachu. Ale tam przyjdzie sporo różnych pierdół , więc może nie będzie potrzeby zmywania tego, choć to akryl.

v2012033117242430670753.jpg

v2012033117243613287473.jpg

v2012033117245255466777.jpg

v2012033117250697024248.jpg

 

A to najprawdopobniej kolejny projekt

v2012033117253641040434.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczeleczki, maskowanie - wyglądają świetnie. Łezka się w oku kręci jak patrzę na tego petka - jako dziecko dostałem takiego i zmarnowałem. Twoja relacja z tego projektu na pewno nastroi mnie nostalgicznie.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna sobie podglądam Twój projekt i bardzo mi się podoba

Szacun za malowanie i cierpliwość do tych wszystkich pierdółek, które są na wyposażeniu.

 

Ps.

A ten petek to z allegro ?? Częściowo posklejany?? bo takiego licytowałem, ale nie zdążyłem wrócić do domu na koniec licytacji, bo tez mi się bardzo podobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, ale to jeszcze kawałek roboty.

Maverick--- no to ten , już z prawami autorskimi na ramę i silnik, tak więc mogę go wystawiać pod swoim szyldem-- jakby co. Jedno co ciekawe to paski klinowe na kołach pasowych -- nie malowane , a rzeczywiste Jak się za niego wezmę to dam fotki tej nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pod tym względem, że jakieś prawa autorskie, akurat to mnie nie interesuje ;)

Tyle, że mi go śmignąłeś spod nosa

Bardzo mi się podoba i również będę często zaglądał

Będziesz miał bardzo ładną kolekcję strażaków, tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pod tym względem, że jakieś prawa autorskie, akurat to mnie nie interesuje ;)

Tyle, że mi go śmignąłeś spod nosa

Bardzo mi się podoba i również będę często zaglądał

Będziesz miał bardzo ładną kolekcję strażaków, tak trzymać

To tak jak nie dawno walczyłem o Simbę , ale przegrałem i pewnie już się nie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witaj Mark666.

Nawet nie wiesz jak mnie ucieszyła Twoja informacja pod zdjęciami że "Lusterka na razie tylko włożone w otwory", włożyłeś je odwrotnie, prawe po lewej i odwrotnie. Długie lustro ma być u góry, mniejsze to "żabie oczka" szerokokątne. Zobacz sobie kąty w jakich te lustra mają patrzeć? We wszystkich znanych mi konstrukcjach luster w dużych pojazdach, to w większości kąt prosty zagięcia "pręta" zawsze jest u góry. Dolne są zawsze dostosowane do budowy otworu okiennego w otworze wejściowym do kabiny.

 

Sorry, ale mam nadzieje że nie odbierzesz tego że się znów czegoś czepiam, model idzie przednio.

 

Pozdrawim Marcus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark, jak juz Ci wczesniej wiele razy pisalem - swietna robota, zawsze lubie ogladac Twoje warsztaty. Te lusterka tez mi podniosly cisnienie przez moment, ale na szczescie ich jeszcze nie przykleiles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, nie spojrzałem, a i tak coś mi nie pasowało. Być może zasugerowałem się Solarisem--- tam szerokokątne są na górze. Dzięki , po to jest to forum aby pomagało. Jutro kabina ląduje na ramie Być może 28/29.04 będę z nim w Świdniku na zawodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.