Skocz do zawartości

Co wybrać jako prezent na święta?


Kamil980

Rekomendowane odpowiedzi

GeraltofPoland jak byś dokładnie przeczytał wiedział byś, że z tym priorytetem chodziło o to, że jak kupie aerograf zostanie mi 40-60 zł i Erolek proponuje

Cytuj:

cienka peseta i zestaw pilnikow

a ja twierdze, że

Cytuj:

większym priorytetem byłby skalpel/jakiś porządny nożyk, mata do cięcia i farbki

ponieważ jakiś tam pilnik posiadam, zwykłą pęsetę również, także następny raz przeczytaj całość albo przynajmniej parę ostatnich postów .

No fucktycznie . Po całym dniu w szkole potrafi się wyłączyć człowiekowi myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiem z doświadczenia co ta szkoła potrafi zrobić z głową .

Ale co do tematu to dzisiaj byłem w sklepie i dokupiłem sobie wreszcie 2 normalne pędzle - duży i mały i 2, 3 nowe farbki no i zestawy modelów - figurki przeciw pancerne armii Niemiec, Rosji, US i Brytanii 1:72 oraz ciężarówkę Kfz. 305 i samolot HS-129 1:48, ceny niesamowite ale będzie co składać a na aerograf, mate i nowe nożyki poczekam do świąt więc myślę, że temat wyczerpany, to wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja sie jeszcze powymadrzam w temacie.

 

Zestaw mata+nozyk wyglada OK. Osobiscie do sklejania modeli w skali 1/72 - 1/48 uzywam podobnej. Mialem taka A3, ale byla dla mnie za duza i kupilem sobie A4 i jest w sam raz.

 

Nozyk, jak nozyk. Takie olfopodobne w tej chwili stosuje tylko jako trzymadelko do nitownicy, a do modelowania tylko i wylacznie skalpeli chirurgicznych.

 

O taki:

KLIK

 

Ostrza glownie nr 15A:

KLIKsrednio 2-3 na model. Kosztuja grosze.

 

Pozdrawiam.

Eryk

 

To i ja sie wtrace co do skalpeli. Te, ktore pokazal Ci Erolek sa swietne, sam uzywam ich wiele lat. Trwale, mocne i tanie w zakupie.

Powodzenia

AFI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, powiedzieli mi w aptece że juz nie produkują bo teraz są już tylko leki z zakraplaczami w zestawie. Gunze robi 5szt. za 10zł Ja skołowałem sobie od babci, szklany coś jak ten fajny bo po wrzuceniu do acetonu na chwilkę, wystarczy przetrzeć szmatką i farba schodzi bez problemu. Ewentualnie szukać pipet w sklepach dla chemików ale teraz już raczej samo szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.