Skocz do zawartości

[Standard] Plastyk, Fieseler Fi. 156 "Storch"


awiatik

Rekomendowane odpowiedzi

Widać lekkie przesunięcia kolorów na kalkach. Szkoda, że nie dociąłeś ich przed nałożeniem.

I to wredne przesunięcie wyszło dopiero po nałożeniu kalkomanii, ale troszke pobawiłem sie w zamaskowanie tego i jakoś to teraz wygląda całkiem nieźle.

Poniżej foto galeria gotowego modelu.

DSCN5986.jpg

DSCN5985.jpg

DSCN5989.jpg

DSCN6006.jpg

DSCN6005.jpg

DSCN6004.jpg

DSCN5998.jpg

DSCN5995.jpg

DSCN5992.jpg

DSCN6013.jpg

Model nie jest zbyt "ubrudzony", poprostu nie jestem zbyt wielkim zwolennikiem tego typu zabiegów.

Model ukończony.

I to by było wszystko w tym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można uznać pierwszy model konkursowy za ukończony ?

 

Jeśli tak to gratuluję. Model prezentuje się nieźle, choć nie jest pozbawiony dwóch wad. Pierwsza z nich to "mleczne" oszklenie, które będąc wyróżniającą się częścią modelu rzutuje na jego ostatecznym odbiorze. Drugą rzeczą są czarne pasy na stateczniku pionowym. Są lekko "poszarpane" i wydają się być trochę zbyt cienkie.

 

Poza tym model wygląda ok. Jest schludny i gładko wymalowany. Szkoda, że nie pokusiłeś się o ślady eksploatacji, ale to Twoja decyzja.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można uznać pierwszy model konkursowy za ukończony ?

 

Jeśli tak to gratuluję. Model prezentuje się nieźle, choć nie jest pozbawiony dwóch wad. Pierwsza z nich to "mleczne" oszklenie, ... Drugą rzeczą są czarne pasy na stateczniku pionowym. Są lekko "poszarpane" i wydają się być trochę zbyt cienkie.

 

Poza tym model wygląda ok. Jest schludny i gładko wymalowany. Szkoda, że nie pokusiłeś się o ślady eksploatacji, ale to Twoja decyzja.

 

Pozdrawiam

Kornik

Tak : model ukończony. A co do oszklenia, tak chciałem aby było takie/chociaż będę je jeszcze polerował/, a paski na pionie jakoś tak wyszło: moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym już pogratulować ukończenia pierwszego modelu, ale poczekam aż zrobisz galerię - wtedy będzie ukończony oficjalnie ;) Teraz niby masz jeszcze czas na jakieś poprawki, więc się wstrzymam

 

Model bardzo fajny, czysty, ale nie zabawkowy. Do uwag kornika dorzuciłbym prześwitujące ramki oszklenia. Mógłbyś zapodkładować je jakimś ciemnym kolorem, żeby się tak nie rozświetlały, ale ciężko było to przewidzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gratuluję ukończonego pierwszego modelu w konkursie - pamiętajcie o wskazówkach karambolis8 jeśli chodzi o tworzenie galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.