Skocz do zawartości

[W] LAV-25 by Sagittarius vs. LAV-25 by Shilka(Robert.T)


SAGITARIUS

Rekomendowane odpowiedzi

Cała koncepcja pojazdu z Pustynnej Burzy legła w gruzach.

No niekoniecznie. Poprzeglądałem trochę stronę dodmedia i widzę, że podczas Pustynnej Burzy były też LAV w 3-kolorowym kamuflażu NATO:

http://www.dodmedia.osd.mil/Assets/Still/1992/Air_Force/DF-ST-92-08210.JPEG

Ale jednak szkoda, że nie zrobiłeś modelu w takim kamo jak w instrukcji, bo z tych wszystkich jest ono najoryginalniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że ja również mam wątpliwości jaki powinien być kolor wnętrza zamykam, a właściwie to już jest zamknięte. Bryła posklejana, podwozie doklejone. Teraz zaczynam nierówną

 

Szkoda, że zamknięte. Jeśli możesz, to maluj tym zielonopodobnym.

 

Nie wiem jak wstawić obrazek. Jeśli ktoś mi podpowie, to wrzucę parę fotek z wnętrzem i sporo z OIF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gratuluję ukończenia modelu. Model 1 klasa. U mnie prace ruszają powoli. Dorobiłem zawiasy do bocznego wziernika w kadłubie. Czekam teraz na odpowiedź z Armoscale na temat zakupu lufy ale nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi A może ktoś z forumowiczów zna jakiś sklep internetowy gdzie można kupić produkty Armoscale? Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Głupio mi pokazywać zdjecia mojej Pirani ponieważ prace posuwają sie bardzo ślamazarnie. Głupio tym bardziej że kolega Krystian ukończył swoją Piranię dawno temu.

Ale trudno najwyżej spalę się ze wstydu

Poniżej kilka zdjęć

th_P1010130.jpg th_P1010129.jpg th_P1010128.jpg th_P1010127.jpg th_P1010124.jpg

Poprzyklejałem kilka drobnych detali. Pozostało mi jeszcze dokleić jeden uchwyt na karnister oraz założenie lusterek. W najbliższą sobotę planuję już malowac kolorem podstawowym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Robert ... kawał wspaniałej roboty ! To mnie powinno być wstyd, bo to Twój model wygląda o niebo lepiej od mojego. Bardziej precyzyjny, porządnie zdetalowany ! Widać dopracowany warsztat i poziom zaawansowania !

Jeżeli będzie tak dobrze pomalowany jak zdetalowany ... to z moja Piranią pójdę się schować w najciemniejszy kąt !

 

Świetna robota !! GRATULUJĘ !!

 

Pozdrawiam

S. - Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Cześć

Wypowiem się na temat kamuflażu trójbarwnego.

Tamiya - XF 67 XF 68 XF 69

Humbrol - zielony 105 plus odrobina czarnej, brązowy 186 i czarna 33

A co schematu malowania to polecam te strony

link 1

oznaczenia RAL

inne1

inne2

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.