Jump to content

[STANDART] Hawker Hunter F MK.6(MK.58) 1/72 PLASTYK


ALBERT
 Share

Recommended Posts

WITAM.

 

Jednak nie zdążyłem , mimo to jeżeli to możliwe chciałbym pokazać zdjęcia gotowego modelu - oczywiście już poza konkursem (jeżeli nie to proszę moderatora o przesunięcie wątku do zwykłej galerii).

 

DSC01451.JPG

DSC01452.JPG

DSC01453.JPG

DSC01454.JPG

DSC01455.JPG

DSC01456.JPG

DSC01457.JPG

DSC01458.JPG

DSC01459.JPG

 

Może następnym razem się uda.

A teraz skoro model ukończony

 

POZDRAWIAM.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście teraz i ja doczytałem , miałbym jeszcze dwie godzinki na spokojne dokończenie a tak to stan przedzawałowy. W takim razie kilka słów o samolocie.

Samolot w malowaniu 9-tej grupy Fuerza Aerea de Chile (czyli lotnictwa Chile) tzw. Czarnych Panter z drugiej połowy lat siedemdziesiątych. Jedyny większy problem w sklejaniu to spasowanie skrzydeł z kadłubem - trzeba sporo szlifować z powodu sporych różnic w grubości.

Tak więc zapraszam również do komentowania.

Link to comment
Share on other sites

A czyli jesteś mile zaskoczony, no coż - fajnie - rozumiem że przy takim natłoku roboty jaki macie dzisiaj nie czytacie wszystkich postów, ale ok - bardzo się cieszę że jesteś w finale - a i wykonanie niczego sobie tym bardziej że zrobiłeś to w bardzo krótkim czasie - gratuluję

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Taki właśnie Hunter był jednym z pierwszych wykonanych przeze mnie modeli. Mam do niego sentyment i miło jest go oglądać w tak fajnym i "żywym" malowaniu. Cieszę się, że udało Ci się jednak zdążyć.

 

Samo wykonanie w większości podoba mi się. Model jest całkiem schludnie sklejony i pomalowany. Jedynie z jednym miejscu na prawym skrzydle są drobne nierówności w przebiegu jednej z plam (chyba, że tak to właśnie miało wyglądać ?). Niezbyt przemawiają do mnie dość spore jak na tę skalę obicia lakieru. Mogłyby być delikatniejsze. Ostatnią rzucającą się w oczy niedoskonałością są drobne ryski przy liniach podziału powstałe zapewne podczas ich przetrasowywania.

 

Gratuluję ukończenia naprawdę ciekawego modelu!

 

Pozdrawiam

Kornik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.