Skocz do zawartości

Pociąg Pancerny Śmiały 1:35


analogic

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszedł do żadnych ram konkursowych czy co?

Nie moglem sie zmiescic na szerokosc w dzwiach..wiec go zostawilem na korytarzu...a tam nie oceniano

Ty mówisz to poważnie. Chyba gorszego kretynizmu nie słyszałem. Organizatorzy nie ocenili modelu bo się w drzwiach nie mieścił, a może dlatego, że był najlepszy. Przyjeżdżaj do nas do Lublina na konkurs. U nas jest kilka drzwi i to szeroko rozsuwanych, a jak nie to jest winda towarowa. Tam się chyba zmieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Imek 46 ty lepiej takich obietnic nie składaj ,bo co zrobisz jak przyjedzie ktoś do Lublina z podobnym pociągiem ale skali 1:6.

Pomijając jednak dyskusję o nazwie i jaka by ją nie formułować Analogic wykonałeś kawał dobrej roboty , propagując przy tym historię Polski ,i to jest najważniejsze a nie podpisy pod Diorama które i tak są czytelne dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest kilka drzwi i to szeroko rozsuwanych, a jak nie to jest winda towarowa. Tam się chyba zmieści.

Panowie to zart z tymi dzwiami.., nie byl ten model oceniany bo porostu tylko go chcialem pokazac. Tym samym stal na bardzo widocznym miejscu osobno niz inne modele. O to mi chodzilo. Nastepnym razem bedzie bral udzial w konkursie.

czolem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imek 46 ty lepiej takich obietnic nie składaj ,bo co zrobisz jak przyjedzie ktoś do Lublina z podobnym pociągiem ale skali 1:6.

Pomijając jednak dyskusję o nazwie i jaka by ją nie formułować Analogic wykonałeś kawał dobrej roboty , propagując przy tym historię Polski ,i to jest najważniejsze a nie podpisy pod Diorama które i tak są czytelne dla każdego.

 

To się też postawi na zewnątrz, ale będzie brał udział w konkursie. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych a na cuda trzeba trochę poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSPANIAŁY MODEL....ale ten mój las też całkiem niezle się prezentuje-pozdrawiam

Milo ze zawitalas! Jestes jak rodzynek w stogu siana Same chlopy i chlopcy tutaj sie zbieraja.

Jeszcze raz dziekuje za ten obraz Nika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne jednak nazw własnych się nie tłumaczy - "Śmiały" to "Śmiały" a nie brave - nawet jeżeli to to samo w języku potocznym mówiąc o czynie. Model bardzo ładny, a patriotyzm zobowiązuje w końcu nie powiedziałbyś, że hitlerowcy okupowali polskie miasta m.in. Breslaw, Danzige czy Bromberg . "Śmiały" to "Śmiały" i niech sobie wszyscy łamią języki oprócz nas Polaków he he he.

 

Nie wiem o co ci chłopie chodzi !!!!

Po pierwsze nie wiem czy Breslaw tak od zawsze było polskim miastem? A w przetłumaczeniu nazwy na angielski (zwłaszcza w nawiasie nie widzę nic złego). My Polacy tez tłumaczymy angielskie nazwy własne np. Nowy York :p

 

A po drugie i najważniejsze to świetny model! Wywaliło mnie z butów! ŚMIAŁY to kawał historii i piękna karta KAMPANII WRZEŚNIOWEJ. Dzięki takiemu modelowi ktoś z zachodu może poznać jego losy i nasza historie przy okazji tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.