Skocz do zawartości

Pociąg Pancerny Śmiały 1:35


analogic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystko fajne jednak nazw własnych się nie tłumaczy - "Śmiały" to "Śmiały" a nie brave - nawet jeżeli to to samo w języku potocznym mówiąc o czynie. Model bardzo ładny, a patriotyzm zobowiązuje w końcu nie powiedziałbyś, że hitlerowcy okupowali polskie miasta m.in. Breslaw, Danzige czy Bromberg . "Śmiały" to "Śmiały" i niech sobie wszyscy łamią języki oprócz nas Polaków he he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne jednak nazw własnych się nie tłumaczy - "Śmiały" to "Śmiały" a nie brave - nawet jeżeli to to samo w języku potocznym mówiąc o czynie. Model bardzo ładny, a patriotyzm zobowiązuje w końcu nie powiedziałbyś, że hitlerowcy okupowali polskie miasta m.in. Breslaw, Danzige czy Bromberg . "Śmiały" to "Śmiały" i niech sobie wszyscy łamią języki oprócz nas Polaków he he he.

Twoj patryjotyzm polega na tym aby miec radoche z tego ze sobie inni jezyki lamia na czyms czego nie rozumieja co znaczy. Prowadzi to do niczego. Po przeczytaniu slowa Smialy nic nie zrozumieja. Dla nich to brzmi jak chodzenie po suchych lisciach.

Moj patryjotyzm polega na tym aby tym ludziom anglojezycznym przekazac jak najwiecej informacji o tym pociagu i kawalku histori z nim zwiazanego o ktorym nie maja zadnego pojecia. Slowo Brave daje im do zrozumienia ze tam bylo Smiali chlopcy Jak ktos bedzie sie chcal dowiedziec wiecej o tym pociagu i wpisze w wyszukiwarce Polish Amored Train Brave otrzyma cala strone informacji w jego jezyku. Gdybym w Polsce ten model pokazywal to wtedy bylby Smialy. Patryjotyzm wyznaje sie czynami a nie slowami..wiec idz i sklej cos patryjotycznego i pokaz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za tak wielkie zainteresowanie i aby rozwiazac ten problem z nazwa poszedlem na kompromis. Pomysl podsunal kolega plastikk.

Moje nastepne projekty to juz zaczety warsztat z Bucker Ba 181 A a z Polskich tematow mam zamiar zaczac MIG 29UB Eduarda.

Z zaczetych innych modeli na polce stoja: Chinskie dzialo przeciwpancerne 120mm Type89, Hetzer i starszy model StugIV z CMK.

Czolem.

Mx1ot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Patryjotyzm wyznaje sie czynami a nie slowami..wiec idz i sklej cos patryjotycznego i pokaz..”

 

1. Jak jesteś taki nerwus to sobie zażyj jakiś nerwosolek albo coś. W mojej wypowiedzi nie było nic co mogłoby Ciebie obrazić więc nie wiem skąd taki nagły atak złości i zjadliwości w twojej wypowiedzi.

2. Jak się wystawia coś na forum publicznym to powinieneś jakoś znosić krytykę – każdą. Ja się jej obawiam więc na razie nic nie wystawiam.

3. W.t.f - „patryjotyzm” - chyba patriotyzm – można przejawiać jak się chce słowami i czynami znajdź sobie definicję gdzieś w Internecie.

 

Kończę dyskusję i będę pamiętał żeby nie zabierać głosu na twoich wystawkach bo szkoda słów, a achów i ochów inni koledzy ci dostarczą (skoro tylko na to czekasz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Jak się wystawia coś na forum publicznym to powinieneś jakoś znosić krytykę – każdą. Ja się jej obawiam więc na razie nic nie wystawiam.

nie tylko modele mogą być poddawane krytyce ale i komentarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Jak się wystawia coś na forum publicznym to powinieneś jakoś znosić krytykę – każdą. Ja się jej obawiam więc na razie nic nie wystawiam.

nie tylko modele mogą być poddawane krytyce ale i komentarze...

 

Tia reprymenda przyjęta - przecież chodzi o zabawę a ja tu sie unoszę jak jakiś popapraniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Robi wielkie wrażenie.Jestem pełen podziwu dla Ciebie.Wykonałeś arcydzieło.Chyle czoło.Wystawiałeś go gdzieś ,jeśli tak czy nagrodę otrzymałeś.

6ego tego miesiaca byl na wystawie tutaj w Vancouver ale tylko na pokaz. W kwietniu jade do USA do Seattle na zawody i bede bral udzial w konkursie.

Czolem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.