Skocz do zawartości

[Galeria]Modele samolotów z lat 80-tych


tuchaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jestem nowy na tym forum, ale nie nowy w modelarstwie. Zaczynałem bardzo dawno temu z Małym modelarzem, potem były plastiki, a dziś powróciłem do kartonów, są bardziej wymagające od plastików

 

Oto moja plastikowa galeria z lat 80-tych, trudno mi się z nimi rozstać więc stoją i "obrastają" kurzem na półkach.

 

4a8025df4dd2f464m.jpg 10fd6437e8eaa737m.jpg 3440e3f130449096m.jpg

12412f18cad9f1efm.jpg 124031911504779dm.jpg dda943f4982671b6m.jpg 5b29f45be7698aefm.jpg 2bdf35d500637062m.jpg 312038a0733995cfm.jpg ad9fb0973da0450dm.jpg 16afd3a0467a0bffm.jpg 501757eb5d589cf4m.jpg 2357e91530c051a8m.jpg 3b37a39d9d9c37c0m.jpg

 

I jeszcze dwa zdjęcia z innej "beczki"

 

c99fddff59e0e543m.jpg 60fc4a2538f5f483m.jpg

 

Nie wszystkie nawet potrafię rozpoznać, ale Wy na pewno się w tym miszmaszu lepiej rozeznajecie, prawdziwa zgadywanka co jest co.

Najlepsze jest to, że są tu maszyny z oznaczeniami państw których już nie ma

 

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jakbyś kolego chciał kiedyś się tego pozbyć to masz już chętnego szczególnie na maszyny z pierwszej i drugiej fotki Fotka nr 4 nie pokazuje co tam za skarb się skrywa Jesteś jednym z nielicznych bohaterów którym udało się nakleić czerwone płachty kalkomanii na tego Mi-4 z 5 fotki Ogólnie piękna kolekcyjka, fajna cofka w czasie. Jak dla mnie w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha! Artek82 poczuł krew (czyt. model 'made in DDR)

Ogólnie to fajna kolekcja - zważywszy, że ocalała. Moje modele nawet z lat 90tych i wczesnych 'dwutysięcznych' już dawno gdzieś poszły, o tych z 80tych to nawet nie wspominam.

Większość z nich miałem. Z wyj. tych szkaradzieństw wyprodukowanych przez Stasi Modelbau w skali 1/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zasypię galerię kilkunastoma Antkami ze Stasi Modellbau w skali 1/75

Przecież i tak to zrobisz

A tak w ogóle, to moje drobne szyderstwa nie są w żadnym razie złośliwe - raczej ogólna wesołość i wyraz sympatii .

A co do Stasi Modellbau, to znalazłem coś! Odkryłem 'pokrytego pleśnią' (no nie dosłownie), niesklejonego Junkersa G.23 oraz An-14. Pewnie nawet postaram się je zlepić. Kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zasypię galerię kilkunastoma Antkami ze Stasi Modellbau w skali 1/75

Przecież i tak to zrobisz

Kiedyś może się uda

A tak w ogóle, to moje drobne szyderstwa nie są w żadnym razie złośliwe - raczej ogólna wesołość i wyraz sympatii .

No przecież wiem Ja też tak dla żartu i ogólnej wesołości

A co do Stasi Modellbau, to znalazłem coś! Odkryłem 'pokrytego pleśnią' (no nie dosłownie), niesklejonego Junkersa G.23 oraz An-14. Pewnie nawet postaram się je zlepić. Kiedyś.

No i tu ciebie 3mam za słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.