Jump to content
miqs

Renault Magnum z naczepą...

Recommended Posts

df165463ddb2374cm.jpg 024bfbe5c9a201e5m.jpg 847512374285f9adm.jpg d760a8f215d1c726m.jpg 25be912893cddd8fm.jpg

Bez komentarza. Kazdy wie co jest dodane Naczepa to Cargo Trailer z Italeri.

Migs mam pytanko do Ciebie, czy ta plandeka z italeri ta naczepa miała burty, już gotowe do zmontowania, czy sam je robiłeś, obcinałeś do połowy ścianki bo mnie to bardzo ciekawi.

Ogólnie model naszesć

Obcinałem plandeke. Nie spodziewałem się, że jest to tak rozwiązane, ale niestety :( Tylna burta w naczepie to samoróbka.

model fajny, ale razi mnie jedno:

dlaczego niema oznakowania silnika, i mógłbyś jeszcze napis magnum z przodu nad atrapą dac

model fajny, ale razi mnie jedno:

dlaczego niema oznakowania silnika, i mógłbyś jeszcze napis magnum z przodu nad atrapą dac

Takie naklejki jak napis Magnum to dla mnie wies tuning, wiec wyjasniam dlaczego nie ma. A ta kalka z 440 po prostu się zniszczyła przy nakładaniu.

Dzięki za odpowiedz Migs.

Guest

miqs99 jak chcesz kalki do Magnumki, ja mam skany (i tej z Italeri i z Revell) - jakbyś chciał sobie wydrukować. Możesz też napisać do obu producentów, to Ci przyślą kalki za free. Revell mi właśnie przysłał kalki do Magnumki, Italeri do kilku innych modeli.

Pozdrawiam.

Jak to może sobie wydrukować?? Da się drukować kalki??
Da się. Więcej na ten temat powie ci tornado.

miqs99 jak chcesz kalki do Magnumki, ja mam skany (i tej z Italeri i z Revell) - jakbyś chciał sobie wydrukować. Możesz też napisać do obu producentów, to Ci przyślą kalki za free. Revell mi właśnie przysłał kalki do Magnumki, Italeri do kilku innych modeli.

Pozdrawiam.

Jak wysyłałeś prośbę o kalki? Listownie czy mailem?

Guest
Jak wysyłałeś prośbę o kalki? Listownie czy mailem?

Mailem. Z podaniem adresu do przesyłki (domowego). Oczywiście bezpośrednio do producentów, a nie żadnych dystrybutorów.

No i oczywiście po angielsku.

Kaliki z Revela (częściowe) możesz zobaczyć na mojej Magnumce z Italeri:

viewtopic.php?t=3724

Do Revela wysłałem najpierw zapytanie, czy jest możliwość przysłania kalek, bo chcę zrobić tuning mojej magnumki (ściema), po tygodniu przysłali malia, że nie podałem adresu. To odpisałem z podaniem adresu i po kolejnym tygodniu list z Revela leżał w skrzynce.

Italeri podobnie - po około tygodniu kalki były i to od razu do 3-ech modeli (o które prosilem).

Jak to może sobie wydrukować?? Da się drukować kalki??

Podobno się da, choć ja nie drukowałem osobiście:

viewtopic.php?t=735

PS.

miqs99 - fajny zestaw. Ja też będę obcinał plandekę do tej naczepy, nawet już zacząłem (jako test, czy się da i jak wychodzi). Obciąłeś je nożem, czy inną techniką? Zostały Ci zgrubienia na krawędzi burty (takie od plandeki)?.

Ja myślę jednak o założeniu dźwigu i rampy na tył z zestawu Truck Conversion Kit (Italeri #776), ale to w przyszłości.

Pozdrawiam.

Ja z tym wysylaniem karteczek, maili nie mam dobrych wspomnien. Ponad rok temu wyslalem prosbe o szyby do Volvo i do dzis ich nie mam. Ale sprobuje jeszcze raz.

P.S Jak ciąłem to używałem skalpela, żyletki i takich nożyków, które można kupic w sklepie budowlany. Te z grubienia mi nie zostały bo pociąłem trochę niżej niż powinienem.

model naprawde mi się podoba, widziałem w Opolu jedyne co bym zmienił to czerń na błękit ale to tylko rzecz gustu. Naczepa super

Dzięki! Jak widzisz przeszedł on trochę modyfikacji. W sumie to jeszcze muszę dodać dwa kable do naczepy i będzie 100%. W Opolu nie było anten i łańcuchów do ładunku( znaczy były, ale robione przeze mnie i trochę lipnie wyglądały)

Guest
Ja z tym wysylaniem karteczek, maili nie mam dobrych wspomnien. Ponad rok temu wyslalem prosbe o szyby do Volvo i do dzis ich nie mam. Ale sprobuje jeszcze raz.

No ja też prosiłem o szybę, ale kazali mi się skontaktować z dystrybuterom (Dream), ale oni to zlewają... Musialem więc ratować szybkę polerką...

Ale kalki dosyłają, bo to koszt dla nich nie wielki.

Pozdrowienia.

Mailem. Z podaniem adresu do przesyłki (domowego). Oczywiście bezpośrednio do producentów

Czy do revella miałeś taki adres ? ( contact_d@revell.de ), i czy mógłbyś podać do Italerki, bo nigdzie nie mogę znaleźć, z góry dzięki.

P.S

A model fajny i mnie bardziej podoba się malowanie z czernią u dołu, jak kiedyś kupię sobie magnumkę też ją tak pomaluje .

Guest
Czy do revella miałeś taki adres ? ( contact_d@revell.de )

Dokładnie ten.

Jeśli chodzi o Italeri, to też nie mogłem znaleźć, a przez ich oficjalną stronę nie działało. Wpisałem na pałę (wymyśliłem sobie) taki oto adres:

italeri@italeri.com

I doszło

Pozdrowienia.

Czy do revella miałeś taki adres ? ( contact_d@revell.de )

Dokładnie ten.

Jeśli chodzi o Italeri, to też nie mogłem znaleźć, a przez ich oficjalną stronę nie działało. Wpisałem na pałę (wymyśliłem sobie) taki oto adres:

italeri@italeri.com

I doszło

Pozdrowienia.

, dzięki bardzo .

No to magnum prezentuje się tak. Nic więcej nie będzie dodane. Jednym słowem 100%.

f8bff688dadedfef.jpg

36a3d6b5b47a802c.jpg

0f29acf89f8f63de.jpg

d0c8612f719e05be.jpg

526a2a18c6d63acf.jpg

Edited by Guest

Model przeszedł drobne zmiany kosmetyczne. Nowy lakier czarny, klima etc.

osjaegfoisd-009.jpg

osjaegfoisd-008.jpg

osjaegfoisd-007.jpg

osjaegfoisd-004.jpg

Ta klima to samoróbka czy kupione zestawy dodatkowe??

Samoróbka, nie miałem czasu na sprowadzanie z anglii odlewu KFS

Widziałem ją na TS w Krakowie prezentuje się bardzo przyzwoicie a teraz po tych przeróbkach jeszcze lepiej

Pozdrawiam ccrriiss

Tylko skrzywiło mi się koło w drodze na TS. Wprawdzie było troszkę krzywe, ale teraz to już zupełnie... no trudno poprawiać nie będę, bo nie chcem jeszcze bardziej tego popsuć:)

Model elegancki, mam takie oto pytania:

- skąd masz takie kogóty na dachu?

- jak zrobiłeś klime, możesz napisać?

Pozdrawiam

Koguty to zestaw akcesoriów( ten dostępny cały czas) a klime zrobiłem z PCV. Sklejałem kawałki i rzeźbiłem kształt.