Skocz do zawartości

Renault Magnum z naczepą...


miqs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Migs mam pytanko do Ciebie, czy ta plandeka z italeri ta naczepa miała burty, już gotowe do zmontowania, czy sam je robiłeś, obcinałeś do połowy ścianki bo mnie to bardzo ciekawi.

Ogólnie model naszesć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model fajny, ale razi mnie jedno:

 

dlaczego niema oznakowania silnika, i mógłbyś jeszcze napis magnum z przodu nad atrapą dac

Takie naklejki jak napis Magnum to dla mnie wies tuning, wiec wyjasniam dlaczego nie ma. A ta kalka z 440 po prostu się zniszczyła przy nakładaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz Migs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miqs99 jak chcesz kalki do Magnumki, ja mam skany (i tej z Italeri i z Revell) - jakbyś chciał sobie wydrukować. Możesz też napisać do obu producentów, to Ci przyślą kalki za free. Revell mi właśnie przysłał kalki do Magnumki, Italeri do kilku innych modeli.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to może sobie wydrukować?? Da się drukować kalki??
Da się. Więcej na ten temat powie ci tornado.

 

 

miqs99 jak chcesz kalki do Magnumki, ja mam skany (i tej z Italeri i z Revell) - jakbyś chciał sobie wydrukować. Możesz też napisać do obu producentów, to Ci przyślą kalki za free. Revell mi właśnie przysłał kalki do Magnumki, Italeri do kilku innych modeli.

Pozdrawiam.

Jak wysyłałeś prośbę o kalki? Listownie czy mailem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysyłałeś prośbę o kalki? Listownie czy mailem?

Mailem. Z podaniem adresu do przesyłki (domowego). Oczywiście bezpośrednio do producentów, a nie żadnych dystrybutorów.

No i oczywiście po angielsku.

Kaliki z Revela (częściowe) możesz zobaczyć na mojej Magnumce z Italeri:

viewtopic.php?t=3724

Do Revela wysłałem najpierw zapytanie, czy jest możliwość przysłania kalek, bo chcę zrobić tuning mojej magnumki (ściema), po tygodniu przysłali malia, że nie podałem adresu. To odpisałem z podaniem adresu i po kolejnym tygodniu list z Revela leżał w skrzynce.

Italeri podobnie - po około tygodniu kalki były i to od razu do 3-ech modeli (o które prosilem).

 

Jak to może sobie wydrukować?? Da się drukować kalki??

Podobno się da, choć ja nie drukowałem osobiście:

viewtopic.php?t=735

 

PS.

miqs99 - fajny zestaw. Ja też będę obcinał plandekę do tej naczepy, nawet już zacząłem (jako test, czy się da i jak wychodzi). Obciąłeś je nożem, czy inną techniką? Zostały Ci zgrubienia na krawędzi burty (takie od plandeki)?.

Ja myślę jednak o założeniu dźwigu i rampy na tył z zestawu Truck Conversion Kit (Italeri #776), ale to w przyszłości.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym wysylaniem karteczek, maili nie mam dobrych wspomnien. Ponad rok temu wyslalem prosbe o szyby do Volvo i do dzis ich nie mam. Ale sprobuje jeszcze raz.

 

 

P.S Jak ciąłem to używałem skalpela, żyletki i takich nożyków, które można kupic w sklepie budowlany. Te z grubienia mi nie zostały bo pociąłem trochę niżej niż powinienem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Jak widzisz przeszedł on trochę modyfikacji. W sumie to jeszcze muszę dodać dwa kable do naczepy i będzie 100%. W Opolu nie było anten i łańcuchów do ładunku( znaczy były, ale robione przeze mnie i trochę lipnie wyglądały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym wysylaniem karteczek, maili nie mam dobrych wspomnien. Ponad rok temu wyslalem prosbe o szyby do Volvo i do dzis ich nie mam. Ale sprobuje jeszcze raz.

No ja też prosiłem o szybę, ale kazali mi się skontaktować z dystrybuterom (Dream), ale oni to zlewają... Musialem więc ratować szybkę polerką...

Ale kalki dosyłają, bo to koszt dla nich nie wielki.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailem. Z podaniem adresu do przesyłki (domowego). Oczywiście bezpośrednio do producentów

Czy do revella miałeś taki adres ? ( contact_d@revell.de ), i czy mógłbyś podać do Italerki, bo nigdzie nie mogę znaleźć, z góry dzięki.

P.S

A model fajny i mnie bardziej podoba się malowanie z czernią u dołu, jak kiedyś kupię sobie magnumkę też ją tak pomaluje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do revella miałeś taki adres ? ( contact_d@revell.de )

Dokładnie ten.

Jeśli chodzi o Italeri, to też nie mogłem znaleźć, a przez ich oficjalną stronę nie działało. Wpisałem na pałę (wymyśliłem sobie) taki oto adres:

italeri@italeri.com

I doszło

Pozdrowienia.

 

, dzięki bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Tylko skrzywiło mi się koło w drodze na TS. Wprawdzie było troszkę krzywe, ale teraz to już zupełnie... no trudno poprawiać nie będę, bo nie chcem jeszcze bardziej tego popsuć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model elegancki, mam takie oto pytania:

- skąd masz takie kogóty na dachu?

- jak zrobiłeś klime, możesz napisać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.